מתנות מקוריות לרופא (המשך) | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתנות מקוריות לרופא (המשך)

פורסם בתאריך 02/17/2010 ע"י LoadSeo קידום אתרים בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 661 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מתנות מקוריות, מתנות לרופא, מתנות, מתנה מקורית, מתנה

מתנות מקוריות לרופא - הקדמה
בחלקו הראשון של המאמר "מתנות מקוריות לרופא", ציינתי כמה חשוב להשקיע מחשבה כשמחפשים מתנות מקוריות לרופאים.
לפניכם עוד רעיונות שייקלו עליכם את מלאכת החיפוש:

מתנות מקוריות לרופא - מד טמפרטורה
עוד מתנה מקורית שלא תמיד חושבים עליה הוא מד הטמפרטורה. מדובר במתנות שהן לא רק מתנות מקוריות, אלא גם מתנות פרקטיות. כך למשל, מד טמפרטורה בחדר הרופא יכול לשמש לויסות המזגן כדי שלחולה המוריד את בגדיו לצורך בדיקה לא יהיה קר מדי.
חשוב לזכור שמדובר גם במתנה יפה. מדי הטמפרטורה הקיימים היום מעוצבים מאוד: יש את מדי הטמפרטורה שתולים על הקיר עם הכספית, אך יש גם מדי טמפרטורה דיגיטליים לתלייה – מתנות מקוריות נפלאות שכל רופא ישמח לקבל. וזה לא הכל, כי יש גם מדי טמפרטורה עם מד לחות וברומטר, מדי טמפרטורה שולחניים, מדי טמפרטורה מזכוכית כמו מד טמפרטורה של גלילאו ועוד הרבה מדי טמפרטורה בעיצובים מקוריים אחרים.

מתנות מקוריות לרופא - שעונים
כשמחפשים מתנות מקוריות לרופא תמיד כדאי לשקול להביא לו שעון. כמובן, כשמדובר במתנה מקורית, לא מדובר בסתם עוד שעון קיר, אלא בשעון מקורי ומעוצב עם איזה גימיק מיוחד.
לדוגמא: שעוני גלגלי השיניים המעוצבים מהולנד שרואים בהם את כל המנגנון הפנימי, יכולים להיות מתנות מקוריות נהדרות ואם הם לא מתאימים, אז יש גם את שעון הכתוביות האלקטרוני שמראה באוויר, את השעה, את התאריך ואת הכתוביות שניתן לשנות. יש גם שעון בשילוב רדיו שמקרין את השעה על התקרה או הקיר, שעון מעורר שרץ על גלגלים ומשמיע קולות של רובוט ועוד כדומה.

מתנות מקוריות לרופא - לבחור לפי סוג רופא
ישנם מתנות מקוריות לרופא שניתן להתאימם לפי סוג הרופא. קחו לדוגמא רופא ילדים. ככל שמרפאת רופא הילדים עשירה בצעצועים ותמונות כך האגו שלו יטפח, שכן ילדים ירצו לבוא אליו ללא פחד.
לכן בתור מתנה מקורית לרופא הילדים, ניתן לקנות משחקים וצעצועים שונים להנעים את ההמתנה או תמונות מיוחדות של צלמים המתמחים בצילומי ילדים הומוריסטיים. כמובן שכאן חשוב להקפיד שהמשחקים והצעצועים שאתם בוחרים יחזיקו מעמד לאורך זמן.
לרופא הנשים או הקרדיולוג יתאים להביא משקל. (בתנאי שהרופא לא שמן ולא ייעלב)
למרות שקשה לחשוב על משקל כעל מתנה מקורית, צריך לזכור כי המשקלים היום מעוצבים ומלאים בפונקציות פרקטיות לרופאים אלה, כמו: מדידת אחוזי השומן, נוזלים ומסת השרירים. קחו בחשבון שברוב המקרים, הרופא ייקח את המשקל לביתו כי הם מאוד אוהבים את הרעיון.
כמובן לא לשכוח את המיניאטורות שכבר כתבתי עליהן במאמר הקודם. מניסיוני הרב המיניאטורות מככבות במקום הראשון מבחינת התדהמה וההתרגשות אצל הרופא. כזכור, המיניאטורות ניתנות לשינוי בהזמנה אישית לכל רופא ובכל תחום רפואי ולכן הן מתנות מקוריות ואישיות נפלאות.
מתנות מקוריות לרופא - מתנה לשעות הפנאי הרופאים ידועים כחובבי תרבות בטיולים ותיאטרון. משקפת קטנה ואיכותית יכולה להיות מתנה מקורית מדהימה. אני מדגיש משקפת קטנה כדי שזה לא יהיה למטרד וכן כי לתיאטרון ולקונצרט מתאימה רק המשקפת הקטנה. אך לא רק אלה יכולים להיות תחביביו של הרופא ואפשר לחשוב ולהתאים עשרות מתנות מקוריות שונות שיתאימו לתחומי עניין השונים. אם אתם מכירים את הרופא מעבר ליחסי רופא / מטופל, תוכלו לבחור לו מתנה לפי אופיו ותחביבו. אחד אוהב ספורט, השני אוהב אלכוהול והשלישי אולי אוהב לתקן הכול בעצמו. לכל אחד ניתן למצוא מתנה מקורית שמתאימה לו – כמו תמיד, כשמדובר בבחירת מתנות מקוריות, כל מה שצריך זה טיפה מחשבה.

אודות LoadSeo קידום אתרים

LoadSeo קידום אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר