נעילת שערי מתכת | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


נעילת שערי מתכת

פורסם בתאריך 04/13/2020 ע"י יוסי שלום בקטגוריה בית | צפיות: 196 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מנעולן בבת ים, פורץ מנעולים

 שערי מתכת הם בעיקרון דבר פשוט מאוד אך גם חשוב מאוד. שערי מתכת בעצם נועדו להרחיק אנשים וגם כלי רכב שאינם מורשים להיכנס למתחם מסוים. זו יכולה להיות חצר של בית פרטי, חנייה של בניין משותף, מחסן, מגרש חנייה ציבורי, כניסה למפעל, כניסה לגן ציבורי, כניסה לאתרים וכו.

כאשר אנו בוחרים שערים אנו בוחרים אותם על פי הצורך ואופן השימוש, על פי העיצוב, על פי החוזק והעמידות ועל פי הגודל. לעתים אנו משתמשים בשערי בעלי פתיחה ידנית ולפעמים אנו צריכים מנגנון פתיחה חשמלי, באמצעות כפתור או באמצעות שלט.

לצד בחירת השער אנו גם צריכים לתת את הדעת לסוג הנעילה, כלומר לסוג המנעולים אשר בהם אנו משתמשים. על המנעולים לענות על מספר צרכים - הם צריכים להיות חזקים ועמידים, גם בפני פורצים וגם בפני פגעי מזג האוויר. חשוב שיהיו עשויים מחומרים שלא מחלידים מהר מכיוון שהם מותקנים ברוב רובם של המקרים במקומות פתוחים.

ישנם סוגים שונים של מנעולים בהם ניתן להשתמש עבור השער שלכם, חלקם נוחים יותר חלקם נוחים פחות; חלקם מספקים רמה גבוהה מאוד של ביטחון, אחרים פחות. חלקם תומכים בנעילה חשמלית, אחרים נפתחים בעזרת מפתח. על מנת לבחור את המנעול המתאים ביותר, וגם להתקינו, מומלץ להתייעץ עם מנעולן בבת ים.

להלן סקירה קצרה של כמה סוגי מנעולים המתאימים לנעילת שערי מתכת, כמו גם שערי עץ.

מנעול חיצוני עם ידית - מנעולים אלו מותקנים בדרך כלל בצידו הפנימי של השער ויש להם ידית משיכה קטנה המאפשרת פתיחה מהירה של השער מבפנים ובתנאי שלא ננעל עם מפתח אלא רק עם הלשונית. לצורך פתיחה מבחוץ תמיד צריך מפתח. שערים מסוג זה מתאימים מאוד לחצרות של בניינים משותפים. ניתן גם לצרף להם מחזיר שמן לדלת על מנת לוודא שתמיד יהיו סגורים.

מנעול חיצוני חד צדדי עם כפתור - אלו הם מנעולים המיועדים להתקנה על דלתות ושערים מהצד הפנימי. ניתן לפתוח ולנעול אותם רק מבפנים וזה נעשה באמצעות כפתור סיבוב ולא באמצעות מפתח. מנעולים אלו יכולים להתאים למשל לבית פרטי עם חצר אחורית אליה יש גישה רק מתוך הבית.

מנעול חיצוני חשמלי - דומה מאוד למנעול חיצוני עם ידית, אך במקום הידית יש לו פתיחה חשמלית. כמובן שניתן לפתוח אותו גם עם מפתח. מנעול מסוג זה יכול להתאים למקומות בהם ישנו שומר השולט על הכניסות והיציאות.

מנעול אנקול - מנעול המתאים לשערים אותם נועלים באמצעות שרשרת מתכת. קצת מסורבל לשימוש ומתאים לשערים בהם אין שימוש שוטף.

מנעול רתק - גרסה משופרת של מנעול אנקול הכוללת הגנת מתכת למניעת ניסור האנקול. מנעולן (פורץ מנעולים) מתקין אותו באמצעות ריתוכו לשער.

 

 

 

 

 

 

אודות יוסי שלום

יוסי שלום הינו מנעולן מורשה משטרת ישראל המתמחה בכל סוגי הפריצות. רכבים, דלתות פלדה, כספות כבדות.

יוסי שלום

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר