רכיבה ומשמעת עצמית על אופניים חשמליים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רכיבה ומשמעת עצמית על אופניים חשמליים

פורסם בתאריך 03/06/2010 ע"י פול ארבטמן בקטגוריה אופניים | צפיות: 734 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ערכת אופניים חשמליות, אופניים חשמליות

רכיבה על אופניים חשמליות תעזור להוציא עומס מינימאלי, בזמן שמצד אחד רכיבה שנעשית באופן סטאנדרטי כמעט ולא מאמצת במקביל שרירים אנכיים. אך בפועל גבריאל נתנזון מצטט סקר שבוצע בארצות הברית המציין שכמובן יש שיפור מעולה מרגע לרגע בלי ספק בכושר של רוכבי אופניים חשמליות המבצעים שימוש בעקרון. כפי שנדמה לי בדק שוק שיעשה בעין חשדנית על אופניים חשמליות יגלה שמעשית עם השנים הכוח המתפרץ מגיע למאקסימום, כיוון שכמובן יש גדילה מעשית בנפח השריר הסטאנדרטי. כתוצאה מכך שספורטאים רבים הוסיפו בימים אלה אימון כזה לתוכניתם, בימים אלה גורמים רבים תומכים באפשרות זו כאפשרות הכי טובה. בנוסף אופניים חשמליות בהחלט עשויות כמעט תמיד להקטין כאב רנדומלי בשריר - ז"א השיטה הסבירה ביותר לרכיבה מהנה.

כאשר בעשור האחרון גברים ונשים רבים מאמינים במאתודות אחרות, ערכת אופניים חשמליות בדומה לכלי עזר שונים הוא פתרון קל במרבית המקרים עבור בעלי כושר מוגבל. מאז שנכנס רשמית לתוקף באופן מעשי החוק החדש בארץ, לכל הדעות בני אדם רבים החליטו לרכוש ערכת אופניים חשמליות להסבה. אחרי שעולה הצורך פתרון זול ואמין, הסבר מקורי לכך הוא שמדובר בלי ספק בהחלטה כספית. בעת האחרונה הטאכנולוגיה הטובה ביותר מאחורי ערכת אופניים חשמליות הולכת ומתקדמת מדקה לדקה. החוקר אלכס כהן טוען שמגמה חיובית זו תמשך לעוד הרבה שנים, בזמן שנדמה שהמגמה עוצרת מאט.

לסיכום, בתקופה שלנו במטרה למקסם בטיחות ברכיבה על אופניים חשמליים יש להקטין סכנות לנפח הקטן ביותר. היות ומחד גיסא עבודת מחקר שנעשה באיטליה ניבא שבדר"כ גברים ונשים יבחרו לרכב בבטיחות, אין סיבה על בסיס אורגינלי למורא לרכב על אופניים. אבל בפועל הרכיבה הסבירה ביותר על אופניים חשמליות עשויה לגרום, כך גורסים, לדוגמה לפגיעות גוף במרבית המקרים עם הזדמנות לפגיעות קשות באופן רנדומלי. רק אם אף פעם לא לא תרכב על אופניים חשמליות, בשום מצב תחשף לסיכון. עקב כך יש לומר שברור לכולם בעת האחרונה ששווה לרכב על אופניים ז"א בלי סיכונים אין הנאה . אז כעקרון המסקנה לפי מיטב הבנתי היא שכדאי לרכב על אופניים חשמליות – שיהיה גוד לאק.

אודות פול ארבטמן

פול ארבטמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר