ניקוי ספה מקצועי | Publisher

ניקוי ספה מקצועי

פורסם בתאריך 07/05/2011 ע"י קשת לוי בקטגוריה בית

הדפס מאמר

הבית דורש אוברול? קשה למצוא אדם שלא מעדיף להתגורר בסביבה מסודרת, נקייה ומצוחצחת. וממש לא קשה להבין למה, ניקיון מיוחס אצלנו לתחושה נעימה, פחות אבק משמעותו בריאות יותר טובה, ופשוט, כאשר הכל מסביב נקי האויר טוב יותר וכמובן גם האוירה.

העניין הוא שבדרך כלל אנחנו לא פנויים לדאוג לנקיונות באופן עצמאי ואנחנו בוחרים לקחת נותני שירות מקצועיים לשם כך. אך עם זאת, לא חסרים סיפורים על לקוחות תמימים שלקחו לעבודה צוות ניקיון וזכו לעבודה חובבנית, מנקים שפשוט לא הגיעו, חברות המספקות שרותי פוליש שממש הרסו את הרצפה עם חומר לא מתאים, או סיפורים שבהם הדבר היחיד שכן עבר ניקיון הייתה תיבת התכשיטים…

בעלי דירה או עסק ולא רוצים לשבור את הראש עם סדר וניקיון? זקוקים להברקת הרצפות או לצחצח דירה שכורה מלכלוכי הדיירים הקודמים? מחפשים איך לנקות ספה? כיצד מוצאים את נותני השירותים הכי איכותיים בקטגוריית נקיון בתים ועסקים?

- מומלץ מאד להתקשר ולהזמין ניקוי ספה לפחות חודש מראש, בעיקר כשיש תכנון לשפץ או לעבור בקיץ ולפני ראש השנה ופסח.

- מומלץ שלא להסתפק בשום הצעה לניקיון והברקת הבית אשר ניתנה טלפונית. הקפידו ודרשו מאיש המקצוע שיבוא ויראה, ושיתן הצעה מסודרת בחוזה.

- אל תכנעו לפיתוי שבשירותים ממי שנתן לכם הצעות מחיר נמוכות מדיי. ניקיון מלא לדירת ארבעה חדרים בסכום הנמוך מ- 1300 שח אמור לעורר ספק.

- בדקו שכל הצעה לניקיון תכלול נקיון במכונת הברקה, בכדי שלא תמצאו עצמכם תקועים עם מנקה שבידיו רק דלי וסמרטוט.

רוצים לשמוע על ניקוי מזרונים? בקרו עכשיו באתר http://www.clen.co.il/. קריאה נעימה!

אודות קשת לוי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/22209/ניקוי-ספה-מקצועי