איך לקנות בצורה מקורית מתנה ללידה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך לקנות בצורה מקורית מתנה ללידה

פורסם בתאריך 12/08/2009 ע"י nirit shalom בקטגוריה יחסים ומשפחה | צפיות: 915 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מתנה, מתנות, מתנה ללידה, מתנות ללידה, מתנות לידה, מתנה ליולדת, מתנות ליולדות

 תינוק חדש זאת תמיד סיבה למסיבה ונתינת מתנות. בעוד שכל מתנה תהיה מוערכת מאוד על ידי האישה היולדת והאם החדשה , תוכלו לוודא שהמתנה שאתם נותנים היא מלאת התחשבות ותתקבל באהבה על ידי זה שתקחו בחשבון את צרכי האם והתינוק , מתנות תוצרת בית או מתנות קנויות שקיבלו קצת תוספת של מגע אישי מראות על מחשבה ומאמץ שמתמיד מתקבלים בברכה בעיקר כמשדובר בנושא של מתנות ללידה.
 

מתנות לתינוקות


בגדים , שמיכות או צעצועים רכים , כולם מהווים מתנות ראויות לתינוק החדש , אך תוכלו להפוך את כל הרעיונות למתנות הסטנדרטיות האלו למיוחדים יותר על ידי הכנתם בתוצרת יד או התאמת בצורה אישית. בין אם תפרתם סרגתם או ארגתם , או שיש לכם כשרונות אחרים , השימוש בכשרון שלכם כדי להכין מתנה הוא הרבה יותר מתחשב מאשר לקנות מהשו בחנות. כאשר בוחרים את החומרים בחרו בדים רכים וצבעים מתאימים. כמו כן, ודאו שמה שאתם מכינים הוא ניתן לשטיפה במכונת כביסה.
אפילו עם כישורי מחט בסיסיים תוכלו להכין שמיכה פשוטה או כרבולית. אם תבחרו בדים רכים ויוקרתיים , אפילו הצורות הפשוטות ביותר יכולות להיות מיוחדות.  שמיכות הנקנות בחנות גם כן יכולות להיות מותאות אישית, לדוגמא: ניתן לתפור את שם התינוק ותאריך הלידה על גבי המתנה. 
 
מתנות ליולדת


בהתחשב בעובדה שהתינוקות הנולדים לא ממש זוכרים או מעריכים את המתנות הנקנות להם, אז לקנות משהו לאישה בתור מתנה ליולדת מראה על התחשבות רבה וחוגג את תפקידה החדש בתור אם. אם אתם טבחים טובים , מתנה פרקטית תוצרת בית עבור היולדת היא לבשל לה ארוחות למשך שבוע ולהקפיא אותם , כך שההורים החדשים העסוקים והעייפים יוכלו פשוט לחמם את האוכל בתנור ולהיות נטולי דאגות לגבי הארוחות שלהם. ליולדות אין הרבה זמן להרגע או לפנק את עצמן , לכן שובר מתנה לספא או לסלון יופי (עם תאריך תפוגה מוארך...) לצד הבטחה לעשות בייביסיטר מתי שהיא תרצה לנצל את המתנה תהיה מוערכת מאוד. מתנה מיוחדת מאוד ליולדת תהיה תכשיט החרוט עם שם התינוק ותאריך הלידה שלו.
 
מתנות עמידות


בעוד היולדות מקבלות מתנות רבות עבור התינוק החדש שנולד להם, רבות מהמתנות האלו בגודל של ניו-בורן (המידה לתינוקות שרק נולדו) בבגדים ויהפכו לחסרות שימוש תוך מספר חודשים לא רב בכלל. במקום לרכוש את המידה של ניו-בורן בחרו פריטים מיוחדים במידות גדולות יותר , בחרו סגנונות מסורתיים במקום סגנונות אופנתיים משום שהאופנה משנה במהירות , גם עבור התינוקות , עוד רעיון טוב עבור מתנה עמידה שהתינוק גם יוכל להעריך מאוחר יותר יהיה עץ קטן בעציץ  , קשטו את העציץ עם שם התינוק ותאריך הלידה שלו וצרפו שקית עמידה למים עם שם העץ שבעציץ, שהעץ יהיה גדול מידי עבור העציץ התינוק יהיה כבר גדול מספיק כדי לעזור ולשתול אותו בחוץ. 
 

אודות nirit shalom

nirit shalom

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר