לתקשר את הרייקי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לתקשר את הרייקי

פורסם בתאריך 10/12/2008 ע"י מרדכי אופיר בקטגוריה רפואה אלטרנטיבית | צפיות: 770 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: רייקי, טיפולים ברייקי, רייקי מתוקשר, תקשור, תיקשור, רפואה אלטרנטיבית, רפואה משלימה, בריאות

לטפל ב רייקי תוך כדי תקשור - למה זה טוב?

 

מנסיוננו הרב, הן כמטפלים והן כמורים לטיפולים אנרגטיים והוליסטיים, נוכחנו כי בכל מטפל הוליסטי ואנרגטי, חבויות יכולות תקשור, הרבה מעל לממוצע הקיים במי שאינם מטפלים וזהכולל כמובן את הטיפול ב רייקי

ומכיוון שיכולת התקשור, וההתחברות ליישויות האור מעצימות באופן משמעותי, את יכולות האבחון והטיפול ב רייקי, פותחה שיטת הטיפול המיוחדת הזו, המשלבת את אנרגיית הרייקי ואנרגית התקשור.

בקורס ייחודי זה, של טיפול ב רייקי מתוקשר המועבר ע"י האקדמיה הישראלית לתקשור, מחברים המדריכים (המאסטרים) את התלמידים גם לאנרגית התקשור ולא פחות חשוב, למדריכים האישיים, הטיפוליים וליישויות האור.

שילוב התקשור ב רייקי, מאפשר למטפל ב רייקי לזהות מראש את החסימות (הבעיות), הקיימות אצל המטופל, ולטפל בו באנרגית רייקי, בשילוב אנרגית התקשור, בכל הרבדים: הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני.

למי מיועד הקורס מטפל ב רייקי?

ובכן, ראשית לכל, הקורס מטפל ב רייקי נועד המעוניינים לרכוש את הידע, ולהתחבר לאנרגיות המדהימות של הרייקי והתקשור, הן לצורך טיפול עצמי ב רייקי והן לטיפול רייקי באחרים, כולל אפשרות להתמחות כמטפלים מקצועיים ב רייקי מתוקשר.

גם למי שלמד בעבר טיפולי רייקי אך אינו מתרגל אותו באופן מעשי, כדאי לחזק את האנרגיה ולהאדיר את יכולות האבחון והטיפול, באנרגית התקשור והרייקי.

תעודה:

למסיימים בהצלחה את קורס המטפל ב רייקי מתוקשר, מוענקת תעודת "מטפל בתקשור ברייקי - 2 ". מטעם האקדמיה הישראלית לתקשור (הפועלת בר"ג, ירושלים, אזור חיפה וקבוצות אף יכולות להזמין קורס כזה לכל מקום אחר בארץ!)

אגב, תעודה זו מזכה את הבוגרים בנקודות ללימודי התעודה:"מתקשר ומטפל מוסמך" - קורס נרחב להכשרת מטפלים רב תחומיים המגובים ומועצמים ע"י אנרגיית התקשור (לימודים אלו כוללים גם את המקצועות: תקשור, פרקים בפסיכותרפיה הוליסטית*, טיפול בדמיון מודרך, ליווי רוחני, העצמת יכולות האבחון והטיפול באנרגיית התקשור וכאמור גם את הרייקי המתוקשר ואפילו הנחיות לפתיחת קליניקה פרטית...)


 

אודות מרדכי אופיר

מרדכי אופיר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר