באבלס להורדה בחינם | Publisher

באבלס להורדה בחינם

פורסם בתאריך 11/05/2011 ע"י פיצוץ אטרקציות לאירועים בקטגוריה אינטרנט ומחשבים

הדפס מאמר

באבלס הינו המשחק שזכאי ללא ספק לתואר המשחק הפופולארי ביותר באינטרנט. בנוסף לגרסאות המקוונות הוא מככב גם באתרי הורדות, והאפשרות למצוא משחק באבלס להורדה בחינם תורמת לפופולאריות העצומה שלו אף יותר. תופעת הבאבלס היא אחת התופעות המדוברות ביותר ברשת, ולא מדובר בטרנד חולף. המשחק נמצא איתנו כבר כמעט עשרים שנה, וגרסאות חדשות שלו מבטיחות את המשך דרכו לעוד שנים רבות.

אם פעם עוד היה צריך להתאמץ מעט כדי להשיג באבלס להורדה למחשב, הרי שכיום אין בכך שום בעיה. אתרים רבים מציעים גרסאות רבות ומגוונות של באבלס להורדה. גרסאות אלו מתאימות לא רק למערכות הפעלה שונות אלא מציעות גם וריאציות על המשחק הקלאסי. שינויים ושיפורים בגרסה המקורית הולכים וזוכים לפופולאריות משל עצמם, אם כי קשה להתחרות בקסם הפשוט של משחק הבאבלס המקורי, שכבש את עולם האינטרנט.

משחק מהנה שהוא גם משחק חינוכי

לאחר שמצאתם באבלס להורדה בחינם מתחיל הכיף האמיתי. מטרת המשחק, למי שאולי עדיין לא זכה לשחק באבלס, היא להילחם בשורות של בועות צבעוניות שעושות את דרכן אל החלק התחתון של המסך. הוא יכול לעשות זאת על ידי כך שהוא יורה בועות שמופיעות בצבעים אקראיים. כשבועה פוגעת במקבץ של בועות באותו צבע הן מתפוצצות כולן. ככל שמתקדמים במשחק הולך קצב ירידת השורות ומתגבר, ועמו גדל גם האתגר שעומד בפני השחקן.

בשונה ממשחקי מחשב שבהם עוסקים הילדים באלימות לא מעטה, באבלס הוא משחק ידידותי שמאפשר להם לשחרר מעט אגרסיות בצורה לא פוגענית. בנוסף לכך, זהו משחק שמעודד מחשבה מהירה ותכנון תחת לחץ, מיומנויות שאף פעם אינן יכולות להזיק בסיטואציות של מבחן, למשל. מסיבה זו מחפשים הורים רבים אתרים בהם יוכלו למצוא באבלס להורדה בחינם, ובכך להעסיק את ילדיהם בפעילות שהיא גם מהנה וגם חינוכית.

המשחק שלא מפסיק להקסים

אסור לטעות, לא רק ילדים הם קהל היעד של אתרים המציעים גרסאות של משחקי באבלס להורדה בחינם. ישנם גם מבוגרים רבים שהתמכרו למשחק כבר לפני שנים, וממשיכים לשחק בו עד היום. בכל משחק חדש מסודרות הבועות באופן ייחודי, ולכן אף משחק אינו דומה לקודמו. זאת הסיבה שאף פעם לא נמאס לשחק באבלס, והמשחק ממשיך להלהיב גם שחקנים ותיקים ומנוסים, שמוצאים בו אתגרים חדשים בכל פעם שהם ניגשים אליו.

ואם כבר נראה שאין מה לשפר ולשנות במשחק הבאבלס הרי שגם כאן ישנו חידוש משמעותי. בשנים האחרונות זכו חובבי הבאבלס לשיפור משמעותי באיכות חייהם, עם הופעת האפשרות למציאת גרסאות של באבלס להורדה לאייפון ולמכשירים ניידים אחרים. היכולת למצוא גרסאות אייפון של משחקי באבלס להורדה בחינם פוטרת את השחקנים המכורים מן הצורך לשבת שעות מול המחשב האישי, ומאפשרת להם לשחק באבלס בכל מקום ובכל עת.
 


אודות פיצוץ אטרקציות לאירועים


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/26024/באבלס-להורדה-בחינם