מגנטים לאירועים מצרך חשוב בכל אירוע | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מגנטים לאירועים מצרך חשוב בכל אירוע

פורסם בתאריך 09/09/2009 ע"י יואב עמית בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 1075 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מגנטים לאירועים, מגנט, תמונות ממוגנטות, מזכרת לאורחים, מתנה, לאורחים, חתונה, בר מצווה, גימיק לאירוע, אטרקציות לאירועים, תמונה על מגנט,

איך אפשר לחדש? איך אפשר להמם? זו היא שאלה אשר לפני ארגון של כל אירוע אם חתונה ואם בר מצווה או אפילו אירוע חברה. אז היום בעולם טכנולוגי כל-כך אשר מציע לנו מגוון רב של יישומים כגון המצלמה הדיגטלית וכן המדפסות הניידות לפיתוח תמונות.
מי היה מאמין שנוכל להגיע לרמה טכנולוגית כזו שכן פעם על מנת לפתח תמונה צריך את הנגטיב ואז לקחת לפיתוח במעבדה ותבוא עוד כמה ימים זה יהיה מוכן ותופתע על כמה תמונות שילמת סתם כי לא ידעת אם הם יצא טוב הוא לא.
הטכנולוגיה של הצילום הדיגיטלי זוהי פריצת דרך מהפכנית שאין כמותה. וכן ההדפסה הדיגיטלית כמוה.
ואז עלה הרעיון של מגנטים לאירועים שהרי ניתן לצלם וגם להדפיס בזמן מאוד קצר וכיום עם עבודת גרפיקה מקצועית אפשר להגיע לתוצאות מעולות אשר קרובות כמו שלא ניתן לדמיין לאיכות מעבדה . יתרה מזאת האורח לא מקבל רק תמונה אלא גם מסגרת מעוצבת אשר עוצבה מראש וכן הקדשה אישית מבעל האירוע.
לא להאמין לאן הגענו וכל מה שדיברנו עד כה מתקבל בזמן האירוע. בעוד שהאורחים שמחים וצוהלים המגנטים "נאפים" להם ובזמן קצר מגיעים לאורח. ואין כמו לראות את הפנים של אותו אורח כאשר הוא מקבל את המגנט לידיו הוא נדהם הוא נפעם שהרי הוא לא מבין איך הרגע שבו הוא כיכב ברחבה כבר מונפק בתור תמונה על מגנט.
אין ספק שמגנטים לאירועים זה הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע כיום אם חתונה, בר מצווה,ברית/ה או אפילו אירוע חברה.
היום בשוק המגנטים לאירועים ישנם המון חברות אך ההבדלים רבים בין חברה לחברה הן במחיר והן באיכות.
לגבי המחיר זה לא תמיד חכם ללכת על הכי זול כי בסוף משלמים ביוקר שהרי יש סיבה לכך שאותה חברה יכולה לתת מחיר כזה שכן החומרים שהם משתמשים הם זולים והרזולוציה שבה הם מדפיסים נמוכה וכל זה על מנת להוזיל עלויות וזה קורה על חשבונו של הלקוח.
אז מה לעשות?
לפני כל הזמנה של חברה כזו ניתן לבקש ואף כדאי לראות דוגמא מאירוע ולאו דווקא עדכני שכן במשך הזמן יש מגנטים שדוהים וכן נקרעים. ולכן כדאי לבקש שישלחו לכם דוגמא בדואר או אפילו להיפגש עימם ולהכיר את אותו האדם אשר הולך להפתיע את האורחים באירוע שלכם. וכן לראות שאותו אדם הוא צלם מקצועי עם ציוד מקצועי שהרי זה פרט חשוב לגבי איכות התמונות שיופקו בזמן האירוע.
מגנטים לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מכל אירוע. אז הזמינו ותבדקו טוב את האיכות
ושנתראה רק בשמחות.

מגנסיה מגנטים לאירועים

אודות יואב עמית

מגנסיה מגנטים לאירועים

יואב עמית

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר