כתיבת תוכן, מההתחלה. | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כתיבת תוכן, מההתחלה.

פורסם בתאריך 10/16/2009 ע"י ירון עדי בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 472 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: כתיבת תוכן, כותבים, תוכן, כותבים באנגלית, ניהול תוכן

כתיבת תוכן שוכנת בבסיס החברה שלנו. היכולת לתקשר ולשמר רעיונות, בהתחלה על גבי הדף ולאחר מכן גם על גבי המחשב, אחראית לרבות מהתמורות המחשבתיות שאפשרו לנו להגיע למקום בו אנו נמצאים היום. לפני המצאת הכתב בני אדם הסתמכו על תקשורת שבעל פה. אחסון של ידע שנרכש והצטבר היה נעשה באמצעות הזיכרון. על מנת ללמד ולהעביר הלאה את אותו הידע, אותם אנשים שיועדו לרכוש אותו נדרשו לבלות תקופות ארוכות של שינון ולמידה. לכן כמות הידע שניתן היה לצבור בחברה הייתה מוגבלת מאוד ולרוב הייתה מוחזקת רק בידי אינדיבידואלים נבחרים.
התפתחות והשתכללות הכתב אפשרה לבני אדם לאכסן כמויות גדולות יותר של ידע. על ידי למידתו ניתן היה לרכוש בסיס יציב של ידע במהירות גדולה יותר מאי פעם, וממנו להמשיך לחקור ולפתח את כמות הידע הקיים בצורה שלא הייתה אפשרית בעבר. זהו אחד הגורמים שאפשרו את התפתחות המדע. כתיבה וקריאה עיצבו צורת מחשבה ליניארית אשר נפוצה כיום בכל העולם המערבי. כתיבת תוכן היא אחת המפתחות לצורת המחשבה המודרנית.
 

כתיבת תוכן כקו חיינו

כתיבת תוכן הפכה גם לצורת תקשורת פופולארית. מכיוון שעם התשתית הנכונה, היא אפשרה לתקשר עם מספר רב של נמענים אשר היו רחוקים מן המוען. כל עוד היו יודעים לקרוא, לכתוב ולדבר באותה שפה כמוהו. כתוצאה מכך כתיבה אפשרה לנהל מדינות וארגונים גדולים ומורכבים. היא הובילה למהפכות חברתיות גדולות ולשיפור תנאי המחיה של בני אדם אשר בעבר חיו בעיתות חשוכות של עריצות. לכתיבה יש שימושים רבים ומגוונים. אך דבר אחד בטוח- בלעדיה לא היה ניתן לנהל את החיים שאנו מנהלים כיום. כתיבת תוכן מאפשרת לנו להגיע להישגים והתפתחות אדירים בתחומים של ידע, מנהלה, רוחניות, תקשורת אנושית ועוד.

כתיבת תוכן באינטרנט – ידע זה כוח

כתיבת תוכן נעשתה חשובה מתמיד עם התפתחות האינטרנט. בעבר הקרוב ניתן היה להשיג בקלות יחסית תכנים של עיתונים, ספרים וכדומה בעוד שהפצה של תכנים המוניים דומים הייתה שמורה רק לאלו שהיו להם את האמצעים הכספיים והטכנולוגיים לעשות זאת. עם התפתחות האינטרנט, הגישה לידע והיכולת להפיצו נעשתה קלה ונגישה לציבור גדול יותר. תוכן מילולי הוא אחד מאבני היסוד של הרשת והמוקד הגדול ביותר שלו. ידע היה מאז ומתמיד כוח, וברשת הוא ניתן ביד חופשית לכל המעוניין לרכוש אותו. כתיבת תוכן כהלכה הוא אחד הגורמים שעושים אתר אינטרנט למושך, וברשת גורם המשיכה והאטרקטיביות שווה כסף.כתיבת תוכן וחשיבותה

כתיבת תוכן וחשיבותה

כתיבת תוכן איכותית היא יכולת שאין לכל אחד. על מנת לפתחה, כמו בכל סוג של אומנות, על האינדיבידואל להיות בעל זיקה ואהבה כלפיה וזאת על מנת להתקדם ולהשתמש בה כהלכה. כאשר כותבים באופן רהוט אפשר להעביר רעיונות בצורה בהירה, כתיבה היא אמצעי אדיר של קידום- לחברה ולתרבות שלנו, לעסקים ולרוח. בעולם בו כתיבה היא מצורות התקשורת העוצמתיות ביותר, כתיבת תוכן איכותית היא מצרך יקר ערך.

אודות ירון עדי

ירון עדי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר