תקשור בעזרת מיסטיקה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תקשור בעזרת מיסטיקה

פורסם בתאריך 10/12/2008 ע"י נט-סטייל אתרים בניית אתרים בקטגוריה אומנות | צפיות: 1230 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מיסטיקה, תקשור, גילוי העתיד, גילוי העתיד באינטרנט, הסרת עין הרע, חיזוי העתיד, יעוץ טלפוני, יעוץ לאהבה, יעוץ לבריאות, יעוץ לזוגיות, יעוץ לעסקים, יעוץ לפרנסה, יעוץ מיסטי, יעוץ רוחני, לימוד מיסטיקה, מוסיקה מיסטית, מיסטי, פתיחת מזל, קבלה יעוץ, קלפי קבלה, תיקשור

מיסיטיקה ותקשור

מיסטיקה היא מילה הנגזרת מהמילה היוונית שמשמעותה סגירה או הסתרה, ואכן מיסטיקה עוסקת בכל אותם דברים כמוסים ונסתרים ובכל אותם דברים שהם בלתי נתפסים עבורנו ושאנו לא יכולים לחוש בחושינו האנושיים.

מיסטיקה נראית אולי כאשליה אבל מיסטיקה היא ההיפך היא התמונה האמיתית והמלאה של חיינו, ללא מיסטיקה לא נוכל אף פעם להגיע אל האני הרוחני שלנו ולא נוכל להגיע לאושר ושלווה מושלמים. ללא מיסטיקה לא נוכל להרכיב את פסיפס הפאזלים השלמים של חיינו המורכבים מעבר הווה ועתיד. מיסטיקה תופסת אט אט מקום של כבוד בעולם המערבי שמתאפיין במרוץ חיים מטורף. המוני אנשים החיים בעולם המערבי בעידן הגלובלי נעזרים בתורות מיסטיקה כדי למצוא תשובות לשאלות וכדי למצוא דרכים להיות יותר מאושרים.גם העולם המערבי המודרני מבין שללא התחברות עם האני הפנימי שלנו לא נוכל להגיע לאושר פנימי מלא של הגוף והנשמה.

מיסטיקה ורוחניות  אינם מדע השייך לעולם הפיזי , מיסטיקה כוללת אינסוף שיטות ואמצעים שבעזרתם אנחנו יכולים להתחבר אל האני הפנימי שלנו שהוא איננו ישות קיומית אלא ישות רוחנית הנמצאת בתוכנו. מיסטיקה מאפשרת לנו לחוות חוויה פנימית ,מיסטיקה יכולה להנחות אותנו בצמתים חשובים בחיינו.מיסטיקה יכולה להנחות אותנו כיצד לפעול כאשר אנחנו מרגישים שאין לנו תשובות, אנחנו מבולבלים ולא יודעים מה צופן לנו העתיד ואיך עלינו לנהוג. מיסטיקה היא נכונות פנימית שלנו לקבל גם את מה שאינו פיזי וקיומי ואת מה ששייך לעולמות שמעבר להשגתינו.

מיסטיקה משתמשת בשיטה של תקשור כדי לתקשר אותנו עם עולמות עליונים שהם בלתי נתפסים עבורינו. תקשור בעולם של מיסטיקה הוא היכולת להמיר את המידע המגיע מהעולם הרוחני הבלתי נתפס ולהפוך אותו למידע חיוני ויעיל עבורנו .תקשור הופך את המידע הרוחני המגיע מעולמות של מיסטיקה למידע מעשי עבורנו שנוכל להשתמש בו בענינים כמו פרנסה, זוגיות ועוד.

תקשור יכול להיות עם גורמים שונים השייכים לעולם של מיסטיקה .ניתן לבצע תקשור עם הנשמה שלנו או עם התת מודע שלנו או עם מימדים וישויות שונים מהיקום , כמו הטבע שמסביבנו, נשמות שנעלמו מהעולם הקיומי , ישויות שונות ביקום ועוד. תקשור בעולם של מיסטיקה הוא היכולת שיש ליועץ המיסטי לתקשר ולהיות מתווך המעביר אלינו מידע המגיע מעולמות עליונים של מיסטיקה ורוחניות ולהפוך את המידע למידע חיוני ומעשי עבורנו כדי שיסייע לנו להגיע לאותו אושר פנימי.

תקשור בעולם של מיסטיקה חייב להתבצע ללא בקורת עצמית, ללא ספקנות וחשדנות, כאשר אנו מנוטרלים מאינטרסים עצמיים שלנו או מפחדים שלנו , תקשור הוא מהלך נקי וטהור שבו הנשמה שלנו מנוטרלת מהגוף ומתחברת אל הרוחניות ששייכת לאותה מיסטיקה בלתי נתפסת.

אודות נט-סטייל אתרים בניית אתרים

נט-סטייל אתרים הינה חברה המתמחה בעיצוב אתרים, בניית אתרים במחירים אטרקטיבים ביותר. שרות קידום אתרים ניתן חינם ללקוחותינו. הצטרפו למאות לקוחותינו: שיש אליהו חסון, בייבלון סלונים, אורנית פרגולות ועוד...

נט-סטייל אתרים בניית אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר