Publisher - מאמרים אחרונים
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מאמרים אחרונים

 • עיצוב בית מודרני ועיצוב פנים לחדרי הבית

  פורסם ב 01/23/2018 תחת קטגוריה עיצוב פנים ע"י מורן לוין

  כשאנחנו חושבים על עיצוב פנים, לא פעם אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שמדובר אך ורק על בעבודה שמתייחסת לשיקולים של יופי, נראות, עיצוב, שכן כל הרעיון של עיצוב היא הדרך בה הדברים נראים. אך כפי שנוכל לראות במאמר זה, זה לא בהכרח מדויק, או לפחות לא מלא. עיצוב בית מודרני חייב לקחת בחשבון אלמנטים נוספים, וזו גם הסיבה שעיצוב בית בסגנון מודרני שונה במובנים מסוים מעיצוב בסגנון קלאסי. .. קרא את המאמר השלם ..

 • האם לבחור סאמר סקול או מחנה קיץ בינלאומי?

  פורסם ב 01/21/2018 תחת קטגוריה פעילויות ע"י ליאור שורש

  סאמר סקול הוא מסגרת ללימוד אנגלית בתקופת חופשת הקיץ. בתי ספר אלה ממוקמים בכמה ארצות, בעיקר באנגליה אך גם בארה"ב ואפילו בארץ. מתקיימת בהם מסגרת שיעורים קבועה שבה התלמידים לומדים אנגלית בהתאם לרמת היכולת שלהם במטרה לשפר את כישוריהם בשפה ואת הציונים שלהם בשנת הלימודים הבאה. .. קרא את המאמר השלם ..

 • ישראסטורג׳ - שירותי אחסנה

  פורסם ב 01/19/2018 תחת קטגוריה אומנות ע"י Daniela Liberkaz

  חברת ישראסטורג׳ - שירותי אחסנה מציעה פתרון אחסון מושלם לכל סוגי חפצים לכל צורך. אנחנו אוספים, מאחסנים וגם מחזרים את החפצים שלכם. .. קרא את המאמר השלם ..

 • כלבנות טיפולית

  פורסם ב 01/19/2018 תחת קטגוריה חינוך ע"י מעיין ריינשטיין

  אמא של יהב התקשרה אליי לפני שלושה חודשים, כאשר היא מוטרדת מאוד מהפחד הבלתי מוסבר של בנה מכלבים.
  . "יהב כמעט בן שש עם פחדים נוראיים מכלבים, אין הסבר מקדים אבל הוא ממש בורח מפחד אם עובר כלב ברחוב".
  אמנם זה לכאורה דבר קטן בחיים אבל תחשבו שילד מפחד ללכת ברחוב עם אחותו כי אולי ייראו כלב, או מסרב להתקרב לגינה ציבורית שמה יהיו כלבים בסביבה ועל ללכת לבד לבית הספר גם אם הוא קרוב אין על מה לדבר וזו בהחלט חרדה שיכולה לפגוע קשות באיכות חייו של הילד.
  החלטנו יחד להתחיל לעבור תהליך מדורג של טיפול עם כלבים בכדי להתמודד עם הפחדים האלו ולשחרר אותם מחייו.
  "השלב הראשון בטיפול פרטני תמיד הוא יצירת אמון ביני לבין הילד, עם יהב עבדנו בהתחלה עם תמונות של כלבים, בובות משחק בדמות כלבים,שילבתי גם עבודה באמנות ותהליכי דימיון מודרך וספרים על בעלי חיים שונים וגם כלבים שגם מתמודדים עם פחדים שונים.

  לאחר מספר מפגשים יהב הסכים להיפגש עם לושה- טריירית בת 12 שמאוד אוהבת ילדים וכך לאט לאט התחילה ההתמודדות עם הפחד.
  יהב מסכים ללטף את לושה ואפילו להאכיל אותה עם היד. בנוסף אנו מטיילים איתה בגינה עם רצועה או משוחררת שזה נהדר כי יהב לא מפחד מלושה יותר.
  השלב הבא היה מפגש עם עוד כלבה שנקראת לונה, כלבה בינונית שמורגלת למגע וקירבה של ילדים, לונה בגודל בינוני. גם איתה לקח זמן עד שיהב התקרב אבל גם זאת צלחנו.
  לאחר מספר מפגשים יהב הסכים להיפגש גם עם צ'אנס שזו היתה קפיצה משמעותית כי צ'אנס הוא כלב גדול. לראשונה הצגתי את צ'אנס ממרחק ולאחר מכן טיילנו עם רצועה כפולה כדי לשמור על מרחק. בהמשך יהב זרק לצ'אנס אוכל מרחוק שזו התקדמות נהדרת.
  מה שמרגש אותי זו ההתמודדות של יהב עם הפחד, הוא אומר שכבר מרגיש גיבור ושיודע שבסוף גם ילטף את צ'אנס. הביטחון העצמי של יהב עלה והוא מרגיש נינוח יותר עם הכלבים.
  שיטת הטיפול בכלבנות טיפולית בהתמודדות עם פחדים מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש כשהדרך היא הדרגתית ומדויקת לכל מטופל בפני עצמו. .. קרא את המאמר השלם ..

 • אוסלו מת – הפעם סופית

  פורסם ב 01/17/2018 תחת קטגוריה אקטואליה ע"י אברהם פכטר

  נאום אבו-מאזן בוועידת האש"ף הראה בצורה ברורה, למי שהיה צריך לדעת ולהבין, שמדובר בעראפת מחופש ובתפישה שמתה מזמן, אך היו פוליטיקאים בישראל שעשו לה מדי פעם החייאה מלאכותית.
  ההתקפה על הנשיא טראמפ – הקפיצה לאבו-מאזן גם את הפיוז הציוני, אותו ניסה שנים להסתיר מאחורי עור השועל שעטה על הגוף של זאב ערבות.
  אבו-מאזן מכחיש השואה, הוכיח שלא ההסדר עם ישראל, לא גבולות 67 או 48 יספקו אותו ושכמותו, אלא ביטול "הצהרת בלפור" שהיה הבסיס להקמת מדינה יהודית עצמאית וריבונית בארץ ישראל. .. קרא את המאמר השלם ..

 • 2018 – עברנו את הסופה אז נעבור...

  פורסם ב 01/13/2018 תחת קטגוריה אקטואליה ע"י אברהם פכטר

  אבטחת ילדי ראש הממשלה. מי שקובע ומחליט - השב"כ וועדה מיוחדת והאגף לאבטחת אישים.
  גבולות האבטחה – מקומות, שעות, בידי האחראיים על האבטחה, כולל סיורים ליליים בבארים.
  חוק המרכולים – עבר בקושי ברוב של קול אחד ולמעשה פרט לשינויים קלים, לא משנה את הסטטוס קוו – לאמור המצב שהיה עד היום.
  החוק – חוב כבוד לשלמות הקואליציה.
  להזכירכם אוסלו ב' – עבר ברוב של שני קולות שנקנו במשרות ומכונית וולוו, בנושא האקוטי פוליטי שתוצאותיו אנו נושאים הפצעים עד היום. .. קרא את המאמר השלם ..

 • איזו גדר תתאים להתקנה בחניון?

  פורסם ב 01/08/2018 תחת קטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות ע"י שרון שר

  עמודי בטון, עמודי ברזל, גדרות אלומיניום וגדרות נוספות מחומרים שונים יכולים לייצר הפרדה מלאה בין החניה שלכם והחניה של השכנים. פתרונות שונים שיגנו על הרכב שלכם. .. קרא את המאמר השלם ..

 • אייפון x כבר כאן ואיתו תקלות חדשות שכמעט בלתי אפשר לתקן

  פורסם ב 01/05/2018 תחת קטגוריה תקשורת וסלולרי ע"י יוחאי יחזקאל

  אפל ידועים בפיתוח של מכשירי האייפון ברמה גבוהה מאד, במהלך הייצור אפל מבצעים בדיקות בקרת איכות קפדניות ביותר להבטיח מוצר איכותי בעל עמידות גבוהה.
  דרישות משתמשי אפל להכניס פונקציות חדשות הנובעות מהתפתחות הטכנולוגיה הציב באפל דילמות קשות שמצריכות מהם שינוי מבני כפי שהתרחש באייפון x.
  הפיתוחים החדשים באייפון איקס 10 הכניס בחובו מערך שלם של רכיבים וחלקים מודולריים המקשים על אפשרויות הטיפול בו. .. קרא את המאמר השלם ..

 • אירועים שראוי להשאיר ב-2017

  פורסם ב 01/03/2018 תחת קטגוריה אקטואליה ע"י אברהם פכטר

  יש אירועים חברתיים ופוליטיים – שראוי וכדאי להשאיר מאחור בשנת 2017.
  ההפגנות שהחלו בפתח-תקוה, עברו לשדרות רוטשילד ומשם אולי לכיכר הבימה, מצביעים על התרופפות המחאה ובמיוחד על נציגיה, לפחות בתקשורת, הלוקחים לעצמם את הקרדיט עו"ד אלדד יניב, פוליטיקאי כושל, שלא נבחר במחנה הציוני ומחפש נישה חדשה להתבלט בה אחרי ששקע עמוק בפרשת העמותות בתקופת אהוד ברק ובוזי הרצוג. .. קרא את המאמר השלם ..

 • שכפול מפתח לרכב על ידי מנעולן מקצועי

  פורסם ב 01/02/2018 תחת קטגוריה רכב ע"י עידית פיי

  שכפול מפתח לרכב חייב להיות על ידי מנעולן מקצועי המורשה לעסוק בתחום, שכפול ושחזור מפתחות לרכבים דורש בעל מקצוע אמין ומוסמך לשירותי פריצה קרא עוד. .. קרא את המאמר השלם ..

 • הגנה עצמית אליבא דאלאור עזריה ובוגי יעלון

  פורסם ב 01/01/2018 תחת קטגוריה אקטואליה ע"י יעקב רוב

  כאשר אדם פועל במסגרת של הגנה עצמית,הוא יצטרך להפעיל את האמצעי המינימאלי שניתן .. קרא את המאמר השלם ..

 • מה אפשר לעצב באמצעות בלונים

  פורסם ב 01/01/2018 תחת קטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות ע"י שרון שר

  עיצוב בבלונים יכול להפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן ומיוחד במינו. כל מה שרציתם לדעת על עיצוב בלונים, מה ניתן לעצב מבלונים ועבור אילו אירועים הוא מתאים. .. קרא את המאמר השלם ..

 • האם יש מקום לעונש מוות על מחבלים

  פורסם ב 01/01/2018 תחת קטגוריה אקטואליה ע"י אברהם פכטר

  שלא תהיה אי הבנה בנושא – מחבל שיוצא מביתו במטרה לפגוע באזרח או חייל צה"ל, בארץ או ביו"ש, הוא בן מוות ועליו לדעת שלא יחזור חי לביתו.
  אך מששפר גורלו נתפס או נפצע, הוא עובר לשלב אחר ולספירה משפטית שונה בו הכללים מכתיבים מדיניות שונה, בהתחשב בשיקולים ביטחוניים ושיקולים של תדמיתו ומעמדנו בעולם ומבחינת המשפט הבינלאומי.
  לא לשכוח למדיניות של עונש מוות – כמו למקל חובלים, יש שני קצוות, ואנו חייבים לחשוב על אזרחי ישראל חטופים, חיילים או נעדרים שבידי האויב. ההתייחסות שלהם לחיי אדם שונה בעיקרה מהתייחסות שלנו .. קרא את המאמר השלם ..

 • הובלות קטנות עם חברת מובילים בישראל

  פורסם ב 12/31/2017 תחת קטגוריה שירותים עסקיים ע"י אודי ברזילי

  חברת מובילים בישראל היינה חברת הובלות דירות ומשרדים שמבצעים גם הובלות קטנות. הובלות קטנות הינם הובלות זולות יותר וניתן לתאם אותם מהיום למחר. .. קרא את המאמר השלם ..

 • מפגשי כלבנות טיפולית בפנימיה

  פורסם ב 12/31/2017 תחת קטגוריה חינוך ע"י מעיין ריינשטיין

  עבודה בבית הספר היא מאתגרת כל פעם מחדש ועלי להתמודד עם סיטואציות מורכבות מאוד, לשמחתי העבודה עם הכלבים מביאה את בני הנוער להצלחות ולתובנות והם משתפים פעולה בדרך חיובית מאוד. .. קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר