טרנדים חדשים בתחום פתרונות האחסון | Publisher

טרנדים חדשים בתחום פתרונות האחסון

פורסם בתאריך 07/05/2012 ע"י אבנר כהן בקטגוריה אומנות

הדפס מאמר

לעתים נראה כי יש אינספור חידושים והמצאות כל העת בתחומי העיצוב לבית. נראה כי בכל זמן יש חידושים חדשים או בתחום העיצוב עצמו, או בתחום הטכנולוגיה וכן פטנטים שונים שמאפשרים ניצול טוב יותר של המרחב הקיים לכל צורך. לכן חשוב תמיד להתעדכן בפתרונות האחסון החדשים הקיימים ולבחור את הטוב ביותר עבורנו. להלן נסקור חלק מהטרנדים העיקריים בעיצוב.

גם יוקרה גם פונקציונאליות

אחד הטרנדים הבולטים בתחום פתרונות העיצוב הוא ארונות הזזה לבית. ארונות הזזה מאפשרים הפיכת חלק מחלל החדר לשטח אחסון נוח ונגיש במיוחד. בזכות דלתותיהם, ארונות הזזה מאפשרים גישה נוחה במיוחד אל כל החלקים שאנחנו צריכים ורוצים בארון. דלתות הארון הם גדולות ורחבות יחסית, אולם פתיחתן איננה דורשת מקום מתוך החלל בחדר וניתן להציב ארונות הזזה כאלה גם בקרבת המיטה תוך השארת מקום מינימאלי כדי לאפשר גישה לכל חלקי הארון.

נראה כי בהחלט מדובר באחד מאותם פתרונות אשר לא ברור "איך לא חשבו על זה קודם". בצד כל אלה מאפשרים ארונות הזזה, המותאמים אישית לפי צורכי הלקוח והמקום הפנוי לשם כך בבית הלקוח, גם בחירת עיצוב יוקרתי. כיוון שהארון מעוצב על פי טעמו של הלקוח ובאופן שיתאים לחלל, ארונות הזזה מהווים פתרון אידאלי שמשלב בצורה מיטבית בין פונקציונאליות לעיצוב. ארונות הזזה מותאמים וקולעים בדיוק לטעמו של הלקוח.

למה לא חדרי ארונות בעצם?

מלבד ארונות הזזה ישנה גם עליה בביקוש לחדרי ארונות. חדרי ארונות הם פריווילגיה השמורה למי שיש להם את המקום הפנוי בבית להצבתם. אולם, גם אז הרי שאם לא נסתפק ברכישת רהיטים "חד פעמיים" מחנויות הרהיטים הגדולות, אלא נציב פתרונות אחסון רציניים ומקצועיים בתוך חדרי ארונות נוכל לנצל בצורה מיטבית את החלל העומד לרשותנו ובאופן הנוח ביותר האפשרי. נראה כי הפתרון האופטימאלי עבור אחסון הוא שילוב של חדרי ארונות יחד עם ארון קיר, כך ניתן לחלק את האחסון של פריטים שונים לפי מידת השמישות שלהם והצורך שלנו שהפריטים האלה יהיו נגישים לנו בצורה הטובה ביותר.

חשיבות העבודה עם חברה מקצועית

היות ומדובר בריהוט לבית אשר צריך להתאים בדיוק למידות הקיר בו יוצב ארון הקיר ובדיוק למידות החדרים שיהפכו להיות חדרי ארונות, וכיוון שמדובר בבחירת ריהוט אשר ילווה אותנו למשך זמן ארוך, הרי שחשוב כי העיצוב, התכנון, הביצוע וההתקנה יהיו ברמה גבוהה ויאפשרו לנו לקבל ריהוט אשר לא רק יהיה לשביעות רצוננו, אלא גם ילווה אותנו במשך זמן רב ולאורך שנים רבות.

חשוב להבין כי חדרי ארונות אינם כחדרים רגילים ולא נחליף את הריהוט שמוצב בחדרי ארונות באופן תדיר, לכן ישנה חשיבות מכרעת לכך שהריהוט שיוצב בו יהיה באיכות הגבוהה ביותר, עמיד ולמלוא שביעות רצוננו. רק חברה רצינית אשר מקפידה על כל הפרטים גדולים כקטנים ואשר מעודכנת בכל החידושים, ההמצאות והטרנדים הקיימים בתחום זה, תבטיח לכם את העיצוב הנכון ביותר עבורכם ואת הפתרון האופטימאלי עבור צרכי האחסון שלכם.

עיצוב מינימליסטי עדיף ומועדף

אחד הטרנדים הבולטים ביותר של עיצוב ארונות הזזה וחדרי ארונות הוא בחירת קו עיצוב מינימליסטי. להבדיל מקווי עיצוב אחרים, העיצוב המינימליסטי מאפשר לנו לשלב את הארון עם מגוון רחב של עיצובים שונים, ככל שנחליט לשנות את קו העיצוב של הבית, מבלי שניזקק להחליף את הארון כולו. מלבד זאת, יש משהו מאוד נעים בפשטות של העיצוב המינימליסטי, אשר משרה אווירה טובה ומיוחדת בחדר. ייתכן שזאת הסיבה בגללה ישראלים רבים בוחרים בעיצוב זה.


אודות אבנר כהן


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/32494/טרנדים-חדשים-בתחום-פתרונות-האחסון