מיטת הטיפולים סרגם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מיטת הטיפולים סרגם

פורסם בתאריך 08/11/2019 ע"י ארווין קליין בקטגוריה אנטי אייג'יניג | צפיות: 139 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בריאות, אלטרנטיבית

 כל בוקר אחרי שאני עושה התעמלות בוקר ומתרחץ, לפני שאני נכנס לענייני היום, אני לוקח לי עוד 40 דקות לעצמי. לא אני אל הולך לעשות מדיטציה, אבל השפעת הדבר שאני עושה, היא מוכחת מדעית ורפואית והביאה לשיפור עצום במצבי הבריאותי, שאני מחזיק מעמד אתו כבר יותר מעשר שנים. לחץ הדם שלי שהשתולל ובעיות קצב הלב, הם רק שתיים מתוך מגוון בעיות, שפתרתי לא בעזרת תרופות, אלא בעזרת המיטה.
כן מדובר במיטה. במיטה טיפולית. במיטה שנקראת סרגם (CERAGEM). מיטה שפעם ניתן היה להתנסות בה במרכזים בארץ. מיטה שנמכרת ביותר משבעים מדינות בכל העולם. משום מה בארץ, הישראלים, אחרי כחמש עשרה שנה, אכזבו וגרמו למרכז לפשוט רגל. עכשיו יש את המיטה רק למכירה, בלי התנסות.
לא קל, לא קל יהיה לשכנע אתכם. אני יודע שאנשים אוהבים בדבוק בהרגלים ובאמונות הישנות. קשה להם לקפוץ למים הקרים ולהתחיל לעשות דבר חדשים. אני עצמי ידעתי על קיומה של המיטה כמה שנים, לפני שהלכתי להתנסות. עשיתי זאת רק אחרי שהתחלתי לסבול מלחץ דם גבוה, שלא הצלחתי לטפל בו בשיטות טבעיות שעזרו לי עד אז. דוגמת דיקור, ורפלקסולוגיה וכדורים טבעיים.
מאז אני מן שגריר של המיטה. כותב עליה ומנסה לשכנע אנשים. מעט מאוד משתכנעים. האדם נוטה להמשיך לעשות אותו דבר, ולקוות לתוצאות שונות. קשה לאנשים להתחיל להקדיש כל יום 40 דקות לטיפול הטבעי הזה במיטה.
אני זוכר שבמרכז ההתנסות של סרגם, המטפלים סיפרו שלא פעם, כשהם שואלים מטופל ותיק, מה שלומו, הלה עונה: הכול כרגיל! רק כשהם מזכירים לו, שלא מזמן התלונן על בעיות בריאות שונות, הלה מודה: באמת עבר לי! כן זה הטבע האנושי, כשטוב לנו ואנו בריאים, אנחנו לא מעריכים את זה. רק כשחולים מבינים את הערך העצום של הבריאות. בסרט "יקיצות", המבוסס על ספור אמתי, מספרת אימא של אחד מהמטופלים, שהפכו לחצי צמח, בעקבות מחלת הפרקינסון: "כשבני היה בריא, חזק ויפה, לא טרחתי להודות לאף אחד. לקחתי את זה, כמובן מאליו. אבל כשהוא חלה, או-אז לא היה מוסד או אחראי בריאות, שלא באתי אליו בטענות"...
בהתחלה, כשהתנסיתי במיטה, חשבתי שהיא יותר מאשר מועילה היא מטרד. הפסקתי את הטיפול בה כעבור כמה פעמים. אבל אז, ראיתי שדווקא הטיפול במיטה ולא שאר הטיפולים הטבעיים שעשיתי במקביל, הם שעזרו לי להוריד את לחץ הדם. אזי חזרתי מיד למיטה ומאז לא הפסקתי להשתמש בה, מדי יום.
לרגע לא הצטערתי על כך. המיטה הוסיפה המון לחיים שלי. המון בריאות... זה ממש מוזר כמה אנחנו נוטים להימנע מלעשות משהו בקשר לבריאות, למרות שאנו יודעים שזה הדבר החשוב ביותר שיש. פשוט הטבע האנושי הוא כזה. מפחדים מהתחייבויות. בטוחים שאין לנו זמן לשטויות האלו, גם אם מדובר בבעיות בריאותיות רציניות. עדיין מנסים לעשות הכול, כדי להימנע מלהקדיש את 40 הדקות היומיות האלו, לטיפול במיטה.
באופן טבעי אנחנו מתבייתים על דעות שמחזקות את מה שאנחנו מאמינים בו ודוחים מעלינו כל דעה או רעיון, שמנוגד לאמונתנו. אנחנו חושבים שעצם ההישרדות שלנו, היא הודות לאמונות שאימצנו ואנו פוחדים לשנות אותם. פוחדים שזה יביא עלינו אסון. בנוסף, שינוי דורש המון אנרגיה ואנו מנסים לחסוך אנרגיה. טבע האדם הוא עצל. אנחנו מאמינים שאם נאמץ דעה וגישה חדשה, זה יפגע בחוסן שלנו, שאנו משוכנעים שהוא נובע מהאמונות שכבר אימצנו.
מה שמדהים אותי זה שאני כל פעם נוכח מחדש, כמה חשוב שאני כן עושה את זה. כמה זה מוסיף לאיכות החיים שלי. יום יום. אחרי יותר מעשר שנים, זה ממש בדם שלי. אבל בהתחלה ניסיתי גם אני להתחמק מזה. אין לי זמן למות, זה פתגם שהיה שגור גם בפי. ראיתי את זה כבר לפני זה. כשהלכתי לחדר כושר. תמיד האנשים שם היו מתחלפים. אינספור אנשים שהבטיחו שהם רוצים להגביר את הפעילות הגופנית שלהם ואכן באו להתעמל יתר ממני, פתאום הפסיקו לבוא. פתאום נטשו את כל העניין. ואני, המשכתי בדרכי, האיטית, לבוא מספר פעמים, גם אם מעט.
אז פשוט קחו יוזמה. הציצו באינטרנט ומצאו פרטים על המיטה. וגשו להתנסות או לרכוש אותה. יש גם מיטות כאלה יד שנייה, שהן לא פחות יעילות.

 

אודות ארווין קליין

ארווין קליין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר