מנעולן ופריצת מנעולים- כל מה שרצית לדעת | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מנעולן ופריצת מנעולים- כל מה שרצית לדעת

פורסם בתאריך 02/14/2010 ע"י דנה מ בקטגוריה בית | צפיות: 955 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מנעולן, מנעולן בתל אביב, פורץ מנעולים

מנעולנים מתמחים בטיפול בכל הקשור לאספקת מנעולים שונים, התקנתם, החלפתם ואחזקתם ובמידת הצורך גם בפריצתם.
בשל הרגישות של הרכיבים המדוברים, נחוץ לוודא בעת בחירת מנעולן כי הינו מוסמך באישור משטרת ישראל ולאמת זאת מול תעודה רלוונטית מטעם משטרת ישראל הנושא תמונת פנים. כמו כן, פורץ מנעולים מקצועי מחויב לדרוש מהלקוח להציג אסמכתא לכך שהנכס בו הוא מטפל הוא אכן בבעלותו או שכור על ידו (בהיעדר אישור כזה על המנעולן לאמת מול הלקוח פרטים באשר לתכולת הדירה במטרה לאמת ללא ספק את שייכותו אליה או על ידי שלושה שכנים). יש לוודא קבלת חשבונית, כתובת ופרטי התקשרות של המנעולן טרם ביצוע הטיפול.
מנעולים מודרניים מבוססים על צילינדר אשר לתוכו מוכנס, בסיוע שפתיים מובילות, מפתח ייחודי המאפשר את נעילתו. מנעולים מתאפיינים ברמת ההגנה אשר הם מספקים מפני סוגים שונים של אפשרויות פריצה, כגון הגנה מפני קידוח, מספר השיניים הנועלות ועוד.
ישנם סוגים נוספים של מנעולים, פחות נפוצים, כגון מנעולים המבוססים על קוד (מנעול צירופים).
החלפת מנעול/צילינדר
עלות ההחלפה מורכבת מעלות העבודה ועלות הפריט החדש. מומלץ להחליף את מנעול הדירה אם אבד אחד המפתחות או שהמנעול מתפקד באופן לקוי או שאינו מספק את רמת ההגנה המצופה. חובה על הלקוח לוודא בעת ההחלפה כי הצילינדר חדש לחלוטין ומסופק ארוז באריזתו המקורית (התקנת מנעול שאינו חדש מהווה פרצת אבטחה מסוכנת ביותר). כמו כן, רצוי לסקור את מאפייני המנעול המוטבעים על האריזה כדי לאמת את רמת ההגנה שנדרשה.
פריצת מנעולים
עלות פריצת המנעול תלויה ברמת ההגנה המשפיעה על רמת הקושי בפתיחתו. עלות הפריצה עולה באופן משמעותי כאשר מדובר על מנעולי כספות אשר מוגנים ברמת אבטחה גבוהה ביותר.
תחום התמחות: נעילת רכבים אלקטרונית
כלי רכב ננעלים הן באמצעות מנעולים מכאניים והן על ידי אימובילייזרים אלקטרוניים. שירות עבור מנעולי רכב מכאניים, ניתן לדרוש מכל מנעולן מקצועי, בעוד שרכיבי הנעילה האלקטרונית, חשוב שיהיו מטופלים על ידי גורמים המוסמכים לכך.
תחום התמחות: זיהוי ביומטרי
תחום הנעילה באמצעות זיהוי ביומטרי, הנו קונספט יחסית חדשני, המבוסס על נעילה דיגיטלית בשילוב קורא ביומטרי, אשר יחדיו מקנים הגנה נוחה וממוחשבת הפוטרת את המשתמש מסחיבת מפתח. בנוסף, מערכת זו מכילה זיכרון פנימי וניתנת להעברה בקלות מדלת לדלת בעת הצורך. בשל היות המערכת אלקטרונית, היא מחייבת אחזקה ותפעול ייחודיים אותם מספקים מנעולנים בעלי ניסיון ייעודי בתחום.

 

אודות דנה מ

אורן לפיד

דנה מ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר