טיפים לבחירת טבעות אירוסין | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפים לבחירת טבעות אירוסין

פורסם בתאריך 09/26/2009 ע"י אסף חבה בקטגוריה אומנות | צפיות: 787 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טבעות אירוסין, טבעת אירוסין

טיפים לבחירת טבעות אירוסין

יש גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת טבעות אירוסין. כמה מהם ברורים מאליהם, אך זכרו את הסעיפים הבאים:

עמידות טבעות האירוסין: עמידות החומר הוא עניין חשוב שיש לשים לב אליו.
איכות וסגנון של טבעות האירוסין: במידה ואתם מעוניינים בטבעת יוצאת דופן דעו מה אתם רוצים שיהיה שונה, דעו מה אתם מחפשים. האם אתם מחפשים אבן מיוחדת ? עיצוב חריג ? טבעת "משוכללת" ? או רק סגנון ייחודי ?
תחשוב על למה אתה רוצה את זה שונה וודא כי זה יתאים לכלתך לעתיד ולסגנון החיים שלה. ייתכן ותתאים לה טבעת אירוסין מזהב שגם מאוד פופולארי מכיוון שהוא עמיד ביותר.
מספר יהלומים בטבעת האירוסין: בהשוואת טבעות אירוסין יהלומים, תמיד שים לב אם יש כמה יהלומים. יהלומים מתומחרות לפי גודל. אם יש טבעת "ctw" ולא "CT", זה אומר יהלומים מרובות נמצאים בשימוש כדי לקבוע את המשקל קראט.
טבעות אירוסין ממעצב או לא: לפעמים אנשים רוצים טבעות ממעצב - כגון הארי וינסטון או טיפאני. אם אתה עם תקציב חזק אתה יכול ללכת על טיפאני טבעות אירוסין בסגנון. לחילופין, ניתן ללכת על וינטאג 'בסגנון עתיק שהם טבעות אירוסין הסגנון הקלאסי נראה כי יחזיקו מעמד.
טבעות אירוסין יוצאות דופן: כלות רבות אוהבות את הרעיון שיש להן טבעת אירוסין לגמרי ייחודית ויוצאת דופן. זוהי דרך שלהן לבטא את האינדיבידואליות שלהן וגם את של בני הזוג בכללותה. כמה זוגות מחליטים ללכת על טבעת אירוסין יוצאות דופן בגלל שהם רוצים משהו שהם יודעים שלאף אחד אחר לא יהיה. כמה זוגות מתכוונים להפוך את הטבעת לנכס משפחתי שהם יכולים להוריש לילדיהם.
דרך אחת לקנות טבעות אירוסין יוצאות דופן היא לרכוש אבנים שאינם יהלומים רגילים. אלה כוללות לא רק את היהלום המסורתי, אלא גם תרשיש, ברקת, אודם וספירים. כמובן, כל אבן שאתה בוחר יכולה להפוך להיות לחלק מהטבעת, וזה יכול רק להוסיף לייחודיות של טבעת האירוסין.


בימים עברו, הייתה המסורת הולכת כך - על האיש לתת לארוסתו טבעת אירוסין שבה היה מורכב אבן המזל שלה, עם אבן המזל של אביה ואמה משני צדדיה. זה ייצג את הצטרפותו למשפחה. מסורת זו עדיין חיה בתרבויות אחרות, אם כי המשמעות של לתת טבעות אירוסין לא משתנה לעולם.

כאשר אתה קונה טבעת אירוסין יוצאת דופן זו יכולה להיות דרך להראות לכלה שלך כמה בדיוק אתה אוהב אותה, וכמה זה חשוב לך ואתה מרגיש מחויבות. זו לא חייבת להיות הטבעת הגדולה והיקרה ביותר, היא נותנת את המשמעות שלכם וזה מה שחשוב. אכן, אם המחיר הוא בעיה, אז כדאי לחפש משהו זול יותר כמו טבעות אירוסין המסורתיות יותר לכן זו יכולה להיות אופציה.


 

אודות אסף חבה

אסף חבה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר