עבודה מהבית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עבודה מהבית

פורסם בתאריך 10/26/2009 ע"י sekretos sekretos בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 641 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עבודה מהבית

כשהתקדמת בקריאתך את מדריך מדע ההתעשרות מצאת שהמחבר מקדיש חשיבות מכרעת למחשבה על עבודה מהבית.

 

המחשבה נוצרת אצלנו במוח שהוא למעשה מעין מרכז חשיבה וחשוב מאוד שמרכז חשיבה זה המשפיע על איכות החיים של כל אחד מאיתנו יהיה בעל מאפיינים של יצירה, חדשנות, מרחב, שפע ואינסוף.

תחשוב רחב ! תחשוב גדול ! אלו משפטים שרבים משתמשים בהם ....הימנע מלחשוב בדפוסי חשיבה של צמצום,חוסר, מוגבלות או מקובעות.

זה מזכיר לי את הסיפור הבא :

אחרי בית הספר אהבתי ללכת ולשחק עם חברים. יום אחד כשהייתי אצל החבר הכי טוב שלי - היינו רעבים, ולכן הוא העלה הצעה להכין נקניקיות. רעיון נפלא !

הוא ניגש למקפיא, הוציא חבילה של נקניקיות והחל להניח אותן במחבת, לא לפני שהוא לקח כל נקניקיה וחתך לה את הקצה הימני אותו הוא זרק לפח וכנ"ל את הקצה השמאלי וזרק לפח.

אצלי בבית מעולם לא הכינו כך נקניקיות, ולכן שאלתי את חברי מהו פשר המנהג לחתוך בכל פעם את הקצה הימני של הנקניקיה וגם את הקצה השמאלי של הנקניקיה. האין זה חבל ?

חברי הסתכל אלי בתמיהה מסוימת ואמר לי : "מה זאת אומרת ? , ככה מכינים נקניקיות אצלנו בבית מזה שנים" !

לא היה לו הסבר אמיתי לנושא ולכן הציע שאפנה לאמא שלו היושבת בסלון שתוכל להסביר לי מדוע ככה מכינים נקניקיות. שאלתי את אם החבר מדוע קוצצים בכל פעם את החלק הימני של הנקניקיה וגם את החלק השמאלי של הנקניקיה והיא השיבה לי בפליאה :" וכי אתה מכיר דרך אחרת להכין נקניקיה ?" ככה אנו מכינים נקניקיות מזה שנים במשפחה שלנו, ככה לימדה אותי בכל אופן אמא שלי שנחה לה ממש כאן בחדר הסמוך- תוכל לשאול אותה.

ניגשתי בהססנות מסוימת לסבתא של החבר שלי ושאלתי אותה: סבתא יקרה, מדוע אתם קוצצים בכל פעם את הקצה הימני של הנקניקיה וגם את הקצה השמאלי של כל נקניקיה וזורקים לפח ?

הסבתא ניגשה אלי ואמרה : לפני עשרות שנים לא היו מייצרים מחבתות בקוטר גדול ולכן לא היית יכול להשיג מחבת שכזו. לכן הברירה היחידה היתה לקצוץ את הנקניקיה.על מנת שכל כולה תוכל לעבור טיגון כמו שצריך....

אנשים רבים חושבים בדפוסי חשיבה קבועים,כאילו באוטומט. ואם סיגלת לעצמך דפוס חשיבה מסוים לגבי שוק ההון, או פתיחה של עסק חדש (אלו דוגמאות בלבד) סביר להניח שבכל פעם שתקבל הזדמנות לשנות את חייך - אתה במו ידיך תדחה אותה.

"אבא שלי ניסה את זה - ולא הצליח...."
"הדודה של החבר הכי טוב שלי - הקים עסק שכזה שהיה כישלון חרוץ..."
"זה מסוכן מדי......"

על המוח שלך להיות מאוזן. המצב הבסיסי בעבודה מהבית - ברירת המחדל היא שהמוח טעון מדפוסי חשיבה שלילים שמגבילים אותך ואת אופן פעולתך שוב ושוב.

ולכן חשוב שתזכור שהמוח שלך פועל במיטבו כשהוא פתוח, משוחרר מדפוסי חשיבה וגם התנהגות ישנים.

או כמו שמורפיוס בסרט "מטריקס" אומר לניאו (קיאנו ריבס) : "שחרר את המוח שלך .... " .

עבודה מהבית זה משהו שהרבה מאוד אנשים שואפים אליו. נסה גם אתה ללמוד מהשיעורים והכתבות האחרונות ולישם סוג עבודה שכזה, הרי אין כמו בבית

אודות sekretos sekretos

עבודה מהבית

sekretos sekretos

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר