רבותי – הוא שאמרתי... | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רבותי – הוא שאמרתי...

פורסם בתאריך 10/23/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אומנות | צפיות: 116 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, סקרי בחירות, ח"כ ביטן, בית המשפט המחוזי, רקטה בבאר-שבע, ביקורת על רמטכ"ל, דן מרגלית, רכבת מירושלים לנתב"ג, רבין ז"ל, הנכבה של רבין, נתניהו

רודפי העפיפונים והבלונים בגבול עוטף עזה – יש פתרונות והגיע הזמן.
סקרי בחירות – לקראת הבחירות הכלליות – תמיד צץ כוכב תורן שנעלם מיד או אחרי תקופה קצרה מהפוליטיקה – הדוגמאות לכך רבות.
רקטה בבאר-שבע – תגובת צה"ל והממשלה בבחינת "אוננות בטחונית".
תקלות ברכבת ישראל – חידון במתמטיקה.
דן מרגלית – בגיל 80, מזכירים לו את ההתהוללות בגיל 40, בגיל שבו עדיין יכול היה לרכוס את הרוכסן בעצמו ולא עשה זאת.
ח"כ ביטן מעביר ביקורת על הרמטכ"ל, מהפסול? זה נעשה בעבר.
מנכ"ל בצל"ם משמיץ - ומסית כנגד הממשלה וצה"ל באו"ם, ועוד יש פוליטיקאים ופרשנים בתקשורת שלא רואים בכך פסול.
באישור בג"צ – סטודנטית תומכת ופעילה בבי-די.אס – מותרת להכנס לישראל בניגוד לעמדת בית-המשפט המחוזי בנושא והופכת את ישראל למדינת כל אזרחיה ומסיתיה.
רצח יצחק רבין ז"ל – כל הטוענים שאילו היה חי היום – המדינה היתה נראית אחרת, חולמים בהקיץ ומשחקים ש'ח עם עצמם – כמה עצוב...
יש פתרונות להתפרעויות בגדר בעוטף עזה
רקטה בבאר-שבע ולכוון תל אביב. תגובת צה"ל בעזה לאחרונה לאור האירועים בבחינת אוננות בטחונית. הקבינט הבטחוני מגמגם ולכן הצבא צולע בתגובתו והתנהלותו ובהסבריו.
חידון במתמטיקה. רכבת יוצאת מירושלים לנתב"ג ורכבת מחיפה לתל אביב מתי יתקעו בדרך ומתי הנוסעים יגיעו ליעדם. הפותר נכונה יזכה בכרטיס. ..
על פי עיתון הארץ מבצע מי טו הגיע עד דן מרגלית הלוחם הגדול בשחיתות וראשי ממשלה הלוחש והמחשש של נשים שעבדו איתו בעיתון נו אז מה ?
ח"כ ביטן מעביר ביקורת על הרמטכ"ל .אני לא מבין מה או איפה הבעיה שמעוררת וויכוח ציבורי סוער. מותר להעביר ביקורת גם על הרמטכ"ל ולא חייבים להסכים עם ביטן או להסכים אוטומטית עם תומכי הרמטכ"ל. שהרי בין התוקפים את ביטן נמצאים אלה שתוקפים יום יום את הממשלה את ההנהגה אז להם מותר? ויתירה מכך אין וויכוח שהצבא וראשו ממלאים את הוראת הממשלה אבל בין ראשי הצבא שהיו לנו היו רמטכ"לים ששמרו על ראש קטן ושמרו על הקיים והיו כאלה עם ראש גדול שיזמו דחפו העזו התעקשו ודרבנו את הממשלה אבל תמיד במדינה דמוקרטית הממשלה הנבחרת היא הקובעת. ובמקרה שלנו להערכתי אם הממשלה היתה מורה מיד עם תחילת המהומות בגדר בדרום לתת -לתת מכה חזקה לחמאס התמונה היום היתה שונה. שהרי מתאגרף שמנצח בנוק-אאוט בסיבוב השלישי לא זהה למנצח בסיבוב ה12 או יוצא בתיקו ושומר בקושי על תוארו.
באישור בגץ פעילה בבי.די.אס סטודנטית בישראל שהופכת למדינת כל אזרחיה משמיציה וחורשי רעתה. לא דמוקרטיה מתגוננת אלא משוגעת על סף משבר.
מנכ"ל בצלם משמיץ את ישראל מעל במת האו"ם העליון מתיר למשמיצת ישראל ללמוד הממשלה נותנת לחמאס יתרון בגדר-איבדנו הרתעה מה הלאה? עד אנא.
כל הטוענים והחולמים שאילו רבין היה חי המדינה היתה נראית אחרת חיים בעולם ווירטואלי חצי אוטופי תומכי רבין משחקים שח עם עצמם וחולמים.
ושוב חוזר הניגון הטוענים להסתה ופלגנות מסיתים ומשמיצים בעצמם. הנכדה של רבין מעלילה על נתניהו בציוץ שלא בדקה ולא אמתה ועושה פרצוף מסכן, מלא הפתעה, מלא הרתעה – מלא יראה רצוי, שלא להתרגש יתר על המידה מהתקפתה הלא מבוססת.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר