הזמנות לחתונה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הזמנות לחתונה

פורסם בתאריך 11/08/2019 ע"י יריב לוץ בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 163 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה
כך תעצבו לבד הזמנות לחתונה בארבעה צעדים וגם תוזילו את העלויות.
חתונה היא אירוע מרגש לכל הדעות, אך קודמות לו הכנות רבות וגם לא מעט הוצאות כספיות. אתם מתרוצצים ממשימה אחת למשימה שנייה ומשתדלים לא לשכוח כלום, אך בין לבין אתם עוצרים לרגע כדי לחשב בכמה מסתכמות כל ההוצאות עד כה ועד כמה אתם קרובים לחרוג ממסגרת התקציב. לא נוכל לעזור לכם בהכל, אך לפחות בנוגע לעיצוב ההזמנות לאורחים, הכנו עבורכם מדריך מקוצר שילמד אתכם לעצב הזמנה בכוחות עצמכם באמצעות 4 צעדים פשוטים.
הצעד הראשון – מתרשמים מדוגמאות קיימות
רוצים לחסוך זמן? לא צריך להמציא יש מאין. כנסו לאחד המאגרים המכילים דוגמאות הזמנות לחתונה ובחרו לכם את העיצוב שהכי אהבתם. אזהרה: שימו לב שאינכם מעתיקים או מפרים זכויות יוצרים אלא משלמים תמורת העיצוב והזכות להשתמש בו כהזמנה לאירוע שלכם.
הצעד השני – מצאו אתר עיצוב אונליין
במקום לעבור בין בתי דפוס כדי להתרשם מאלבומים עבים המכילים מגוון דוגמאות להזמנות, אפשר פשוט למצוא אתר עם ממשק עיצוב אונליין. באתר כזה יש תבניות מוכנות להזמנות וכל שעליכם לעשות הוא רק לשנות את המלל בהתאם לאירוע שלכם, כולל הורדה והוספת פרטים, ציון שמות בעלי האירוע, תאריך ומקום.
הצעד השלישי – בוחרים את סוג הנייר וגודל ההזמנה
העיצוב כבר מוכן, כעת עליכם לבחור את סוג הנייר עליו תודפס ההזמנה ואת גודלה. גם כאן מדובר בפעולה פשוטה של בחירה מבין האפשרויות הקיימות באתר.
הצעד הרביעי – שולחים את ההזמנה כקובץ
זהו! יש הזמנה מעוצבת ויפהפייה ואתם יכולים להחליט על אחת מבין שתי האפשרויות הבאות: לשלם תמורת הדפסת ההזמנה על נייר איכותי על פי כמות המוזמנים לאירוע או לשלם תמורת קובץ הזמנה בלבד. אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן ולהימנע מהטרחה הכרוכה בהכנסת ההזמנות למעטפות, סגירת מעטפות, רישום כתובות ומשלוח בדואר, כדאי לבחור באפשרות השנייה באמצעותה תוכלו להפיץ את ההזמנה דרך המייל, הווטסאפ, אתר אינטרנט או הודעות סמס. לרוב, עיצוב ושליחת ההזמנה גם תהיה זולה יותר בדרך זו.
בחירה בעיצוב אונליין של הזמנות לחתונה ומשלוח כקובץ, חוסך לכם גם זמן וגם כסף ומפנה אתכם לעסוק בשאר המשימות הממתינות לכם. רק אל תשכחו ליהנות.

אודות יריב לוץ

יריב לוץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר