הסעות נכים ובעלי מוגבלויות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הסעות נכים ובעלי מוגבלויות

פורסם בתאריך 06/13/2019 ע"י חאלד עיסה בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 252 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הסעות נכים, הסעות לנכים, מונית נגישה, הסעה לנכה עם כסא גלגלים, מונית עם מעלון

רבים בקרב האוכלוסייה סובלים מנכויות או מוגבלויות שונות הפוגעות ביכולת התניידותם האישית ויוצרות קשיים רבים. לצערנו הרב התחבורה הציבורית בישראל אינה מצליחה לספק פתרונות הולמים של הסעות לנכים; וכך המענה לצרכים המיוחדים של אוכלוסיות אלו מתגלגל אל השוק הפרטי אשר מצליח לספק פתרונות הולמים של הסעות נכים, כולל מונית נגישה להסעות נכים בכיסא גלגלים. אנו מאמינים כי אסור להיכנע למוגבלויות ויש להעניק לנכים פתרון תחבורתי הולם המאפשר להם להגיע ממקום למקום בנוחות ובקלות. לכולנו מגיע לחיות בחברה שוויונית המכבדת גם את בעלי המוגבלויות. אנו מייחלים ליום שבו שירותי התחבורה הציבורית, כמו גם כל העסקים יצליחו לתת מענה לצרכים מיוחדים של בעלי מוגבלויות פיזיות על מנת שכולנו נחייה בחברה טובה יותר, אך בינתיים יש צורך בחיפוש אחר פתרונות.


אנו מציעים שירותי הסעות נכים המתאימים לכולם ועונים על כל צורך. אם זו נסיעה חד פעמית או סידור קבוע לקבוצות או יחידים, לנו יש פתרון להסעת נכים בכיסא גלגלים. לצערנו הרב לעתים אנו שומעים על תופעות של יחס מזלזל כלפי נכים והצרכים המיוחדים שלהם, אצלנו לעומת זאת שמים את הנכים במרכז תשומת הלב ורואים בנכים לקוחות חשובים הראויים לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תוכלו למצוא מוניות נגישות לנכים הנותנות מענה לכל הצרכים. הנהגים שלנו, אשר עברו הכשרה מתאימה, מודעים לצרכים המיוחדים ומגלים יחס סבלני ותומך כלפי בעלי המוגבלויות.


בטיחות מעל לכל


בטיחות נוסעינו היא מעל לכל ולצורך כך אנו מקפידים על שימוש ברכבים תקינים אשר עוברים בדיקות תקופתיות ונהגים זהירים המצייתים לחוקי התנועה ומבטיחים תנועה בטוחה. כמו כן רכבינו מצוידים באביזרים הטכנולוגיים ואבזרי הבטיחות הנדרשים לצורך הסעתם של בעלי מוגבלויות פיזיות.


 


רמת שירות גבוהה


לנו חשוב להקפיד על רמה גבוהה של שירות עבור כל לקוחותינו, ללא אפליה, ולכן אנו מעמידים לרשותכם צי של רכבים הכולל מוניות נגישות לנכים. בעזרת השירותים שלנו תוכלו ליהנות מחוויית נסיעה אקסלוסיבית. אנו אוספים את הלקוח מנקודת האיסוף שנקבעה ולוקחים אותו בבטחה אל היעד באמצעות רכבים חדישים, נקיים וממוזגים אשר נעים לשהות בהם.


בעזרת הסעות נכים תוכלו לקיים את שגרת החיים. להתנייד ולהגיע ממקום למקום - אל מקומות העבודה, מוסדות חינוך, טיפולים רפואיים, טיולים, או כל מקום אחר שאליו תרצו להגיע ללא שום בעיה או מכשול.


אודות חאלד עיסה

חאלד עיסה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר