כרית הפלא- ספוג ניקוי רב עוצמה שלא רבים מכירים את תכונותיו | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כרית הפלא- ספוג ניקוי רב עוצמה שלא רבים מכירים את תכונותיו

פורסם בתאריך 03/02/2008 ע"י ציונה לם בקטגוריה ניקוי וטיפוח | צפיות: 11240 | דירוג ממוצע: 4 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ספוג הפלא, ספוגית הפלא, ספוג, ספוגית, כרית הפלא, ניקוי, חומרי ניקוי

בשנים האחרונות ניתן להשיג כמעט בכל חנות, מרכול או מרכז קניות את ספוגית הפלא, כרית ספוג לבנה המיועדת לניקוי ללא כל חומרים כימיים. 

רבים אינם מתייחסים למוצר זה בכבוד הראוי לו, ואינם מודעים ליכולות המיוחדות של ספוגית הפלא בניקוי מעמיק, כאשר משתמשים בה בצורה הנכונה ובמקומות המתאימים. ספוגית הפלא יוצרה במקור בתור חומר בידוד מוקצף קל לעבודה וזול יחסית. באופן מפתיע למדי הסתבר שלחומר בידוד זה ישנן תכונות ניקוי יחודיות המאפשרות שימוש בניקוי משטחים ללא כימיקלים או סבונים.
אנשים רבים משוכנעים שבספוגית הפלא יש חומרים שונים אשר נותנים את אפקט הניקוי, אולם הדבר אינו נכון. כרית הפלא פועלת בשיטה פשוטה וביעילות רבה מאוד במידה ומשתמשים בה נכון 

מה הסוד של ספוגית הפלא?
ספוגית הפלא פועלת בצורה הפשוטה ביותר האפשרית, היא מסירה שכבה עליונה דקה במיוחד מכל משטח, כמעין נייר זכוכית עדין מאוד, עד רמת חלקיקי החומר עצמו. מבנה הספוג תופס את הלכלוך הבולט מפני השטח ומושך אותו החוצה מהחומר אותו מנקים, לא תתקבל תוצאה טובה יותר עם חומר ניקוי מכל סוג. מי-ברז פשוטים מספיקים בהחלט. אין להרטיב יותר מדי, צריך שהספוג יחזיק את המים והם לא ינזלו ממנו לכל הכיוונים.
כעת חובה לבדוק את השפעת הספוג על גבי החומר אותו מתכוונים לנקות. לעתים יהיו משטחים מבריקים, מצופים או מחומרים שונים אשר ספוג הפלא עשוי להסיר מהם שכבה עדינה של הברקה או צבע, ולכן אסור להשתמש בספוג הפלא ללא בדיקה מקדימה זו!
לניקוי נכון יש לעבור על המשטח המלוכלך בצורה עדינה. אין צורך לשפשף אותו בכוח. אם מעבר אחד או שניים של ספוג הפלא לא מנקה את המשטח כנראה שהוא אינו מתאים לניקוי חומר זה.
מיד לאחר העברת ספוג הפלא על גבי המשטח המנוקה, יש לנגב את המשטח עם נייר מגבת או סמרטוט נקי.
הספוג צובר לכלוך במהירות רבה למדי, ויש לשטוף אותו תחת זרם מים. כדאי לנסות ולהמנע מלסחוט אותו ככל האפשר. תוך מספר סחיטות הוא מאבד מצורתו וההשפעה הקסומה פגה..
למרות שהספוג מתבלה במהירות רבה יחסית, השטח אותו ניתן לנקות איתו הינו גדול במיוחד, כאשר העבודה המושקעת היא מינימלית ובזמן קצר משמעותית מכל צורת ניקוי אחרת.

מה מתאים לניקוי עם כרית הפלא?
כרית הפלא מנקה היטב ובמהירות משטחים חלקים מבריקים אשר שנים לא הצליחו לנקות אותם. למשל: משטחי פורמיקה, מקלדת מחשב, משטחי פלסטיק, סימני תה על כוסות חרסינה, כל חפץ העשוי מפלסטיק, רצפת שיש שהשחירה במשך השנים, שקעים חשמליים ועשרות משטחים, חומרים ומוצרים שונים.
כרית הפלא מנקה בצורה סבירה משטחים מחוספסים, טושים על גבי קירות ולכלוך שומני בולט (מכיוון שמוריד שכבה שכבה
ניתן להשתמש בכרית הפלא כדי להסיר ריח שום או ריח אקונומיקה שדבקו לידיים.
לסיכום: 
ספוג הפלא הינו מוצר ניקוי מדהים ומהפכני שאין בו כימיקל כלשהו ואינו ספוג בשום נוזל כימי (גם אם קשה להאמין לכך) רמת הניקוי שלו גבוהה מאוד, הוא זול וזמין בכל מקום, והסיבה שאינו נמצא בשימוש נרחב יותר היא שהספוג טוב מדי ועלול לפגוע בתעשיית חומרי הניקוי.
הספוג טומן בחובו יתרונות גדולים מאוד-מניעת זיהום הסביבה בכימיקלים, חסכון כספי בהוצאה על חומרי ניקוי ו..כיף בתהליך הנקיון הממכר.

אודות ציונה לם

אנשים רבים אינם מודעים למורכבות של אחזקת בית וניהולו. להיות עקרת בית זה מקצוע במשרה מלאה מגיע לי תואר ראשון לפחות.

ציונה לם

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר