שאלות נפוצות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שאלות נפוצות

המידע בעמוד זה הינו כללי. ראה תנאי שימוש מפורטים ומחייבים.

מהו פאבלישר?

פאבלישר הינו מאגר מאמרים חופשי, המאפשר למשתמשים לפרסם את מאמריהם או תוכן אחר בקלות ובחינם, וכן להשתמש במאמרים המפורסמים באתר.

מדוע כדאי לפרסם מאמר או תוכן באתר פאבלישר?

הפרסום באתר הינו חינם ומספק יתרונות רבים לכותבי התוכן:

הבעה אישית בפני ציבור רחב. האתר מאפשר להוסיף אלפי קוראים לתכנים אישיים או אמנותיים שרצית לפרסם כמו סיפורים, דעות פוליטיות, שירים, חומר מקצועי, מידע חשוב לטובת הציבור, הגיגים ועוד.

קידום אתרך האישי במנועי חיפוש. הוספת מאמר, כתבה או תוכן מכל סוג, עשויה לקדם את אתר האינטרנט שלך, בלוג או אחר במנועי החיפוש בראשם גוגל. זהו כלי קידום אתרים SEO מדרגה ראשונה בזכות קישורים היוצאים אליך מאתר גדול ומקודם.

אפשרות להפצת הפרסום והקישורים אליך ברחבי הרשת. גולשים ובוני אתרים המעונינים בפרסום התוכן באתרם הפרטי, מחויבים לשמור על תוכן המאמר כמות שהוא כולל הקישורים היוצאים ממנו אל אתרך הפרטי, דבר זה יכול לאפשר תפוצה רחבה מאוד של קישורים אליך, גם באתרים שלא היית מגיע אליהם בדרך אחרת.

הפרסום יכול לחשוף את העסק שלך לקהל רחב וממוקד, ללקוחות פוטנציאלים או לעמיתים למקצוע. גולשים הקוראים את התוכן שכתבת מתענינים בדיוק בנושא זה. אם יתרשמו מהמאמר ימשיכו ממנו ישירות לאתר שלך, לאתר העסק או לקשר ישיר אתך בדואר אלקטרוני או בטלפון על פי בקשתך.

הפרסום באתר עשוי לקדם את יכולות השיווק של כל מוצר, חברה, אתר או שרות.

פרסום נושאים מקצועיים עשוי לחשוף את התוכן שכתבת לקולגות בתחום שלך או לקהל ולקוחות המתענינים בנושא, ולבנות עבורך תדמית של מומחה או יועץ בתחום מסוים.

פרסום תוכן באתר עשוי להוסיף את שמך למנועי חיפוש לקבלת פרסום אישי ללא בניית אתר או השקעה כספית כלשהי, ואף ללא כל התעסקות בנושאים טכניים.

האם אני יכול להשתמש במאמרים המתפרסמים בPublisher גם באתר שלי או לצורך אחר?

ברצון! שימוש בתכנים לכל צורך שהוא, מותנה בכך שהמאמר יועתק בשלמותו, ללא כל שינוי וכן בכפוף למתן "קרדיט" וקישור ישיר ל Publisher. כדי לפרסם מאמר באתרך קרא קודם את תנאי השימוש במאמרים מאתר Publisher.

בתחתית כל מאמר ישנו קישור בשם "פרסם מאמר זה באתרך". לחיצה על קישור זה תביא אותך לעמוד ובו שתי גירסאות של המאמר המוכנות לשימושך: אחת בטקסט חופשי אותו אפשר להעתיק ולהדביק, והשניה בקידוד HTML שבו אפשר להשתמש כדי להטמיע את המאמר ישירות לתוך קוד האתר שלך.

כלומר, אם בחרת להשתמש במאמר המתפרסם ב Publisher, הינך מחוייב להעתיק את המאמר ללא שינוי, בשלמות ולציין כי "המידע לקוח מן האתר Publisher" בתוספת לקישור יוצא אל אתר פאבלישר.

כיצד אוכל לאתר מאמר בו אני מעוניין?

באפשרותך לאתר מאמר בשתי דרכים. האחת, באמצעות מנוע החיפוש הפנימי בפאבלישר, השניה הינה על ידי חיפוש ישיר לפי נושא, בכל אחת מהקטיגוריות המופיעות בפאבלישר.

האם השימוש בפאבלישר כרוך בתשלום?

לא ולא! הפרסום הינו חינמי וגם השימוש במאגר המאמרים הינו חינמי. כל אדם רשאי לפרסם באתר ו/או לעשות שימוש במאגר התכנים באתר ללא תשלום, כל עוד הוא שומר על כללי השימוש במאמרים מן האתר.

האם אוכל לפרסם בפאבלישר כל תוכן?

פאבלישר מבקש למנוע פגיעה במשתמשים אחרים ו/או שימוש לרעה בפלטפורמת האתר, ולכן תכנים מסויימים אסורים בפרסום ובהם תכנים פוגעניים מסוגים שונים, תכנים המהווים לשון הרע, תכנים שיש בהם פגיעה בפרטיות וכיו"ב. ראה גם הנחיות הגשה למידע נוסף.

מה ניתן לפרסם באתר?

ניתן לפרסם באתר תוכן מקורי בלבד, ללא זכויות יוצרים לצד שלישי. ז"א, תוכן אותו כתבת בעצמך או נכתב עבורך והזכויות עליו שייכות לך.

ניתן לפרסם מאמרי תוכן, מידע מקצועי לרבות מנסיון אישי, סיכומים מקצועיים, עבודות גמר, שירים, סיפורים והגיגים, מאמרים ישנים שנכתבו, ישיבות-צוות (ללא פרטים מסחריים חסויים) ועוד.

האם אפשר לפרסם מאמר שלי שפירסמתי כבר במקום אחר?

אתר פאבלישר מקפיד על מקוריות החומר המפורסם בו. לכן אין לפרסם מאמר או תוכן אשר פורסם כבר במדיה אחרת, גם אם ברשותך זכויות היוצרים על תוכן זה.

כמו כן, פרסום מאמר באתר פאבלישר אשר הופיע כבר באתר מאמרים אחר, עשוי לפגוע מאוד בקידום המאמר במנועי החיפוש עקב סוגיית התוכן הכפול.

אם תרצה, תוכל לשכתב מאמר שלך שפורסם במקום אחר, על ידי שינוי מהותי במבנה המשפטים, שינוי ביטויים, שימוש במילים נרדפות וכדומה, עד לקבלת מבנה מאמר שונה לחלוטין עם תוכן דומה למקור.

האם אוכל לתקן ו/או לעדכן מאמר שכבר הגשתי לפרסום ?

כן, בכפוף למגבלות מסויימות. כדי לעדכן תוכן של מאמרים שפורסמו על ידך, עליך להיכנס לממשק המשתמש, ולעבור למאמר הרצוי מבין רשימת המאמרים שפורסמו על ידך.

לא מצאתי קטגוריה בנושא המתאים לאמר אותו אני מעוניין לפרסם, מה לעשות?

במקרה כזה הגש את המאמר בקטגוריה הקרובה ביותר לדעתך, וצור איתנו קשר. אנו נשמח להעביר את המאמר לקטגורייה המתאימה במידה וקיימת אחת כזאת, או שניצור קטגורייה חדשה שמאמרך יהיה הראשון שיפורסם בה!

יש לי שאלות נוספות, מה לעשות?

בכל נושא אחר או שאלה לא פתורה, אנא פנה אלינו ונשמח לעמוד לשרותך.


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר