הזמנת אינסטלטור במקרה דחוף | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הזמנת אינסטלטור במקרה דחוף

פורסם בתאריך 02/08/2010 ע"י אורן שץ בקטגוריה בית | צפיות: 516 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אינסטלטור, אינסטלאטור, אינסטלציה, הזמנת אינסטלטור

 

דרוש אינסטלטור 24 שעות

 

 

 

האינסטלטור על הסוס לבן

 

אינסטלטור יכול להיות לא פחות מהאביר על הסוס הלבן ברגעים מסוימים בחיינו. לא משנה עד כמה עמוק יהיה החריץ שלו, הוא ייחשב המלאך גבריאל בזמן בו אנו מנסים לחסום בגופנו את המים המאיימים לזלוג מרצפת חדר האמבטיה אל שאר הדירה שלנו ולמטה אל השכנים. אין ספק, תקלות אינסטלציה יחפשו תמיד את הזמן הכי בעייתי עבורנו ויפרצו דווקא אז בשצף קצף. בדיוק לשם כך יש אינסטלטורים. אבל איך יודעים למי לקרוא ברגע האמת?

אם האירוע המצער קרה לנו במהלך שעות היום הקונבנציונליות, אין שום בעיה. יש לנו מגוון דרכים לאתר את הגיבור שלנו. הדרך הראשונה והמועדפת היא כמובן לברר עם חברים או מכרים, האם יש אינסטלטור מומחה שהם יכולים להמליץ עליו. במידה ואין אחד כזה, מומלץ פשוט לגשת אל הדלת שלנו, לשלוף ממנה את המגנט התורן ששמו לנו ולקוות שבעל המקצוע שבצדו השני של הקו יושיענו במחיר סביר.

 

אבל איך מאתרים אינסטלטור מקצועי באמצע הלילה?

 

הבעיה שלנו מתחילה כאשר פיצוץ הצינור בשירותים מתרחש כאשר חזרנו מבושמים קלות בסביבות שלוש לפנות בוקר. או אז, אחרי שעיכלנו והפנמנו את העובדה ששינה לא הולכת להיות חלק מלוח הזמנים שלנו בעתיד הנראה לעין, אנו מבינים שאנחנו צריכים אינסטלטור. השאלה היא רק למי להתקשר כמובן.

 

עידן האינטרנט פותר עבורנו הרבה בעיות אינסטלציה

 

מובן מאליו שאי אפשר להתקשר לחברים בשעה מאוחרת שכזו, ככה שאין לנו על מי לסמוך חוץ מעל אלילת המזל, שתדוג עבורנו בחכתה אינסטלטור מקצועי, נחמד וזול שיעזור לנו לפתור את מערכת היחסים הסבוכה שיש לנו עם ביוב ביתנו. נכון?

לא נכון! כיום, כאשר יש בידנו כלי שימושי כמו האינטרנט, כבר אין שום בעיה לאתר אינסטלטור (וגם בעלי מקצוע טובים ומומלצים באופן כללי) במשך כל שעות היממה. אתרים רבים יספקו עבורכם רשימה מעודכנת של בעלי מקצוע אשר יתנו לכם שירות במשך כל שעות היממה.

באתרים הללו תוכלו לקבל מחירון אינסטלאטור מפורט, תוכלו לקרוא המלצות במידה ויש ורק אז לקבל החלטה מושכלת לגבי איזה איש מקצוע אתם הולכים להעיר באמצע הלילה, בכדי שיבוא להתעסק עם הסתימה שלכם בשירותים.

 

כשכתוב 24 שעות ביממה: זאת הכוונה

 

אצל חלקנו בשלב הזה מגיע חוסר הנעימות, שהולך ומתחזק עם קולו המנומנם של אותו אינסטלטור בצידו השני של הקו. אנחנו מבטיחים לכם שזה בסדר גמור להתקשר אליו בשעה שכזו. זה חלק מהמקצוע.

כאן המקום להרגיע אתכם ולומר לכם שכל הרשימות באינטרנט, המגנטים על הדלת והפרסומות בדפי זהב שמבטיחות שירות של 24 שעות ביממה מכוונות בדיוק לרגעים מסוג זה. כמובן שעבודת אינסטלציה בשלוש לפנות בוקר תעלה יותר מעבודה שתבוצע אחר הצהרים, אבל כשאין ברירה אז אין.

 


להכין שם (וטלפון) של אינסטלטור מראש

 

אין ספק שברגעים מסוימים בחיינו, אין אדם אותו אנו רוצים לראות באמצע הלילה יותר מאשר אינסטלטור, כזה שיבוא ויפתור לנו את בעיות הצנרת הדחופות. כדי להיות ערוכים היטב למקרה כזה מומלץ להתייעץ עם חברים ולהכין שם של בעל מקצוע שניתן לסמוך עליו מבעוד מועד- רק למקרה הצורך. כמו כן, אם כבר קרתה לכם תקלה, השתדלו להיות אופטימיים ואז התקשרו אל אינסטלטור שיבוא לחלץ אתכם מהבוץ.

 

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר