המלצות ופסילות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


המלצות ופסילות

פורסם בתאריך 03/11/2019 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 101 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, ביבי נתניהו, היועץ המשפטי לממשלה, עופר כסיף, המרגל עזמי בשארה, מפלגת בל"ד-רעם, פרשת הרפז, בני גנץ, תכנית רני את שרון, שרה נתניהו, חבר כנסת בן-ארי, אשכנזי

האם בג"צ יגלה מספיק אומץ משפטי - בספק
ועדת הבחירות המרכזית משקפת את יחסי הכוחות הפוליטיים במדינה, ולכן היא החליטה ברוב זעום, ללא נציגי כחלון, לאשר את עוצמה יהודית של בן-גביר ולפסול את בל"ד-רעם והמומר כסיף.
עכשיו השלב של בג"צ
מתוך ניסיון העבר אנו לומדים שבג"צ אישר בבחירות הקודמות את המפלגות הערביות האנטי-ציוניות, שבראשן עמדו המרגל עזמי בשארה, אחריו חנין זועבי ותומכיהן האנטי-ישראליים, אך למרבה הפלא פסלו את הקיצוניים היהודים.
להזכיר נשכחות – הקיצוני בן-ארי כבר היה חבר כנסת בין 2013-15, כך שאין הרבה חידוש אם וכאשר יאושר שנית ע"י בג"צ, למרות שהסיכוי שלו בבג"צ מוטל בספק.
רצוי לומר בנושא זה – כאשר באים לשקול את מועמדותם של הקיצונים משני הצדדים, המהלך הנכון היה לפסול את שני הקצוות מלכהן בכנסת.
אך יהיה זה מהלך שגוי – לאשר את בל"ד-רעם + כסיף האנטי-ציוניים שונאי ישראל ולפסול את אנשי "עוצמה יהודית".
המהלך הנכון והנבון – פסילה דו-צדדית.
ברגע האחרון
הקלטות של אשכנזי בפרשת "הרפז" – בהן התייחס לגנץ שהיה סגן הרמטכ"ל כ"חמור" שחושב שיצליח, לנוני מוזס ואילה חסון העיתונאית שצריך "ליישר", אינה רק רכילות כפי שמנסים להציגה, אלא חוות דעת אישית על אישים אלה.
וראו איזה פלא – בצבא כשגנץ היה סגנו של אשכנזי – הוא רכב על גנץ החמור, עכשיו בפוליטיקה כשגנץ עומד בראש המפלגה, "החמור" רוכב על אשכנזי.
וזה מנפלאות הפוליטיקה!
הראיון של שרה נתניהו לתכנית רני את שרון בע"מ
בתכנית הראשונה בערוץ 13, של רני ושרון, הופיע שרה נתניהו לראיון די חושפני, אשר במהלכה צריך לציין היא עשתה רושם טוב וענתה בקלילות ובשטף על כל השאלות.
ניתן היה להתרשם שלמרות התדמית התקשורתית שיצרו לה, כבעלת קפריזות מוזרות, התפרצויות, הדברים נראו אחרת בראיון.
הגב' נתניהו הודתה שאכן עשתה שגיאות בעבר, בעיקר בשל היותה צעירה חסרת ניסיון כשהפכה לאשת ראש ממשלה, אך רחוק מהתדמית שהדביקו לה. כמו כן, רצוי לציין כי בנסיעותיה הרבות בעולם עם עשרות עיתונאים רעבים לרכילות – לא נתקלנו בפרסומים שליליים – מוזר או קונספירציה.
בנקודה זו הייתי אומר, שאכן יש מקום לביקורת על שרה נתניהו, לגבי התנהלותה, וחלק מהביקורת היא יכולה להאשים את עצמה אבל מאידך, התקשורת, ההדלפות, הרכילות והרדיפות וההשמצות אכן יצרו דמות לא אמיתית של המציאות.
ואם כבר דנים בנשים של ראשי המדינה, מציע לערוך סקירה על כל נשות ראשי הממשלה והנשיאים עד כה, ונגיע למסקנה שעלילות שרה, כפי שמתוארות מתגמדות בכמה פרמטרים מעלילות נשות העבר של ראשי השלטון, בלי להזכיר את גב' לאה רבין, שאיבדה צמיד או סיכה בטכס חתימת השלום עם ירדן ופלוגת חיילים ירדה על הברכיים לחפש בחול – נורא.
רותם סלע – בביטוי צחצחי תורני, מעניין שבכל בחירות יש צחצחית תורנית או תורן שמפגין חוסר ידע, חוסר רגישות בתחום הפוליטי לאומי, וזורק משפטים באוויר בעלי משמעות לאומית שמעוררים מחלוקות ורעש פוליטי מיותר.
ההצהרה של גב' קסטרו – שמדובר במדינת כל אזרחיה, היא גישה אנטי-ציונית, אנטי-לאומית ומתאימה למפלגות בל"ד-רעם ולח"כים נוסח עזמי בשארה המרגל שברח, וחנין זועבי משיטת "המרמרה". חבל, לא בטוח שהבינה את משמעות דבריה והשלכות, ואם כן – זה סיפור שונה.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר