רוצים שילידכם מגיל צעיר יפתחו את הגוף? הגיע הזמן לפנות לחדר כושר באילת והסביבה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רוצים שילידכם מגיל צעיר יפתחו את הגוף? הגיע הזמן לפנות לחדר כושר באילת והסביבה

פורסם בתאריך 03/04/2019 ע"י חדר כושר במרכז בקטגוריה פיתוח גוף | צפיות: 71 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חדר כושר באילת, חדר כושר אילת, חדר כושר לילדים באילת, חדרי כושר באילת, מכון כושר באילת, מכוני כושר באילת, מאמן כושר אישי לילדים באילת, מאמן כושר אישי באילת, חדר כושר באילת מחיר, חדר כושר, ילדים, אילת

בחדר כושר לילדים, ישנם מדריכים שנועדו לתת השגחה צמודה ובעיקר לאמן את הילדים בפעילויות שקשורות לעולם הספורט והכושר. אימון כושר אישי או קבוצתי מודרך לילדים ולנוער הנו הדרך היעילה והבטוחה לבנייה והשגת רמת כושר גופני אופטימלית התואמת את גילו של הילד/ה או הנער/ה.

ידוע שמשחקי המחשב מחליף בקלות את ההתרגשות שבמשחקים פעילים ונמרצים וממשחק כדורגל עם חברים אשר היה עולה לגוף הצעיר בכ 400 קלוריות, עברו חלק גדול מהילדים למשחק כדורגל בפלייסטיישן לצד חטיפים ומשקאות מתוקים (+400 קלוריות). עובדה נוראית זאת יוצרת מצב חדש יחסית בו סובלים ילדים קטנים ממחלות שזוהו בעבר רק אצל אנשים מבוגרים לרבות סוכרת, ערכי כולסטרול לא תקינים ולחץ דם גבוה. עודף המשקל גורם לבעיות יציבה ותנועה ואם לא די בזה, אצל הילד מתעוררות בעיות חברתיות קשות ולעתים אף התעללות מכיוון שאר הילדים .

לצערנו, קיים גם מצב נפוץ בתוך חומות בית הספר בו ילדים אשר אינם בכושר ובעלי עודף משקל אינם מקבלים את הטיפול וההתייחסות הנכונה מצד מערכת החינוך. למרבה הצער גם ההורים אינם מודעים לכך. פעמים רבות הילד רואה את עצמו "לא שייך" לשעת הכושר בבית הספר, והמורה לספורט לא מתעמק, לא מתעניין ולא מבין לליבו של הילד.

אימון כושר אישי, לרוב יכלול סוגי ספורט ופעילות שונים: משחקי כדור, אומנויות לחימה, משחקי ריצה וכל תחום שהילד מתעניין בו. באימון בחדר כושר באילת לנוער ,מסוג זה המטרה היא לגרום לילד או לנער באופן יצירתי לעשות פעילות גופנית בריאה ומתוך עניין תוך לימוד החשיבות של הפעילות וחינוך לאורח החיים הפעיל.

כל כך הרבה ניתן להשיג באימוני הכושר לילדים ולנערים: יציבות, גמישות, כושר, לימוד אורח חיים בריא, פיתוח תחביבים ספורטיביים ושיפור הביטחון העצמי לכל החיים.

אם בא לכם לשמוע על חדרי כושר באילת, מוזמנים להיכנס לקישור:https://www.youtube.com/watch?v=2k6exFrZdFU&t=3s

אם בא לילד שלכם מאמן כושר אישי שילווה אותו באופן אישי, כנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=Z9F9jxpkkBs

המון בהצלחה.

אודות חדר כושר במרכז

עידן

חדר כושר במרכז

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר