שיחות הוואטסאפ נמחקו? לא לדאוג ניתן לשחזר | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שיחות הוואטסאפ נמחקו? לא לדאוג ניתן לשחזר

פורסם בתאריך 09/25/2018 ע"י ליאור שורש בקטגוריה תקשורת וסלולרי | צפיות: 617 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: שחזור וואטסאפ, שחזור הודעות וואטסאפ, שחזור מידע מטלפון סלולרי

וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

למה לשחזר הודעות וואטסאפ?

שחזור וואטסאפ מאפשר להציג שוב הודעות שנשמרות במכשיר הנייד, אבל מסיבות שונות אין אפשרות להציג אותן יותר. גם במקרים אלה, נתוני ההודעות עדיין נשמרים במטמון המכשיר, ולכן, באמצעות טכניקות מתקדמות, אפשר לשחזר את ההודעות ובמקרים רבים גם את הקבצים המצורפים אליהן.

שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו נובע ברוב המקרים מהחשיבות של המידע. מכיוון שהאפליקציה משמשת להעברת מגוון רב של הודעות חברתיות, אישיות ורשמיות ומסרים ממקומות עבודה ולימודים, מחיקה של ההודעות יכולה לגרום לאיבוד מידע חשוב.

כיום, ברוב המקרים אפשרי לבצע שחזור מידע מטלפונים סלולריים באמצעות טכנולוגיה משוכללת. חלק מהכלים לשחזור הודעות עומדים לרשות כלל המשתמשים, אבל רצוי לא לנסות פעולות חובבניות שעלולות לפגוע במידע הקיים שעדיין נשמר במכשיר. כמו כן, אף על פי שהודעות וואטסאפ יכולות להישמר במכשיר למשך זמן רב רצוי לשחזר אותן בהקדם וזה מכיוון שהעדכונים שמתבצעים במכשיר הנייד יכולים לשבש שחזור וואטסאפ.

הסיבות למחיקת הודעות וואטסאפ

הודעות ווטסאפ נמחקות מסיבות שונות, אם בשוגג ואם בכוונה תחילה. מחיקה לא רצונית של הודעת וואטסאפ מתרחשת כאשר לוחצים בעל כפתור המחיקה, וכך אפשר למחוק בשוגג גם הודעה חשובה. כאמור, גם כאשר ההודעה נמחקת מהצג, היא עדיין נשמרת במכשיר באופן שמאפשר לבצע שחזור. עם זה, בדרך כלל לא מדובר בשיחזור הודעת וואטסאפ אחת אלא בשיחזור היסטוריית הודעות שנמחקו בשל תקלה או פגיעה פיזית במכשיר הסלולרי.

בין המצבים שיכולים לגרום למחיקה שמחייבת שחזור וואטסאפ: תקלות במכשיר שפוגעות בתפעול האפליקציה. פגיעות חיצוניות כגון מים או חבטה יכולות אף הן לפגוע בתצוגת ההודעות. הפעלת מכשיר נייד חדש ללא גיבוי ההודעות, מחיקה מכוונת של הודעות, או הודעות שנמחקות בשוגג, כשאין אפשרות להעלות אותן שוב.

שחזור הודעות וואטסאפ האם אפשרי בכל מצב?

מכיוון שהודעות וואטסאפ נשמרות במטמון המכשיר הנייד, במרבית המקרים אפשרי לבצע שחזור מידע מטלפון סלולרי. עם זה, עלולים להיות מקרים שבהם פגיעה פיזית פוגמת באפליקציה ובאפשרות לשחזור הנתונים. באמצעות בדיקה מקצועית של המכשיר הסלולרי אפשר לאמוד את מידת הפגיעה ואת האפשרויות לביצוע השחזור.
שחזור וואטסאפ יכול להיות חיוני אם עוברים להשתמש במכשיר נייד חדש. האפליקציה מותקנת במכשירים סלולריים באמצעות הורדה וכאשר מחליפים את המכשיר, יש להתקין אותה במכשיר החדש. במצבים אלה קיימת אפשרות (עבור חלק ממערכות ההפעלה) להעברת תיקיית גיבוי שיחות מהמכשיר הסלולרי הישן לחדש. כדי לוודא העברה חלקה של ההודעות, גם פעולה זו כדאי לבצע בעזרת מומחה. כאמור, ביצוע חובבני לא מומלץ, מכיוון שפעולות לא נכונות עלולות למחוק את המידע או לפגום באפשרות לביצוע שחזור וואטסאפ.

אודות ליאור שורש

ליאור שורש

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר