איך בוחרים אדריכל? | Publisher

איך בוחרים אדריכל?

פורסם בתאריך 03/05/2012 ע"י סמדר לוי בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות

הדפס מאמר

קניתם דירה? למי מאיתנו אין בית חלומות? תכנון מושלם לדרך שבה ביתנו יהיה, מבחינה חיצונית ופנימית. אבל בלי שום קשר אילו סכומים של כסף נהיה מעוניינים להשקיע, אין לרובנו את הניסיון, ההכשרה, הזמן או הסבלנות לתכנן את כל הפרטים הקטנים - לכן במקרים כאלה אנו בוחרים לשכור אדריכלים ובעלי מקצוע שיסייעו לנו במשימה.

 

מחפשים אינפורמציה על דלתות זכוכית לאמבטיה? לא בטוחים איך מוצאים עבודות זכוכית? לפניכם מידע ועצות שיעזרו לכם להתוודע לתחום.

אדריכלות היא שם של תחום ענק אשר נחלק לכמה קטגוריות בינים: אדריכלות והנדסת בניין, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

בשלבים הראשונים, ניגשים לאדריכל המבנה, המתכנן את המבנה המוזמן על היבטיו השונים, תוך כדי מחשבה על שילוב נכון בין יופי ושימושיות, ועורך את כל התכנונים הדרושים לכל מבנה, כמע\' מים, תאורה וחשמל.

מעצבי הפנים הם המופקדים על הפיכת חלליו של המבנה לנוחים ואסתטיים ככל האפשר, באמצעות בחירה נכונה של פריטי הריהוט, האלמנטים הקישוטיים והמבניים על פי התפקיד הספציפי של חללי המבנה השונים - מגורים, עבודה איזור מסחרי וכו\'.

לבסוף, אדריכלי הנוף תפקידם להתאים את סביבתו של המבנה המתוכנן לתנאים בשטח - החל משלב בחירת סוג קרקע וצמחים נכונים, ועד לבחירה של פתרונות צל, יצירת אלמנטים במים, אדמה וצמחייה, בשילוב של אסתטיקה ושימושיות.

מעוניינים במידע על דלתות זכוכית?

לא יצא לכם להכיר מומחים מתחום הארכיטקטורה? משתלם לברר עם חבריכם אם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים ששכרו לעבודה בעצמם.

בחיפושים של אדריכלים, צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא דרך עיון בתיק העבודות.

אבל אין להסתפק רק בתיק, בקשו גם לראות מספר עבודות במבנים או סביבות שעוצבו על ידי האדריכל שבו אתם מעוניינים.

השתדלו להגיע לפגישה עם רעיונות מוגדרים, אולם היו מוכנים גם להתגמש ולתת לבעל המקצוע להציע הצעות מקוריות משל עצמו.
 


אודות סמדר לוי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/29262/איך-בוחרים-אדריכל