הסוד הגדול של העשירים. רוצה להתעשר? בנה לעצמך רשת. | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הסוד הגדול של העשירים. רוצה להתעשר? בנה לעצמך רשת.

פורסם בתאריך 10/15/2008 ע"י דייב מישוריס בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 910 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עסק, עסק מהבית, עבודה מהבית, תוספת הכנסה, הכנסה נוספת, קרירה

בכל הנוגע לעסקים, רשת הוא הדבר המדהים ביותר שהמציאה האנושות.
האנשים העשירים בעולם, הם אנשים שבנו רשתות. להלן כמה דוגמאות: ביל גייטס- בנה רשת בינלאומית, דרך תוכנה, שפועלת באחוז גבוה של המחשבים הביתיים ולא רק דרכם. היום הוא נחשב לאדם העשיר ביותר בעולם (36 מיליארד $), דל- בעל חברת המחשבים "דל" שמרכיבה מחשבים בהזמנה אישית וניתן לרכוש אותם במכירה ישירה דרך רשת האינטרנט, הוא דוגמא נוספת למכירה דרך רשת, שבנתה מעצמה כלכלית.
תומס אדיסון, הממציא של הנורה החשמלית (כך לפחות חושבים), לא המציא את הנורה עצמה, הנורה הייתה שם הרבה קודם, רק שלא הייתה שימושית, עד שאדיסון המציא את רשת החשמל, ואת הגנרטור הראשון. אדיסון,בעל אחת החברות הגדולות ביותר בהיסטוריה, "ג'נירל אלקטריק",רוקפלר הוא האדם, שבזכותו אנחנו מכירים היום את המושג - מונופול, לא רק היה הבעלים של החברה, ששאבה את הנפט ובעל בתי הזיקוק, שהפכו את הנפט לדלק, הוא היה גם הבעלים של רשת תחנות דלק. גיון ביזו, מאמאזון דוט קום, שלקח את הכח של רשת האינטרנט והפך אתר מכירה לאימפריה, שמגלגלת ומכניסה מיליארדים כל שנה, הוא דוגמא נפלאה נוספת. ויש המון דוגמאות נוספות להצלחת הרשתות בתחומים שונים.
כל זה נהדר וטוב, וכל הכבוד לאותם אלו שניצלו הזדמנויות ופתחו רשתות מצליחות. אבל האם גם אני יכול? האם גם לי יש סיכוי להצליח ולבנות רשת, יום אחד? התשובה היא כן!
מה צריך בשביל זה? קודם כל, לשנות את דפוס המחשבה שלך!
להלן סיפור קצר, שמבהיר את הענין:
בכפר נידח היה מחסור של מים. כדי לבשל, לשתות, להתרחץ וכד', עשו תושבי הכפר דרך ארוכה לאגם, הנמצא במרחק מה מהכפר והביאו ממנו מים כל פעם מחדש. מאמץ שלא גרם תענוג גדול עבורם.
יום אחד אב ובן מתושבי המקום, זיהו בכך הזדמנות ופתחו קו למכירה של דליי מים, שדאגו בעצמם להביא באופן קבוע והרוויחו מזה כסף רב.
במקביל אליהם במשפחה אחרת, אב ובן התחילו להניח צינורות, שפרסו מהנהר עד לכפר ובעבודה של כמה שנים בנו רשת צינורות, שמשמשת את הכפר עד היום. עבודה של שנתיים הבטיחה עצמאות כלכלית לכל המשפחה ודורותיה.

חישבו בגדול, חישבו בצורה יצירתית, חישבו על פיתרונות במקום לחשוב על הבעיות. וזה יקרה גם לכם!

בהצלחה
 

אודות דייב מישוריס

עוד טיפים, טריקים וטכניקות לפיתוח עסק ביתי מצליח. איך להרוויח עוד 100,000 ש

דייב מישוריס

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר