דיאטה – תזונה נכונה ברפואה משלימה - הוליסטית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


דיאטה – תזונה נכונה ברפואה משלימה - הוליסטית

פורסם בתאריך 10/29/2008 ע"י אורן נוטוביץ בקטגוריה דיאטה והרזיה | צפיות: 1012 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, ביואנרגיה, תקשור, הילינג, טיפול נפשי, לחץ נפשי, דיאטה, חולשה ועייפות, קשר זוגי, מתח כרוני, תזונה נכונה, הורדת מתחים, חולשה בגוף, תרגילי הרפיה, מטפל אלטרנטיבי, מטפל ברפואה משלימה, ריפוי אלטרנטיבי, זוגיות, סרטן, מחלות, אבחון וטיפול, דמיון מוד

דיאטה היא המזון הנצרך ע"י הגוף, תזונה נכונה עבור הגוף האנושי כוללת את כל אבות המזון : ויטמינים, מינרלים, חלבונים, פחמימות, ושומנים. חוסר איזון בין כמות המזון הנצרכת לבין המנוצלת ע"י הגוף מתבטאת בגדילת נפח רקמות השומן בגוף.

ברפואה משלימה-הוליסטית אנו רואים את האדם כמכלול אחד של כוחות היוצרים אחד גדול ושלם: אנחנו. אותו "אחד" בנוי מכל מיני כוחות, קולות הרוצים להתבטא בחיים אלו. ברגע שאנו עוברים משבר, טראומה, לחץ או מתח נוצרות חסימות אנרגטיות בגוף: חלקים אשר "נסגרים", נפגעים מאותה בעיה – כמו ילד קטן אשר סוגר ידיו לשמע קול מפחיד או כעס של אדם בוגר. בדרך כלל "החסימות" הזמניות "נפתחות" ונהר החיים שלנו ממשיך לזרום כסדרו אך לעיתים המקום שנפגע - נסגר בגוף נשאר סגור בהמשך החיים.

אני מאמין שבעיית ההשמנה או הרזון ודימוי הגוף קשורים ישירות לחלקים הסגורים שלנו כלומר: אותם מקומות בגופנו או בנפשנו אשר זקוקים נואשות לביטוי או לשחרור ואינם (כל זאת כמובן ללא אזכור הגנטיקה או התורשה שהם חשובים ביותר בנושא). טיפול נכון בעצמנו: יכולת להרפות את עצמנו, לשחרר כעסים, להתמלא באנרגיה חיובית – אהבה ואור, הם השורשים של מבנה הגוף והנפש. כאשר אנו לומדים להתמלא באנרגיה חיובית פוחת הצורך להתמלא באוכל. כאשר אנו משחררים כעסים ומתח גופנו "קל יותר", כשמתחיל להיות לנו טוב ויש לנו מטרה בחיים אנו זקוקים לפחות מזון כי הגוף מרגיש מלא..שמח..קל יותר.
הבנת עצמנו יוצרת תנאים טובים לדיאטה נכונה ולחיים בריאים יותר. כל אחד יכול לעשות זאת אך צריך עזרה, לפחות בתחילת הדרך.

דיאטה להורדת שומן או לעלייה במשקל דורשת מאיתנו סבלנות רבה כדי שתצליח ושנוכל לשמור על משקל נכון לאורח זמן. יש כיום מבחר עצום של דיאטות אשר מבטיחות קסמים אך רובן הגדול לא מצליחות כי ככל שאנו מורידים מהר משקל כך הוא עולה בחזרה כי לא פתרנו את מקור הבעיה. רק ע"י עבודה עקבית ומשמעת עצמית ניתן להגיע לשורשי הבעיה ולטפל בה. אחר כך קל לנו יותר לשמור על דיאטה נכונה ולעשות זאת בשמחה ללא קשיים מיוחדים.

בהצלחה, אורן נוטוביץ
רפואה משלימה

 

אודות אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ, עובד סוציאלי (B.A), מומחה רפואה משלימה-הוליסטית ו- רפואה אלטרנטיבית. אורן עוסק באבחון וטיפול בבעיות גוף ונפש ומדריך רוחני. שיטות אבחון וטיפול מיוחדות כגון: תקשור, ביואנרגיה, הילינג, דמיון מודרך ועוד בשילוב עם נסיון רב וראיה רחבה של מכלול האדם, יוצרים מפגש מיוחד הנותן אור על מקורות הבעיה והדרכים הטובות ביותר לטפל בה. אתר: www.orentikshur.com טל. 054-6649283, 04-9837838

אורן נוטוביץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר