גרפולוגים, נומרולוגים ואסטרולוגים בתל אביב חוזים את השנה הבאה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


גרפולוגים, נומרולוגים ואסטרולוגים בתל אביב חוזים את השנה הבאה

פורסם בתאריך 12/17/2009 ע"י אלי גולדמן בקטגוריה ניחוש העתיד | צפיות: 945 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: נומרולוגיה, אסטרולוגים, גרפולוגיה, ניחוש העתיד, גלגל מזלות, קריאה, תל אביב

לקראת סוף השנה האזרחית בעלי מקצוע רבים העוסקים בניתוחי אופי והתנהגות מוציאים סיכומי שנה נוכחיים וציפיות לשנה אשר תבוא. בעלי מקצוע, כמו אסטרולוגים, נומרולוגיה וגרפולוגים מקבלים פניות רבות מאנשים פרטיים אשר רוצים לעשות סדר בכל מה שעבר עליהם בשביל לנסות ולהבין מה עומד לבוא עליהם בשנה הבאה. גרפולוגים בתל אביב בדרך כלל מוזמנים על ידי משרדים בכדי לבחון עובדים חדשים אשר רוצים להתקבל לעבודה מסוימת והם מבקשים לבחון האם הם מתאימים לעבודה והאם ניתן לבטוח באנשים הללו. באינטרנט קיימים התחומים הללו באופן נרחב מאוד וניתן למצוא בקלות את הייעוץ אשר אנו זקוקים לו.


ניתן למצוא אסטרולוגים בתל אביב אשר יבנו מפה הורוסקופית הקושרת בין גרמי שמיים לבין מעשים ותכונות אופי של בני אדם. המפה מחולקת לפי חודשים ובל חודש יהיה כתוב מה צפוי באותה תקופה ואיך כדאי להתכונן אליה ואיך להתנהג באותה עת.


התחום של נומרולוגיה בתל אביב אשר משתמשים בשיטה מדויקת המורכבת מן המספרים אחד עד תשע, שמות וכן תאריכי לידה בכדי להבין את נפש האדם, ההתנהגות שלו, מהות חייו וכיצד לפעול במצבי לחץ. חיבור תאריך הלידה נותן מספר גורל אשר לפיו ניתן לייחס תכונות אופי מסוימות אשר התגלו כבר או עומדות להתגלות. ישנם גם הורים אשר מצפים לתינוק ויפנו לנומרולוג בכדי להתייעץ עימו בבחירת שם.

עוד סוג מאותה קטגוריה הוא גרפולוגים בתל אביב. הגרפולוגים מנתחים את כתב היד שלנו בכדי לגלות תכונות אופי ודרך התנהגות. בדרך כלל נעזרים בגרפולוג בעת אבחון תעסוקתי ובבית משפט במצבים של זיהוי זיופים, חתימות וחוות דעת על אנשים.


אסטרולוגים בתל אביב כמו יאיר טריבלסקי, מיכל רחמן, ליה לואיס ופנינה כץ. אנשי נומרולוגיה בתל אביב כמו משה גולדברד ואילי אבינר וכן גרפולוגים בתל אביב כמו יובל בן בסט, יעל פרי, רותי אנשל, נורית זידמן, זיוה שורץ ואחרים נקראים לא רק לפגישות ייעוץ אישיות אלא גם לאירועים מיוחדים כמו מסיבת רווקות. התחום לא נשאר במקום ההתחלתי שלו אלא הוא התפתח לתחומים רחבים יותר ונהפך ליותר שכיח בקרב כלל האוכלוסייה.

אודות אלי גולדמן

אלי גולדמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר