טכניקות קידום אתרים גרועות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טכניקות קידום אתרים גרועות

פורסם בתאריך 09/10/2009 ע"י Daronet Daronet בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 784 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בניית אתרים, בניית אתר, בניית אתרי אינטרנט, בניית אתר אינטרנט

ישנו מגוון רחב ביותר של טכניקות קידום אתרים ובכל יום צצות טכניקות נוספות. האלגוריתמים של מנועי החיפוש השונים כוללים פרמטרים רבים ,הנלקחים בחשבון בקביעת דירוגו של אתר. חלקם של האלגוריתמים ידועים וחלקם משוערים, ואנשי קידום אתרים פועלים כל העת על מנת לנסות ולפענח אותם, במטרה לבצע פעולות אופטימיזציה. עם זאת, ישנן דרכים פסולות לבצע קידום אתרים, אשר עשויות להיראות כמשרתות את המטרה אך גוזלות למעשה זמן רב מבלי לסייע בדבר, ולעתים הן אפילו פוגעות בדרוג של האתר. לפניכם רשימת הטעויות הנפוצות ביותר של קידום אתרים.

1. קישורים חבויים - קישורים בגודל מזערי אשר נראים בקושי על ידי הגולשים או קישורים המשתלבים ברקע האתר ולא נראים לגולשים (זה לבן על לבן...). לא זאת בלבד שקישורים אלה אינם תורמים למאמצי קידום אתרים, הם אף פוגעים בדרוג האתר, אשר נענש על עצם ניסיון ההטעיה של מנוע החיפוש.
2. רכישת קישורים מאסיבית - ישנן "חוות קישורים" המציעות אלפי קישורים נכנסים בסכום נמוך. קישורים נכנסים אלו אינם איכותיים וקצב יצירתם אינו הגיוני. מנועי החיפוש מזהים טקטיקה זו, מתעלמים מן הקישורים הללו ואף עלולים להעניש את האתר שלנו בדרוג נמוך. קידום אתרים נכון עושה שימוש בבניית קישורים הדרגתית ואיכותית.
3. רישום אוטומטי לאינדקסים - תוכנות רישום אוטומטי לאינדקסים, המבצעות רישום לאלפי אינדקסים בין-לילה, פוגעות במאמצי קידום אתרים, בדיוק כמו אותן חוות קישורים. גם כאן תהליך יצירת הקישורים הפנימיים אינו טבעי והדבר מזוהה היטב על ידי מנועי החיפוש.
4. הצפת מילות מפתח - כל מי שעוסק בתחום של קידום אתרים יודע כי צפיפות מילות מפתח בתוכן האתר יכולה לעזור מאוד בקידום. עם זאת, קביעה זו נכונה כל עוד מקפידים שלא להציף את התוכן במילות מפתח, באופן שיוצר גבב בלתי הגיוני של מילים או פוגע בקריאותו של הטקסט לגולש.
5. שימוש בויקיפדיה - מקדמי אתרים רבים בזבזו שעות על גבי שעות על קידום אתרים באמצעות כתיבת ערכים בויקיפדיה, תוך הוספה של קישור נוסף בתחתית הערך, רק כדי לגלות מאוחר יותר שאלו הם קישורי NOFOLLOW, אשר אינם נספרים על ידי מנועי החיפוש ולכן הם חסרי ערך ממשי של קידום אתרים.
6. החלפת קישורים עם כל אתר - לא כל אתר מתאים להחלפת קישורים וישנם קישורים היכולים לפגוע יותר מאשר להועיל.
7. קידום אתרים חד-פעמי - קידום אתרים הוא תהליך מתמשך. אם ביצעתם קידום באופן חד-פעמי ולא המשכתם בפעולות לשמירה על המיקום, ידרדר מיקומו של האתר לאחור ואפקט הקידום יעלם כלא היה.
 

אודות Daronet Daronet

דרונט חברת בניית תארים מאז 1999 כאשר בתקופה זו הקימה אתרים רבים עבור לקוחות בגדלים שונים החל מחברות קטנות ועד לחברות בינלאומיות, כולל מוסדות וארגונים מובילים בישראל. בנוסף לשרותי בניית אתרים, מציעה החברה שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש מובילים בעולם. ניסיון עשיר בתחום ומתודולוגיה שנבחנה לאורך שנים, עושה את ההבדל ומשפרת מעמדיהם של אתרים בתוצאות חיפוש.

Daronet Daronet

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר