הסרת קעקועים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הסרת קעקועים

פורסם בתאריך 10/27/2008 ע"י מערכת פאוורפון בקטגוריה מדע וטכנולוגיה | צפיות: 2304 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הסרת קעקועים, הסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים:
האם גם אתם מאלה שקעקועים מקשטים חלקים בגופם? ובכן, מעבר לכך שאתם לא מקוריים, כדאי שתדעו כי אצל רוב האנשים מתקבלת ההחלטה לעשות קעקוע מתוך גחמה, ורק מעטים מקדישים לכך מחשבה זהירה ועמוקה. לכן לא מפתיע כי רבים מהם מחפשים את תהליך הסרת קעקועים בשלב יותר מאוחר.
על-פי איגוד רופאי העור האמריקני, מספר הניתוחים של הסרת קעקועים בלייזר עלה ב-27% משנת 2001 ועד 2003 והדבר מראה על גידול תהליך הסרת קעקועים.

הסרת קעקועים - קשה ויקרה:
הסרת קעקועים היא קשה, דורשת זמן רב ויקרה מאוד במקרים מסוימים, תלוי בסוג הקעקוע, כך מזהירים באיגוד האמריקני לניתוחי לייזר שמשמש לתהליך הסרת קעקועים.

אם אתם מרגישים שאתם ממש חייבים קעקוע, ישנם מספר דברים שכדאי לשקול קודם לכן, והחשוב ביותר הוא המקום בו אתם מחליטים לעשות זאת. יש לוודא כי המקום מוכר, רציני ופועל בשיטות סטריליות בעשיית הקעקוע.

הסרת קעקועים – כאשר עושים קעקוע, עדיף במקום מוסתר
גם בימינו ישנם מעסיקים רבים שבהחלט "יחמיצו פנים" למראה הקעקוע שעל גופכם, כשתבואו להתקבל למקום עבודה. עדיף "לחשוב בקטן" ולעשות קעקוע שניתן להסתירו .גם לאחר הסרת הקעקועים יכול להישאר סימן ולכן אם עושים במקום נסתר גם אותם שאריות מתהליך הסרת קעקועים לא יראו.
אם אתם עדיין לא מוכנים לוותר על משהו בנוסח "אני אוהב אותך רוני", חישבו על גוון הדיו שאתם בוחרים בו. אנשים רבים לא חושבים על כך שיום אחד הם ירצו להיפרד מרוני...לעשות הסרת קעקועים והדרך הטובה ביותר להוריד קעקוע היא כשהוא בצבע שחור.
צבע שחור - יורד בקלות
קעקועים צבעוניים ובצבעים פלואורסנטים קשים יותר להסרה והדבר הופך מסובך יותר אצל אנשים כהי עור, משום שהפיגמנטציה הטבעית של כהי העור מפריעה לאור הלייזר.
לבסוף, מצאו מישהו אומן בשימוש בלייזר ובעל מכשיר הלייזר המתאים לקעקוע הצבעוני שלכם ולצבע העור שלכם. כך למשל אם אדם מסוים מעוניין לעשות הסרת קעקועים אדום או שחור, השימוש הוא בלייזר שונה לחלוטין.
חשוב לזכור ולחשוב טוב טוב כאשר עושים קעקוע ולכלול את כל מה שנאמר כאן עד עד עכשיו בזיכרון בעת ביצוע הקעקוע –שזה אומר להתחשב איפה עושים את הקעקוע, מה הגודל של הקעקוע, מהן הצבעים של הקעקוע וכו'. כי אם נכליל את כל המידע שקיבלנו עכשיו יהיה לנו יותר קל לעשות הסרת קעקועים בגופנו.והרי כל דבר בחיים הוא לא לעד והוא זמני ולכל דבר יש את הזמן שלו זאת אומרת שגם לקעקועים יש זמן לפעמים בגלאי ה 20 -30 זה מגניב ומתאים, אך לגילאי ה 45 חמישים ויותר פחות, ולכן חשוב שכולנו נזכור ונחשוב טוב טוב על הסר קעקועים עוד לפני עשיית הקעקוע שבשביל שאם נרצה או לא ייצא כפי שציפינו יהיה לנו קל להסיר בלי צלקות ובלי סימנים וסיבוכים מיותרים בתהליך הסרת קעקועים.

אודות מערכת פאוורפון

מערכת פאוורפון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר