מהפך בשמאל – סיפור על שלושה בלונים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מהפך בשמאל – סיפור על שלושה בלונים

פורסם בתאריך 07/29/2019 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 246 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, מפלגת מרץ, חוק הלאום, מחנה השמאל, אהוד ברק, החלפת מנכ"לית משרד המשפטים, איילת שקד, הורוביץ, יאיר לפיד

שקד מנווטת את האיחוד בימין – אשת חיל אשת טייס.
נאום שלושת הבלונים
מהפך במחנה השמאל. המחנה הדמוקרטי מפלגת נישה כמו מרץ מתאחדת עם מפלגה ווירטואלית שקמה על הנייר בראשות ברק החדש עם הזקן--ומודיעה בחגיגיות דרמטית על החלפת השלטון ושר מוביל שמגיע מהמקום העשירי ברשימה. הנאומים של השלישיה החדשה--נשמעו כל כך הזויים עם הצהרות בומבסטיות ללא כל כיסוי שהיה נדמה לי שאני רואה קטע אימפרוביזציה של ארץ נהדרת. ומה הם הצהירו, דבר ראשון מבטלים את חוק הלאום, שפירושו מדינת כל אזרחיה בשיתוף הנהגת המדינה עם טיבי, זחלקה, זועבי בתמיכת ברגותי ואבו מאזן. כמובן שברק בתור שר הבריאות ילך לבקר את הזקנה במסדרון שהוא שכח בהיותו ראש ממשלה או ילקק שוב לביבי כשהיה שר בטחון שלו. ומי הם שלושת המובילים: הורוביץ נראה כמו ניצן של פרח שעתה החל לפרוח ועדיין מתלבט מה לעשות עם עצמו. סתיו, שברחה מהעבודה והחלה עם הצהרות לא ריאליות ושחוקות יכלה לתת את הרושם כמו אישה אחרי בדיקת מי שפיר. ואילו הכוכב הגדול אהוד ברק, אם היה בא מחופש כאישה כמו במבצע אביב נעורים בביירות, היה משאיר רושם הרבה יותר חזק מההצהרות ההזויות שלו במסיבת העיתונאים. לסיכום: נהניתי מההצגה שהיתה קומדיה על שלושה בלונים שמתאימה לפסטיגל הילדים ולא לפוליטיקה.
מנכ"ל – משרת אמון
החלפת מנכ"לית משרד המשפטים. בממשלת מעבר לא מחליטים על סוגיות עקרוניות הנוגעות לציבור, החלפת מנכ"ל לא נכלל בתחום הזה זו משרת אמון והמחליף עו"ד אל"מ במילואים בהחלט מינוי ראוי. ואם הגברת פלמור התערבה בקידום של הפרקליטה המובילה את תיקי נתניהו ובוועדה לבחירת פרקליט המדינה החדש, הדרך שלה החוצה היתה סלולה ומתחייבת. ולכל הקופצים המבקרים הקולניים איפה הייתם ששרים כמו לפיד החליפו מנכ"לים. ולידע פוליטי כללי: באמריקה הדמוקרטיה הצעירה והלא רצינית כשהשלטון מתחלף באופן אוטומטי ומסורתי מתחלפים כ-20 אלף פקידי ממשל קודמים בלי שביתות כנסים ומהומות. אז עדיין יש מה ללמוד מהגויים.
ואילו בישראל- יש מה ללמוד מנשים כמו איילת שקד. יפה, אסרטיבית, נחושה ומנהיגה.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר