מדע ההתעשרות – לעשות כסף זה מדעי..... | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדע ההתעשרות – לעשות כסף זה מדעי.....

פורסם בתאריך 12/21/2009 ע"י my secret בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 1539 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הסוד, מדע העושר, מדע ההתעשרות, חוק המשיכה, אימון אישי, לעשות כסף, הכנסה, פרנסה, שפע, כסף, עבודה, חיפוש עבודה, עבודה מהבית

·         ההוכחה של מדע ההתעשרות
מתמטיקה, כימיה וביולוגיה וגם מדע ההתעשרות הם ממשפחת המדעים המדויקים. כוחה של המחשבה שווה ערך, אם לא גדול יותר מההוכחות המדעיות. אם נחשוב על משהו ונדמיין אותו בעיני רוחנו, בסופו של דבר הוא יהפוך למציאות. כך שבעצם הנוסחה של מדע ההתעשרות פשוטה ביותר: תחשבו עושר תקבלו עושר.
לדוגמה, אם אתם גרים בדירת שיכון קטנה וצפופה ורוצים לעבור לפנטהאוז חלומי משקיף על הים, פשוט תדמיינו אותו בראשכם. כל הזמן. מדע ההתעשרות מבטיח שאם תנתקו את החשיבה מהמציאות היומיומית החונקת, תגיעו למציאות טובה יותר.
 
·         מדע ההתעשרות וחיי היום יום
זו לא סתם קלישאה שעוני הוא רע. על פי הכתוב במדריך מדע ההתעשרות עוני הוא פשוט חטא. למרות שלימדו אותנו מאז ומעולם להאמין שכסף הוא רע הכרחי, אם תקראו את ספר מדע ההתעשרות תבינו שההפך הוא נכון.
מה זאת אומרת? מדע ההתעשרות נותן את התשובה הפשוטה: הסיכוי שלכם לחיות חיים מלאים של מימושעצמי ושגשוג, ללא כסף הוא קלוש עד קלוש מאוד. זה כל כך פשוט עד כי זה פשוט לא ברור, איך לא הגענו להבנה הזו עוד לפני שקראנו את מדריך מדע ההתעשרות והבנו את זה. הרי תחשבו רגע, כסף, בעיקר הרבה כסף, מאפשר לנו לממש את עצמנו, את היכולות שלנו, הכישורים שלנו, ואת מה שאנחנו יכולים לתרום לאנושות ולעולם.
 
·         הפשטות של מדע ההתעשרות
הדרך אל הכסף היא פשוטה ביותר. המדריך על מדע ההתעשרות הוא תוכן פרקטי בתכלית. מעבר לכך שהוא מסביר מה עומד מאחורי מדע ההתעשרות, הוא נותן עצות מעשיות, שפשוט מלמדות אותנו מה לעשות ומה, אבל ממש, לא לעשות.
הדחף שגורם לך לרצות יותר כסף, זהה לדחף שגורם לצמח לפרוח. אלה הם החייםשמבקשים ביטוי ממשי. כך שאם הבנת את משמעות מדע ההתעשרות, הבנת שבעצם צריך לרצות, להשתוקק לדברים שיבואו ויקרו. התשוקה לחיות מחלחלת לעולם, וגורמת לו צורך לברוא דברים, לברוא חומר. זה מדע ההתעשרות בכבודו ובעצמו. החומר הזה מבקש לחיות יותר דרכך ובאמצעותך. לפיכך הוא מעוניין שיהיו לך כלהדברים בהם תוכל להשתמש.
ככה פשוט, אתה רוצה יותר כסף? גם היקום מצטרף לשאיפה שלך, ורוצה שיהיה לך יותר כסף, כדי שתשתמש בו ותבטא את עצמך. בעצם, העולם רוצה בשבילך בדיוק את מה שאתה רוצה בשבילך. כך שבעצם מדע ההתעשרות הוא הדרך שהיקום מאפשר לך לבטא את עצמך.
 
·         הכללים הבסיסיים של מדע ההתעשרות - עשה ואל תעשה
 תתחילו לחשוב חיובי. מחשבה יוצרת מציאות. זה רעיון שלא רק מדע ההתעשרות העלה אותו לאוויר העולם, אבל מדע ההתעשרות שכלל אותו לכדי מושלמות. תרצה להתעשר? תרצה להגשים את עצמך? מדע ההתעשרות מבטיח לך: החיים כבר יעזרו לך.
תחשוב יצירתי ובגדול. אם תמשיך לחשוב כמו שעשית עד היום, בעצם תישאר באותו מקום. אתה רוצה משהו יותר טוב? יותר גדול? לך על זה. תחשוב ענק. העושר כבר מחכה לך. זה מוכח. מדע ההתעשרות הוא הדרך שלכם לצאת לדרך חדשה.

לחץ כאן להורדת מדריך מדע ההתעשרות בחינם!!!

אודות my secret

בני רוקח, יזם ואיש עסקים, מורה דרך ומאמן אנשים להצלחה. מייסד את האתר המצליח - זה הסוד שלי

my secret

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר