אל תאבדו את הדיו שלכם... | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אל תאבדו את הדיו שלכם...

פורסם בתאריך 09/13/2008 ע"י איציק וולקיטה בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 845 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דיו, משלוחי דיו, DMO, דיו סנטר, דמו

כל מי שעוסק בסוג כלשהו של עבודה משרדית מכיר את הפחד הבלתי נשלט מהרגע בו ייתקע ללא ארסנל דיו למדפסת או למכונת הצילום. חוקי מרפי הטובים, שדואגים להוכיח עצמם שוב ושוב ברגעים הקריטיים ביותר, הלא מבטיחים כי דווקא ביום לחוץ במיוחד, בזמן הדפסת מסמך מדרגת חשיבות עילאית- יתרחש המחדל. החיפושים ברחבי המשרד מעלים חרס. אין דיו, אך לחץ ופניקה יש בשפע. כן, אז שוב שכחתם לקנות דיו. בהיעדר אקווריום דיונונים וכישורי הפקת דיו ביתי כנראה שאין באמת ברירה אלא למצוא את הפרייר התורן שירוץ יאוץ במהירות האור ויספק הזהב הנוזלי השחור. הממ.. יכול להיות שיש דרך יעילה יותר?

 

גם אם מקום עבודתכם נמנה עם השמרנים והמיושנים שבמקומות העבודה, כזה שעוד ניתן למצוא ניירות קופי במגירותיו (תגידו, איפה אתם קונים אותם?!) ונייר כימי על שולחנותיו- סביר להניח שיש ברשותכם גם מכונת צילום. מכונת צילום כמובן, מיושנת ככל שתהייה, זוללת דיו בכמויות מכובדות, ומן ההכרח לחזור ולבצע בה טקס מילוי דיו אחת לכמה שבועות או אפילו ימים, תלוי בכמות השימוש. אלו מכם שזמנם מאפשר להם לעזוב את מקום העבודה באמצע היום ולשוטט בחיפוש אחר מיקומן (הנסתר לרוב) של מחסניות דיו בחנויות הציוד המשרדי- מוזמנים להמשיך בהרגלם. השאר (שהם, במפתיע, הרוב, במקרה זה..) ישמחו לנסות טריק אחר.

 

דמיינו לכם מצב בו אתם יושבים במקום עבודתכם ולפתע נזכרים שעליכם להזין את מכונות הצילום האהובות שלכם באינפוזיית דיו דחופה. אפשרות אחת תהייה, כאמור, למצוא פראייר תורן שיתנדב לעזוב את כל עיסוקיו ולצאת אל הרחוב המחניק והרועש עבור נוזל החיים היקר. אפשרות שנייה שעשויה להתגלות במהרה ככדאית ומהירה הרבה יותר- היא פשוט להרים טלפון לאחת החברות המתמחות באספקת דיו לכל חלקי הארץ דוגמת dmo  או דיו סנטר. במהרה, ינקוש על מפתן מקום העבודה שלכם שליח מיוחד, גיבור היום ממש, שגם ישמח להחליף בעצמו את הדיו במכונת הצילום שלכם, סתם ככה כי הוא נחמד. (טוב, וגם כי משלמים לו. אבל הוא באמת נחמד!).

 

ואם עדיין אתם מתקשים לתת לזר גמור (הי, הוא עובד בחברה גדולה! יש לו אפילו מדים!) יחליף אתכם בביצוע אספקת הדיו למכונת הצילום האהובה שלכם, ודאי תשמחו לשמוע כי עלויות השירות של משלוחי דיו הן ידידותיות למדי, ולטווח ארוך משתלמות מקניית מחסניות דיו בודדות בטווחי זמן קצרים.        
 

אודות איציק וולקיטה

שירות משלוחי אוכל, משלוחי פרחים ומשלוחי דיו בטלפון ובאינטרנט באתר משלוחים.

איציק וולקיטה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר