בעלי מקצוע - טכנאי טלוויזיה | Publisher

בעלי מקצוע - טכנאי טלוויזיה

פורסם בתאריך 06/08/2009 ע"י גוד רייטינג בקטגוריה מדע וטכנולוגיה

הדפס מאמר

טלוויזיה היא מכשיר המצוי ברוב הבתים וחלק לא מבוטל מן הצופים בטלוויזיה מקדישים לעיסוק זה זמן רב. במאמר זה ננסה לענות על מספר שאלות נפוצות עימן מתמודדים כמעט כל הצופים בטלוויזיה, שמצאו עצמם לפתע ללא המכשיר שהפך לחלק בלתי נפרד מחייהם.

התקלקלה לי הטלוויזיה-מה לעשות?

תדמיינו לעצמכם מצב שבו אתם מגיעים עייפים מיום עבודה ורק מחכים לרגע שבו תשבו מול הטלוויזיה עם כוס קפה, עוגה והסדרה האהובה עליכם. אתם לוחצים על השלט ו...כלום! מסך שחור לועג לכם. לא נעים. אחרי דקה של התאוששות עליכם ראשית, לבדוק היכן תעודת האחריות ושנית, להזמין טכנאי טלוויזיה. ישנם מספר מקורות שמהם תוכלו להשיג פרטים של טכנאי טלוויזיה טוב. המומלצים ביותר הם: האינטרנט - שבו יש מאגר גדול של בעלי מקצוע, כולל חוות דעת והמלצות של גולשים. המלצה של מכר- שזהו למעשה המקור הטוב ביותר למציאת טכנאי טלוויזיה, שהרי מי שלא מרוצה, לא ממליץ.

מה חשוב לבדוק עם טכנאי טלוויזיה?

כשמזמינים טכנאי טלוויזיה, חשוב לדעת שהוא איש מקצוע מוסמך ולא חובבן - הרי לא תרצו לאבד גם את הטלוויזיה וגם את האחריות. לפני בואו של טכנאי טלוויזיה, זיכרו להסביר את הבעיה ולבקש הערכת מחיר- כך גם תהיה לכם אפשרות לבצע השוואת מחירים באינטרנט. טכנאי טלוויזיה טוב הוא מצרך יקר ולכן, אם תשמעו מכר שממליץ בחום, שימרו את מספר הטלפון שלו, הרי מי יודע מתי תזדקקו לו שוב. דבר חשוב והכרחי נוסף הוא לבדוק שהחלקים שבהם משתמש טכנאי טלוויזיה הינם מקוריים הישר מהאריזה. אתם משלמים עבור השירות וזכותכם המלאה לקבל שירות סוג א\' (וגם לטלוויזיה שלכם מגיע...). במידה ויש לכם אפשרות לקחת את הטלוויזיה למעבדת שירות, תוכלו לחסוך מעצמכם את עלות ביקור הבית של טכנאי טלוויזיה, שעלותה בסביבות 180 ש"ח.

עוד כמה טיפים לסיום-

לפני שאתם מזמינים טכנאי טלוויזיה, בידקו את האחריות. ייתכן ותוכלו לחסוך את עלות התיקון. לאחר בדיקת הטלויזייה, התייעצו עם טכנאי טלוויזיה לגבי כדאיות התיקון- ייתכן והעלות לא תצדיק את התיקון ויהיה מוטב לקנות טלוויזיה חדשה (למשל: צבעים ירוקים וסגולים ע"ג המסך מעידים לרוב שהמכשיר עומד לסיים את חייו ולא כדאי יהיה לתקנו). דבר נוסף ואחרון- אל תשכחו לקבל אחריות בכתב מטכנאי טלוויזיה עבור התיקון, בכדי שלא תאלצו לשלם עבור אותו התיקון פעמיים.


 

@ כתיבת תוכן

 

 

 


אודות גוד רייטינג

לוח גוד רייטינג- עושים את הפרסום בשבילך- לוחות, פרסום עסקים, חדשות, תוכן http://www.aaaa.co.il


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/3253/בעלי-מקצוע-טכנאי-טלוויזיה