תכנון ועיצוב דירה | Publisher

תכנון ועיצוב דירה

פורסם בתאריך 03/29/2012 ע"י ליאת מידן בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות

הדפס מאמר

משפצים את הדירה הישנה? לרובנו יש בית חלומות, חזון מושלם לאופן שבו ביתנו צריך להיראות, מבחוץ ומבפנים. אך אין זה משנה איזה סכום כסף נהיה מוכנים להשקיע בו, במרבית המקרים אין בידינו את הניסיון, ההכשרה, או הזמן לתכנן הכל מאפס - ולכן במקרים כאלה אנו שוכרים מומחים שיסייעו לנו להשלים את המשימה.

 

צריכים אינפורמציה על חיפוי קיר זכוכית? רוצים לדעת איפה מוצאים פינות אוכל זכוכית? לפניכם מידע וכמה עצות שיעזרו להכיר את תחום הארכיטקטורה.

ארכיטקטורה היא תחום רחב מאוד שמתחלק לכמה קטגוריות: אדריכלות מבנים, עיצוב פנים ותחום אדריכלות הנוף.

בשלבים הראשונים, ניגשים לאדריכל המבנים, המתכנן את הבית או בית העסק על כל חלקיו, מתוך התחשבות בשילוב נכון בין יופי ושימושיות, ובנוסף מתכנן את יתר הדברים שתמיד קיימים במבנה, כגון מערכות מים, אוורור, חשמל, תקשורת ותאורה.

אדריכלי פנים הם מי שמופקדים על הפיכת חללי הבניין לפרקטיים וחינניים ככל האפשר, ע"י התאמת הרהיטים, האלמנטים הקישוטיים והקונסטרוקטיביים על פי התכלית שכל חלל נועד לשרת - מגורים, אירוח איזור מסחרי וכו\'.

מעצבי נוף מופקדים על התאמת סביבת המבנה המתוכנן לתנאי השטח ולהעדפת הלקוח - החל מבחירה של סוג קרקע וצמחים נכונים, ועד להתאמת חלופות הצללה, יצירת פיצ\'רים עם מים, אדמה וצומח, בשילוב של אסתטיקה ורקטיות.

מעוניינים למצוא חיפוי זכוכית למטבח?

לא מכירים בעצמכם מקצוען מתחום האדריכלות? שווה לברר עם מכרים שעליהם אתם סומכים אם הם יכולים לתת לכם המלצה אודות מישהו מסוים או סטודיו ששכרו לעבודה בעבר.

בחיפוש בעלי מקצוע מתחום הארכיטקטורה, אין דרך טובה יותר להתרשמות ע"י עיון בפורטפוליו.

ואל תסתפקו בזה בלבד, בקשו לראות בנוסף את העבודות במבנים או סביבות אשר תוכננו ע"י האדריכל.

לבסוף, השתדלו ללכת לפגישה עם רעיונות מגובשים ככל האפשר, אך היו מוכנים להתגמש ותנו לבעל המקצוע להציע כיוונים משל עצמו.
 


אודות ליאת מידן


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/29954/תכנון-ועיצוב-דירה