אימון אישי קאוצינג - השנה אמצא זוגיות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אימון אישי קאוצינג - השנה אמצא זוגיות

פורסם בתאריך 11/08/2008 ע"י רינת גוטפריד בקטגוריה קואצ'ינג | צפיות: 1984 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אימון אישי, קאוצינג, קואוצינג, קוצינג, coaching, מסיבת רווקות, אימון זוגי

את מכירה את המצב הזה שאת נראת טוב, מצליחה, יש לך עבודה מסודרת, הכנסה טובה, מוקפת בחברים ומשפחה. הכל נראה טוב, אפילו טוב מאוד, אבל אחרי כל המסיבות, החגים את חוזרת לישון לבד, באלכסון זה כבר הרגל. את יוצאת לפאבים, מסיבות,הולכת לעוד בליינד דייט שמסדרים לך ואת אפילו רשומה באתר היכרויות, או שאת כבר כל כך מיואשת שלא בא לך לצאת מהבית למשחקים, והשטויות. עוד יום עבר ואת שוב בסוף יום שואלת את עצמך : איך זה שאני עדין לבד?
הזמן עובר ועוד שנה עברה, השעון הביולוגי שלך מתקתק, ושומעים את התיקתוק ממרחק, הלחץ מהמשפחה, רוב החברים כבר נשואים ואולי גם עם ילדים, וכולם שואלים:
נו מה איתך?
נשמע מוכר? עצרי, קחי נשימה, הכל בסדר, המאמר הזה במיוחד בשבילך.
אתחיל בשיתוף אישי שלי. אני חוזרת לתקופה בחיי שבה הייתי לאחר פרידה מקשר ארוך. הסיפור הוא שלא משנה לאן הלכתי, פאבים, בילויים, שום דבר לא עזר, לא זכיתי לתשומת לב מאף גבר.
ואז באופן טיבעי התחלתי לשאול את עצמי הרבה שאלות כמו: מה לא בסדר איתי? אני נראת רע? אני לא אטרקטיבית יותר?
זהו שממש לא.
מה שקרה הוא שלאן שהלכתי, לכל מקום הבאתי את הלחץ שלי למצוא מישהו, למצוא כבר זוגיות, ככה שבמקום לראות את החיוך שלי, את השמחה שלי, את החיוניות שבי, פגשו מישהי לחוצה.
ומסתבר שאותה בחורה לחוצה גורמת להם לברוח לקצה השני של הבר. באותו רגע הבנתי שמשהו חייב להשתנות.
בתהליך הצמיחה שעברתי עם עצמי, הבנתי שככה אני רגילה להפיק תוצאות בחיי דרך לחץ שמזיז ומדרבן אותי, אבל בתחום של מציאת בן זוג זה ממש לא עבד. לכן במקום רינת הלחוצה החלטתי לבחור לצאת בשביל להנות, לרקוד, לצחוק , פשוט לוותר על הלחץ שבעצם הרחיק אנשים ממני, אני רוצה שיראו אותי האמיתית, את רינת שצוחקת, ששמחה, שנהנת.
זה עבד כמו קסם. פתאום חזרו המחזרים, פתאום חזרתי להיות אטרקטיבית כמו מקודם.
התובנה הכי משמעותית עבורי בתהליך הזה ,היא שיש לי את היכולת לבחור איך אני רוצה להתנהל בחיי, לא ממקום אוטמטי או מתוך הרגלים שמוטבעים בי, אלא מתוך בחירה.
לבסוף הכרתי את בעלי הכרתי במקום העבודה שבו עבדתי, אבל הוא הגיע כשאני בחרתי מי אני רוצה שיכירו, או מה בי אני בוחרת להוציא, ממקום אמיתי ואותנטי שקיים אצלי ואצל כל אחד מאיתנו.
אחד מעקרונות אימון אישי (קאוצינג) אשר מנחים אותי, בחיי ובאימונים שאני מעבירה הוא: עיקרון ההוויה. עקרון ההוויה הוא למעשה חקירה של ההוויה שאותה אנו מנהלים, כלומר את התחושה שאותה אנו משדרים, איזה אדם פוגשים? להיות מישהו שחי את המושג הוויה בחיו, זה להיות אדם שיכול להתבונן בעצמו תוך כדי שהוא פועל, ולראות איך הוא נראה מבחוץ. ההוויה הינה צעד אחד לפני הפעולה. למשל כשאני שמחה, אפשר לראות בפנים, בטון דיבור, בשפת הגוף שלי , באופן שבו אני מדברת שאני שמחה, בלי שאמרתי לכם שאני שמחה.
לאחר תהליך החקירה, כאשר נבין מה התרומה של קיום הוויה כזו או אחרת לחיינו, אפשר להתחיל ולעבוד על בחירות חדשות: מה אני רוצה להביא? מי אני בוחרת להיות באינטרקציות שונות? איך אני ממציאה את עצמי מחדש, אם יש דבר כזה?

 

אני מזמינה אותך להתאמן על חייך, ולהיות נוכחת להוויה שאת משדרת,
החדשות הטובות הן שאפשר לעבוד על זה.
דברי איתי עוד היום, ונוכל יחד ליצור מחר חדש.
לשיחת היכרות חינם , את מוזמנת להיכנס לאתר שלי
 http://emon4u.co.il

אודות רינת גוטפריד

רינת גוטפריד מאמנת לתקשורת אפקטיבית אימון אישי, קאוצינג http://www.emon4u.co.il

רינת גוטפריד

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר