קורסים לבגרות לקראת העתיד | Publisher

קורסים לבגרות לקראת העתיד

פורסם בתאריך 07/03/2012 ע"י סמדר לוי בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה

הדפס מאמר

השנים חולפות ועוד לא מצאתם כיוון מקצועי? אם רק עכשיו חזרתם מהודו או שאתם בגיל גדול יותר עוד אפשר להצליח! בעשור הנוכחי כל אחד בכל גיל יכול למצוא עתיד בלימודים. האפשריות עצומות למשל - קורסים או תואר, לימודים בשעות הערב ועוד, לכל אחד יש מסלול מתאים.

 

ומה לגבייך? הצורך שלנו ללמוד תמיד קיים צעירים ומבוגרים כאחד רוצים לדעת יותר במגוון נושאים: לימודי אמנויות, השלמת בגרויות בצבא, קורסים במחשבים וטכנולוגיה, לימודי פסיכומטרי, לימודי שפות להעשרת הידע, רפואה משלימה ועוד.

איזה תחום מעניין אתכם? השלמת בגרויות היא התנאי הנחוץ ביותר להרשמה לתואר, היום קל יותר להשלים מספר מקצועות בזמן קצר יחסית. פסיכומטרי לעומת זאת כדאי לכם לעשות במקביל בכדי להרוויח זמן יקר. ציונים טובים בשני המסלולים יעניקו לכם יותר אפשרויות שתירשמו לאוניברסיטה.

אולי קורס מעניין? היום אחד אחד ואחת יכולים ליהנות ממבחר של קורסים בכל נושא ותחום ובלי דרישות קבלה מיוחדות. אם אנו צעירים בני 18 שעדיין שוקלים את עתיד שלכם או שואפים להשתפר ומעוניינים לגוון את ההשכלה.

יש לא מעט סיבות מדוע ללמוד דווקא קורס: אפשר לעבוד תוך כדי הלימודים, אופציות רבות של קורסים, מסלול קצר יותר, מחירים נוחים ואיך לא, הסמכה שתעזור לכם למצוא עבודה מהירה.

רוצים אולי ללמוד הכנה לבגרות? זה לא חלום רחוק, עד לא מזמן כדי לבנות קרירה בתחום כלשהו היה חייב להתקבל לחברה נכונה, ללמוד במהלך העבודה, להתנסות ואם זה לקוות לקידום, מטורף לא? כך היה נהוג פעם- מסלול שדרש המון נחישות וגם קשרים לא היו מזיקים.

העתיד הוא בלימודי תואר אבל, חבל לבזבז 3-4 שנים על מקצוע שאינו יכול לסייע לכם. מה שקורה בסוף זה שללמעלה מ 40% מהישראלים יש תואר אבל לא רבים מהם מוצאים עבודה בתחום שלמדו.

הלימודים מסייעים לך לנו להצליח גם ברמה האישית וגם במקצועית, לכן כדאי לחשוב היטב ובסבלנות על התחום הרלוונטי עבורכם לפני שאתם ממהרים להירשם. ב 2012 פשוט יותר ללמוד לכל אחד שרוצה לחולל שינוי בחייו ואתם? .
 


אודות סמדר לוי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/32438/קורסים-לבגרות-לקראת-העתיד