כל מה שרציתם לשאול על מדע ההתעשרות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כל מה שרציתם לשאול על מדע ההתעשרות

פורסם בתאריך 12/20/2009 ע"י my secret בקטגוריה אומנות | צפיות: 1496 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הסוד, מדע העושר, מדע ההתעשרות, חוק המשיכה, אימון אישי, לעשות כסף, הכנסה, פרנסה, שפע, כסף, עבודה, חיפוש עבודה, עבודה מהבית

מדע ההתעשרות – התשובות לשאלות שכולנו רוצים לשאול

 

· האם מדע ההתעשרות הוא מדע מדויק? תתפלאו לדעת שכן. מסתבר שיש דבר כזה מדע ההתעשרות והוא מורכב מכמה סעיפים ברורים ופרקטיים, שיעלו אתכם על דרך המלך לכסף הגדול.

· האם מדע ההתעשרות הוא המצאה של מישהו? לא. מדע ההתעשרות הוא שמו של מדריך שנכתב על ידי אמריקאי בשם ואלאס די וטלס בשנת 1910. המחבר כתב את מדע ההתעשרות שנה לפני מותו.

· אז מה צריך לעשות? קודם כל ולפני הכל, לפני שמתחילים במסע לנבכי מדע ההתעשרות, צריך להתחיל לחשוב אחרת. לשנות את זווית הראייה, כי הרי אם תמשיכו לעשות בדיוק מה שעשיתם עד היום, תגיעו בסופו של דבר למקום בו אתם נמצאים היום. אז אחרי שהבנתם והפנמתם, גלשו באתר. כאן ניתן להוריד חינם את המדריך השלם על מדע ההתעשרות. כמה פעולות פשוטות ואתם מתחילים.

· אז מדע ההתעשרות יעשה אותי עשיר? זו לא תפיסה של עשיר ועני, אלא קודם כל שינוי בתפיסה. מדריך מדע התעשרות הוא לא פילוסופיה אלא לגמרי מדריך פרקטי.

· מה הרעיון המרכזי בבסיסו של מדריך מדע ההתעשרות? מחבר מדע ההתעשרות טוען בספרו, כי לא ניתן לחיות חיים מוצלחים באמת מבלי להיות עשיר. ולא מדובר רק ברכישת ובצבירת נכסים אינספור אלא התקדמות נפשית שכלית ואפילו תודעתית. לדברי המחבר כל התקדמות אנושית חייבת להתבסס על מדע ההתעשרות.

· שיניתי את התפיסה שלי אבל עוד לא התעשרתי? העיקרון בבסיס מדע ההתעשרות שהמחשבה היא הכוח היחיד שמסוגל ליצור שפע. פשוט ככה. כל מחשבה יוצרת מציאות. כלומר, מחשבה גורמת למקור הראשוני , שהוא בעצם אנרגיה של חיים ליצור עוד ולעודד יצירת דברים חדשים.

· אולי אני במקצוע הלא נכון? אין נכון או לא נכון על פי תפיסת מדע ההתעשרות, וזה לא משנה גם באיזה תחום אתה עוסק. ניתן להתעשר בכל תחום עיסוק כמו שאפשר להיכשל בתחום עיסוק. קודם כל ולפני הכל צריך כישרון לתחום העיסוק שלך. שהרי קשה להצטיין במשהו או להתלהב ממשהו בלי כל כישרון.

· אז מדע ההתעשרות יביא אותי בביטחון אל המנוחה ונחלה? זה לא חוזה ולא הבטחה אלא תהליך שצריך לעבור, כדי להבין ולהפנים את מה שעומד מאחורי מדע ההתעשרות. לפעמים הדרך היא ארוכה, וגם אם נדמה לך שעשית הכל כמו שצריך, אפשר להיכשל אבל זה בעצם, כי עדיין לא הגעת להצלחה האמיתית. הכל עניין של תזמון וחשיבה. אז זכרו את הכלל הבסיסי של מדע ההתעשרות - חשיבה יוצרת מציאות.

 

 

לחץ כאן להורדת מדריך מדע ההתעשרות בחינם!!!
 

 

אודות my secret

בני רוקח, יזם ואיש עסקים, מורה דרך ומאמן אנשים להצלחה. מייסד את האתר המצליח - זה הסוד שלי

my secret

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר