הוראות, המלצות עריכה והנחיות הגשה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הוראות, המלצות עריכה והנחיות הגשה

מאמר או תוכן מכל סוג המוגש לפרסום באתר פאבלישר צריך להיות מקורי ולבטא את דעת הכותב ומיומנותו. על התוכן הכתוב להיות מנוסח בצורה ברורה, כך שיהיה נוח להבנה על ידי הקורא.

אנא שמור על רמת מאמר נאותה, השתמש בביקורת עיניינית במידת הצורך, אל תשתלח ואל תוציא עובדות מהקשרן. נסח מאמר שיעניין את הקורא ויוסיף עבורו מידע חדש. המנע מהזכרת שמות כלשהם בהקשרים שליליים, גם אם אלו עובדות ידועות ומוכרות.

השתמש בחומר מקורי בלבד! אל תעתיק ואל תקח תוכן ממאמרים או מקומות אחרים. זכור כי בתור כותב המחוייב לתנאי השימוש באתר, הינך אחראי לנושא זכויות היוצרים.

מקד את נושא המאמר ואל "תתפזר" לתחומים רבים. תמיד ניתן להוסיף מאמרים בנושאים נוספים.

החלט מה הן מילות המפתח העיקריות של המאמר, ושבץ אותן ביחס של כ 5% מהמאמר כולו. במאמר של 400 מילים מילת מפתח צריכה להופיע כ 20 פעמים פחות או יותר. הדבר עשוי בהחלט לסייע למקם את המאמר גבוה יותר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים בעבור מילות מפתח אלו, מה שיקנה לו חשיפה גדולה יותר.

הקפד לשייך את המאמר לקטגוריה המתאימה ביותר, ולפרסמו בקטגוריה אחת בלבד, גם אם הוא מתאים למספר קטגוריות. במידת הצורך נשמח לפתוח קטגוריות נוספות עבור נושאים חדשים. להצעת קטגוריות חדשות אנא השתמשו בדף צור קשר.

אם ברשותך כמות רבה של מאמרים מקוריים ואיכותיים, צור איתנו קשר ונעזור לך בהעלאה מהירה ונוחה שלהם לאתר.

אל תוסיף תמונות, גרפים, מצגות, חלונות קופצים למינהם ופקודות שדה מכל סוג למאמר. שמור על מראה מסודר ונקי. המנע משימוש מיותר בתווים % & “ אשר עלולים להפריע לסריקת העמוד. במקום מרכאות ניתן להשתמש (פעמיים) בתו הגרש ' שנמצא ליד מקש ENTER.

מאמר שכתוב בצורה מסודרת ונעימה לצפייה מקבל תגובות טובות יותר. לכן הקפד על ישור הטקסט, שימוש בפונט מקובל ולא חריג (העדפה לפונט Ariel), גודל אותיות נוח לקריאה 12-14 וכדומה. הדגש והבלט (Bold) אותיות רק במקרים הנחוצים באמת.

המנע ככל האפשר משגיאות כתיב אשר יוצרות רושם לא מקצועי. במידה ואתה זקוק לעזרה בהגהה עקב דיסלקציה, שפת אם שונה וכדומה, ציין בראש המאמר שברצונך בהגהת המסמך, ונשמח לעזור כמיטב יכולתינו.

ליתר נוחות, ולקבלת גיבוי, ניתן לכתוב את המסמך בתוכנת וורד ולהעתיקו לאחר מכן אל האתר. כדי לקבל מסמך וורד נקי מתגיות עריכה מיותרות של וורד (שעשויות לפגום בדרך בה יוצג המאמר באתר), ניתן (אך לא חובה) להעתיק את תוכן המסמך כולו אל הכתבן (Notepad בגירסה הלועזית של חלונות), הנמצא בתפריט התחל -> עזרים של גירסאות חלונות השונות, ומן הכתבן להעתיק מיידית את המסמך לאתר פאבלישר. הכתבן מנקה אוטומטית תגיות ונתונים מיותרים שתוכנת וורד הוסיפה ומאפשר מראה נקי ומסודר יותר של הכתוב.

כדי לעבור שורה ללא קבלת רווח כפול, ניתן ללחוץ על SHIFT יחד עם מקש ENTER.

על הכותרת להכיל מידע ברור לגבי טיב המאמר.

על התצוגה המקדימה לשקף בקצרה ובמילים ברורת את תוכן המאמר. שים לב שהתצוגה המקדימה הינה התוכן הראשוני אותו רואה הגולש באתר. אם ברצונך שגולשים רבים יקראו את המאמר שלך, הקפד על תצוגה מקדימה מענינית ומושכת, אשר תגרום לגולש להכנס למאמר עצמו.

אורך המאמר מוגבל ל 10,000 מילים. אל תחסוך במילים במידה ויש לך מה לכתוב, אולם אל תחזור ללא תועלת על תוכן או רעיון שכבר ציינת. במידה וברשותך מאמר ארוך במיוחד, ניתן לחלק אותו למספר מאמרים קצרים יותר, ובכותרת המאמר לרשום חלק א', חלק ב' וכדומה.

בסוף המאמר הוסף מידע לגבי כותב המאמר בשדה החתימה. כל משתמש יכול להוסיף עד חמש חתימות, אך לכל מאמר ניתן לשייך רק חתימה אחת. ניתן להוסיף לחתימה קישור אל האתר הפרטי שלך או הבלוג.

ניתן להוסיף עד שלושה קישורים יוצאים בגוף המאמר, בצורה שאינה פוגמת באיכות המאמר מבחינה תחבירית ועניינית. קישורים שאינם עונים על תנאים אלו ייחמקו.

תגיות המאמר חשובות מאוד, וזאת מכיוון שהן מאפשרות סיווג נכון של מאמרים באתר ועוזרות למנועי חיפוש במלאכה זאת גם כן. הוסף מילות מפתח מתאימות (או ביטויי מפתח המורכבים ממספר מילים) המשקפות את תוכן המאמר ומופרדות בפסיקים.

ניתן לראות בקלות בראש העמוד סטטיסטיקה של כל מאמר וכמות הגולשים שקראו אותו.

דף זה מנוסח בלשון זכר, אולם מיועד לזכר ונקבה באותה המידה.


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר