טיפים למכירת הבית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפים למכירת הבית

פורסם בתאריך 01/06/2010 ע"י nirit shalom בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 800 | התחבר לדירוג המאמר

כשאתה רוצה למכור את הבית שלך , התהליך דומה מאוד ליציאה לראיון עבודה . מכירת בית כוללת תצוגה , שהיא אחד מגורמי המפתח על מנת להחליט מה היא ההוצאה שלך. למרות שזה עשוי להשמע מוזר מעט , תצוגה היא דרך חיים בעולם הנדל"ן , קונים בשוק של היום מחפשים תצוגה טובה – רבים מבססים את החלטתם הסופית על כך כאשר רוצים לקבל החלטרה בקשר לענייני השקעות נדל"ן.

אם הנכס אותו אתה מוכר מגיע עם גראג' , תצטרך לעבור על הגראג' לפני שתמכור את הבית שלך. רוב הסיכויים הם שיש לך דברים מאוחסנים בתוך הגראג' אשר יכולים בקלות להצטבר לאורך הזמן לפני שתשים לב לכך. אם הגראג' שלך הוא במצב מבולגן ברור שתרצה לנקות אותו. קונים מחפשים נכסי נדל"ן אשר נמצאים במצב מצויין וכל דבר שהוא פחות מזה ייראה רע מאוד בעייני הקונה כל עוד לא מדובר בקנייה דרך קבוצת רכישה .

לרוב הבתים יש דברים באמת מצויינים בתוכם , מה שהופך אותם לנכסים מעולים אם ממוקמים בשכונות טובות , תמיד מומלץ מאוד עבורך להדגיש את הדברים הטובים ביותר שיש בנכס שלך במקום רק לחכות בתקווה שהקונה יבין לבד מהם הייתרונות בביתך. הדרך האידיאלית להחצין את התוספים המוצלחים של הבית שלך היא להשתמש בתאורה טובה. אם הבית שלך נקי אתה יכול להשתמש בתאורה על מנת להבליט את התכונות הטובות ביותר בבית שלך ולוודא שהם יבלטו לעיני הקונה .

כאשר קונה פוטנציאלי עובר לראשונה בבית שלך, הדבר הראשון שהוא יראה הוא הדשא שלך . אם הדשא שלך מקוצץ אם הדשא שלך נקי ומסודר הוא יקבל ממך רושם טוב מיידי , אם הגינה שלך נראית כמו אחרי מלחמה הוא מייד ישקול שנית אם הנכס שלך הוא הנכס הרצוי לו. על מנת לתת את הרושם הטוב ביותר עבור הקונה דאג לשמור על גינה מסודרת מסביב למדרכות ולאורך החצר , מה שיראה מצויין לקונה הפוטנציאלי.

ישנן עוד נקודות שכדאי לקחת לתשומת הלב , אך תמיד עליך לזכור בתור המוכר מהם הדברים שהיית רוצה לראות בעצמך בבואך לרכוש נכס נדלנ"י חדש , או סתם בית או דירה , חוץ ממראה הבית גם יש לשקול את מראה השכונה מסביב וכמובן לשקול אפשרויות קנייה שונות דרך קבוצות רכישה וכדומה... כמובן שצריך לזכור שיש לקחת את כל הדברים בחשבון כאשר רוצים למצוא את הייעד המועדף להוצאה הגדולה של רכישת בתים חדשים או מגרשים , ובכלל השקעות נדל"ן שונות.

אודות nirit shalom

nirit shalom

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר