בחירת האולם - כך תעשו זאת | Publisher

בחירת האולם - כך תעשו זאת

פורסם בתאריך 09/07/2011 ע"י nataly Kar בקטגוריה יחסים ומשפחה

הדפס מאמר

 

מחפשים דרך לעשות אירוע יחודי? מי לא חולם על ארוע שכולם יזכרו, אך מה אורחים זוכרים מארוע? הביגוד, המתאבנים, הדיג'י, וכמובן את בעלי השמחה. כנראה תופתעו מהתוצאות, אך למרבית האורחים אותם אספקטים חשובים, ועל המורכבים מביניהם נשתדל לשים דגש נוסף.

בחירת האולם


האולם שבחרתם מיועד לשקף אתכם ואת הנקודות שחשובות לכם. וילה על החוף תקרין יחודיות , חתונה בזמן שקיעה בים תשקף אופי שובב, אולם ארועים הדור יעיד על מעמדכם בחברה בעוד שגן או אולם קטנטן יעיד על משפחתיות .

זכרו שמאוד פשוט לפנטז על ארוע מפוצץ ויוקרתי, אולם פעמים רבות שלאחר שלב התכנון נופל האסימון והם מבינים שזה לא מה שלמעשה הם דמיינו. אז לפני שאתם בוחרים אולם או גן אירועים תחשבו מחוץ לקופסא אם באמת ובתמים המקום הזה הוא אכן אתם .

בחירת התפריט לאירוע

נגמרה ההתעסקות עם אולם אירועים בפתח תקווה? בוודאות אחד הרכיבים המרכזיים ביותר זה האוכל שיוגש לאורחים. לחלקכם זה אולי ישמע קצת מוגזם, אבל מוזמנים משתוקקים מאוד ליהנות ומה שחושב להם הוא התפריט שיוגש.

טרם בחירת התפריט תנסו לחשוב בקפידה מי המוזמנים שיהיו הנתח הגדול ביותר ביום החשוב שלכם. אם נופל בחלקכם ומדובר באנשים מהמעמד הבינוני, חסידי האוכל הביתי, כדאי ללכת לכיוון של מנות יותר עממיות. היה ומדובר בצעירים ססגוניים מדור 2010 אז כדי שתלכו על מנות מתוחכמות, אם זאת בכלל בת מצווה ורוב המוזמנים יהיו בה נערים ונערות אז עדיף לקבוע תפריט ילדותי יותר הכולל צ'יפס, נקניקיות ועוד.

בכל מצב אי אפשר לרצות את כולם, לכן רצוי להרכיב אוכל צנוע ומורכב, ייחודי ופופולארי. ככה יהיו לכל האורחים יותר אופציות לבחור מתוכן. לסיכומו של דבר, כדאי שיהיה גיוון אפשרויות מאשר רק כמה מנות מעטות .

עיצוב הארוע

אם יש לכם קצת זמן וחשוב לכם לגרום לתחושת וואו אצל מרבית המוזמנים, תחשבו על קונספט, משהו גרנדיוזי ובעיקר מסר שאולי חשוב לכם שידעו. בדומה לבחירת מקום הארוע, גם הסגנון היחודי הוא מרכזי לכולם.

בנושא זה לחלוטין אין גבול לדמיון; ניתן לתכנן הכל, או, לדוגמה, להדגיש רק דברים אחדים; צבע (חתונה בכתום, הדגשת רק 2 צבעים), אפקטים (חול ועצים) עיצוב החופה ועוד, פשוט תאפשרו לדמיון שלכם להמריא. קורה פעמים רבות שחגיגה אישית הופך בעיקר להיות האירוע של ההורים של בעלי השמחה, לכן דווקא בנושא זה, זו הנקודה לתת ביטוי ליחודיות שלכם.

כבר החלטתם לגבי אולם אירועים כשר?

לרוב הכי קל לרצות את כל בני המשפחה, אבל אל תשכחו לרגע שבסוף זה היום החשוב שלכם. היה ויש נושא שאתם ממש לא רוצים לשכוח ממנו למרות שהוא, מפריע למשפחתך, היו נחושים. תסבירו לבני המשפחה בצורה הכי עדינה שאפשר שזהו בכל מקרה האירוע הוא שלכם. תלכו עם הלב ותנו מקום למה שבאמת קריטי לכם.

אתם, עדין צריכים מידע נוסף על תחום האירועים קראו כאן עוד, ושיהיה בהצלחה!

אודות nataly Kar


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/24709/בחירת-האולם-כך-תעשו-זאת