אחסון תכולת דירה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אחסון תכולת דירה

פורסם בתאריך 12/13/2018 ע"י פלד אביבים בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 350 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אחסון תכולת דירה, אחסון במכולה, אחסנה במכולות

אחסון דירה לתקופה ארוכה או קצרה דורשת התארגנות והבנה כיצד לארוז את מכשירי החשמל, הרהוט והציוד האישי על מנת שלאחר תקופת האחסון נוכל לפתוח את הציוד ולקבלו במצב שמור וניתן לשימוש.
אחסון תכולת הבית לתקופה קצרה או ארוכה, יש להתחיל בחיפוש של חברת אחסון המספקת מקום אחסון נגיש ונוח. חברת שירותי אחסנה המספקת מחסנים בגדלים שונים ובנוסף תוכל להדריך אתכם. חשוב לבחור חברת אחסנה שתוכל לספק לכם שירותי אחסנה מקצועיים ואיכותיים, הכוללים אבטחת המקום, סידורי תחזוקה ונגישות למחסן לפי הצורך שלכם.

אין כמו מראה עיניים ולכן אם פניתם לחברת אחסון לאחסון תכולת דירה חשוב שתבקשו לראות את מקום האחסון בעצמכם, אל תסמכו על הכול יהיה בסדר ואצלנו הכל מתקתק. בדקו היכן המחסן ממוקם, מהם תנאי המחסן, גודל המחסן, אוורור במחסן, בדקו אם המתחם סגור ומאובטח
רק ביקור במקום יבטיח שלא תמצאו פער עצום בין מה שתואר לכם באינטרנט או בשיחת הטלפון לבין מה שתראו בעצמכם. זכרו כי ביום ההובלה כבר יהיה מאוחר מדי להתחרט ולחפש מקום חדש. בעת ביקור במקום התרשמו גם מרמת השירות שהנכם מקבלים במקום, כמה אנשי משרד יש, האם פנו אליכם או שהמתנתם זמן רב.

חדר האחסון
בקרו בחדר האחסון המיועד לכםהחדר סגור ונקי, האם יש אוורור במקום, והאם גדול המחסן מתאים לכמות התכולה שלכם. אם הינכם זקוקים להגיע למחסן מדי פעם בדקו שתוכלו לקבל מחסן המאפשר לכם גם גישה לארגזים.

אחסון תכולת דירה יכול להיות בחדרים המשמשים כמחסנים או במכולות, כך או אחרת, חשוב לבדוק כי המחסן שקבילתם סגור הרמטית עד התקרה ואין כניסה לחתולים או ציפורים . בדקו כי המחסן שקיבלתם ננעל בנפרד על מנת שהתכולה שלכם לא תתערבב עם תכולה של אדם אחר.


בררו על תחזוקת המקום מבחינת ניקיון, הדברה ואוורור המקום. בררו על סידורי האבטחה במקום, האם המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה והאם יש אבטחה היקפית במקום.

ביטוח אחסון תכולת דירה
בדקו כי החברה בה אתם מאחסנים את הציוד מבטחת את המקום ואת הציוד שלכם. חברות הביטוח מחייבות את המבוטחים להתקין במקום אמצעי הגנה שונים כחלק מהביטוח, דבר המבטיח כי הציוד שלכם מוגן.

אחסון תכולה דירה פעמים רבות הוא לתקופה ארוכה, לכן בקשו המלצות וטיפים מחברת האחסון על אופן האחסון, ושמירה על הציוד שלכם, לגבי רהוט ומוצרי חשמל.

אודות פלד אביבים

אי מדיה בניית אתרים, מתמחה בבניית אתרים, קידום אתרים, בניית דפי נחיתה, כתיבת תוכן ועוד.

פלד אביבים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר