איך לקנות רצפת פרקט למינציה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך לקנות רצפת פרקט למינציה?

פורסם בתאריך 10/18/2009 ע"י יורם פרקט בקטגוריה בית | צפיות: 659 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פרקט, פרקטים, רצפת פרקט, איך לקנות פרקט, איך לקנות רצפת פרקט, פרקט למינציה, פרקטים למינציה, פרקטים טיפים, פרקטים עצות, פרקטים המלצות, מדריך פרקטים, קנית פרקט, קניית פרקט, לדעת על פרקט, לדעת לפני קנית פרקט, לדעת לפני קניית פרקט, התקנת פרקט, מתקין פרקט

איך לקנות רצפת פרקט למינציה ?

 

 

פרקטים בימינו זה הטרנד החדש אשר מעניק לכל דירה בית או עסק מראה חדשני יוקרתי ומיוחד. במאמר זה צרור עצות טיפים והמלצות איך לקנות רצפת פרקט למינציה, היכן לקנות פרקטים, מה לבדוק ועוד.

1. מומלץ למדוד לבד את השטח הצפוי להתקנת הפרקט.

2. השוק מוצף וכל חנות שטיחים או רהיטים הכניסה גם פרקטים למלאי שלה אך כדאי לפנות לבעל מקצוע שזה כל עיסוקו ומומחיותו מסיבות ברורות.

3. בדקו והשוו מחירים בתבונה. אל תתפתו למבצעי פרקטים זולים מאד שמציינים רק את עלות הפרקט. יש לבדוק כמה העלות הכוללת (מחיר הפרקט אבל גם הוצאות הנלוות לכך כמו פנלים, ספים, ספוג, עבודה הובלה ואספקה).

4. כדאי לבדוק מי מתקין את הפרקט, מה הניסיון שלו, חברות רבות שולחות אליכם "חאפרים" בלתי מקצועיים בכדי להוזיל את עלות ההתקנה.

5. להשוות בין פרקטים מאותו סוג כלומר מאותו תוצרת ובעל אותה רמת שחיקה, שכן יש פערי מחירים אבל גם איכויות שונות לפרקטים.

6. עבודת ההתקנה גורמת להרבה זבל, ולכלוך רב, ניסור הפרקט, אבק וכד'. מתקינים רבים משאירים את הזבל במקום ואת השטח מלוכלך. לדרוש שהתקנה תכלול גם ניקיון.

7. לא תמיד בעל הפרסום הגדול יותר מוכר לכם את המוצר הטוב יותר. פרקט אינו רהיט טלוויזיה או מקרר והעבודה של ההתקנה בשטח היא חשובה מאד ויכולה לעשות את הבדל הן מבחינת המראה הסופי והן מבחינת אורח החיים שלו לעתיד.

8. שיקלו האם רצוי לכם לרכוש פרקטים במקומות גדולים מאד, למרות שהם מפורסמים – אתם נאלצים לעיתים לעבור הרבה ידיים כשכל אחד בחברה אחראי כלפיכם לתחום אחר (סוכן המכירות, קופאי, הנהח"ש, המוביל, המתקין, מח' שירות לקוחות וכד'). יש היגיון רב לסגור עסקה במקום שבו תקבלו לווי צמוד של אותו אדם החל משלב בחירת הפרקט ועד לסיומה.

9. כדאי לדעת כי לחנויות רבות אין כלל מושג בהתקנת הפרקט אצלכם בשטח הם רק מוכרות את הסחורה ולוקחות קבלני משנה להתקין את הפרקט).

10. תכנון מראש. כדאי לרצף בפרקט שלא בעונות הלחץ, בחודשי החורף כשהביקוש יורד, תוכלו לקבל מחירים ושירות טוב יותר.


יורם פרקט מכירה והתקנה  - טל': 050-9911998

אתר: http://www.webix.me/yoramparcet

 

כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה


 

אודות יורם פרקט

יורם פרקט מכירה והתקנה נגר מוסמך מומחה לפרקטים וריצוף ומראשוני העוסקים בענף בארץ מאז שנת 1994 ביקור יעוץ מקצועי ודוגמאות פרקטים עד הבית חינם 24 שעות טל: 050-9911998 אתר: http://yoramparcet.webix.me/

יורם פרקט

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר