סמינריון בשוויון הזדמנויות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


סמינריון בשוויון הזדמנויות

פורסם בתאריך 10/01/2020 ע"י Adi alon בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 154 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סמינריון בשוויון הזדמנויות

 ובכן – סמינריון בשוויון הזדמנויות – מה מיוחד בסמינריון בשוויון הזדמנויות? טוב, סמינריון בשוויון הזדמנויות הוא בדר"כ סמינריון עיוני. מה זה אומר? זה אומר שבסמינריון בשוויון הזדמנויות אתם לא צריכים להציג מחקר עצמאי שלכם – אתם צריכים להציג את הספרות שקיימת בנושא שבחרתם, את הנתונים שישנם – ומתוך זה, לגבש מסקנה. נשמע מסובך? זה נורא פשוט. יש המון ארגונים שבודקים את הנושאים הללו, ועורכים מחקרים. בינהם למשל, מרכז אדווה , מרכז טאוב והמכון לדמוקרטיה - האתרים שלהם, אגב, הם גם כתובת טובה להתחיל לחפש רעיון לנושא, כשאתם צריכים לכתוב סמינריון בשוויון הזדמנויות. ישנם גם מחקרים של הלמ"ס שיכולים לעזור – וכמובן, באתר סמרטר יש המוןןןןן עבודות בנושא – הנה כמה דוגמאות:
אפליה של בעלי מוגבלויות בשוק העבודה
אפליה על רקע גיל
שוויון מגדרי
ויש עוד מלא, תאמינו לי –
אני אומרת לבחור נושא יותר חדשני, אבל יש נושאים שחוזרים על עצמם בסמינריון בשוויון הזדמנויות, ואולי זה לא כל כך נורא. יש נושאים שלא משנה כמה פעמים חוזרים עליהם, הם עדיין מעצבנים. כמו למשל, הנושא של פערי שכר בין נשים לגברים. עדיין אפשר לתקוף את הנושא מזוויות חדשניות שיעשו את זה לקצת פחות נדוש – למשל, הבחורה הזו כאן, כתבה סמינריון בשוויון הזדמנויות, והשוותה בין הבעיה של הטרדה מינית בצה"ל לארגונים אזרחיים – מעניין דווקא, לא? אם אתם שואלים אותי, התחום של שוויון הזדמנויות הוא אחד התחומים היותר כיפיים לכתוב עליו, כלומר, מעצבן, כן, אבל לפחות תצאו מזה יותר מודעים, אולי קצת יותר רגישים? או יותר נאורים? בכל אופן הכתיבה בקורס הספציפי הזה היא לא קשה, לא כבדה, ויש הרבה חומר עזר שזמין.
בחרתם נושא? את המבנה של סמינריון בשוויון הזדמנויות, בשונה מסמינריון בחינוך אנחנו מבססים על הקונוס הקלאסי – מתחילים מסקירה רחבה של התופעה הבעייתית, ממקדים רמה אחת למצב בישראל, וממקדים רמה נוספת לנתונים עדכניים, אם זה פסיקה, אז פסיקה עדכנית, אם זה השוואה בין נתוני גיוס, או נתוני שכר, אז נתונים עדכניים על זה ובזה פחות או יותר סיימתם – נכון שלא היה נורא?
עכשיו, בגלל שזה נושא כל כך פופלארי, מאד כדאי להעלות את הסמינריון בשוויון הזדמנויות, אחרי שסיימתם לכתוב אותו, לאתר שלנו. כי יש לזה המון ביקוש ואחרי שהתאמצתם, למה שלא תרוויחו קצת בלי להתאמץ?
צריכים עוד עזרה או הנחייה? מוזמנים לפנות אלינו, בכל שעה – support@smarter.co.il
ותמיד נשמח לעזור

אודות Adi alon

המאמר נכתב על ידי Adirom -tech -סוכנות לשיווק בדיגיטל וקידום עסקים בגוגל. https://adirom-tech.space

Adi alon

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר