הרשימה המשותפת – אויב מבפנים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הרשימה המשותפת – אויב מבפנים

פורסם בתאריך 08/30/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 338 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, חוק הלאום, ההפגנה בכיכר, ההפגנה באום-אל-פחם, ערבי ישראל, אבו-מאזן, הרשימה המשותפת, דונלד טראמפ, בית המשפט העליון, להציל את הגולן מאכברת, הח"כים הערביים

הח"כים של הרשימה המשותפת - החליטה לתמוך בפניה של הפלסטינאים בראשות אבו-מאזן – לאו"ם כנגד חוק הלאום שלדעתם הוא חוק של מדינת אפרטהייד.
ההפגנה בכיכר – עם אלפי דגלי פלסטין – ההפגנה באום-אל פתח בלוויית המחבל, אזרח ישראל שניסה לדקור שוטרים בירושלים – זה אפרטהייד.
הנאומים הנועזים בכיכר מעל הבמה – המסיתים נגד ישראל, ממשלתה ומנהיגיה – זה אפרטהייד.
תודה לציבור הערבי ובמיוחד להנהגתה על הפגנת השנאה כנגד המדינה.
כדי לבשר עד כמה "חוק הלאום" היה חיוני – לעת הזאת.
הטיעונים של ח"כ טיבי ושולחיו למפלגה – מגוחכים.
מי שיצביע על מדינה דמוקרטית בעולם שתופעות כאלה יכולות להתרחש – יקבל פרס מתנת חוק הלאום.
הרשימה המשותפת מכה שנית – תודה לכם
התפתחות דרמטית בדמוקרטיה מתגוננת. הבוקר בגלי צה"ל הח"כים הערבים של הרשימה המשותפת מצטרפים ליוזמה של הפלסטינאיים בראשות אבו-מאזן, בפנייה לאו"ם כנגד חוק הלאום שיוצר אפרטהייד לטענתם. עצם המחשבה של הח"כים הערביים בכיוון הזה מוכיחה, למי שעוד היה צריך הוכחה, את חשיבותו ונחיצותו של החוק לעת הזאת. ולכל הפוליטיקאים, האומנים, הפרשנים, יפי הנפש ומגיני הדמוקרטיה, מבין הציבור היהודי שישבו בשורה הראשונה בגאווה אישית מהולה בחשיבות ובזחיחות יוקרתית, ולציבור נוסף שנבלע בתוך ים דגלי פלסטין בכיכר ההומה, אליה נהרו הערבים בהמוניהם. הגיע העת לעשות חשבון נפש, יום כיפור מתקרב וטובה שעה אחת ויום אחד קודם. רבותי מגיני הדמוקרטיה ומבקרי חוק הלאום, תראו לי, תצביעו לי על דמוקרטיה אחת בעולם שאירוע כזה יכול להתרחש בתוכו, או על הפגנה כזאת שהיתה מותרת או מתקיימת במקום אחר בעולם, על הפגנת שנאה תהומית והזדהות עם אויבי ישראל בהלוויה באום אל פחם של אזרח ערבי ישראלי שהצביע כנראה לרשימה המשותפת שניסה לדקור שוטרים בירושלים. ואם להזכיר נשכחות הוא אינו האזרח הערבי היחיד שפעל נגד המדינה אם בביצוע פיגועים ואם בעזרה למחבלים. והח"כים מהרשימה המשותפת ביחד וכל אחד לחוד מעל בימת הכנסת מעל בימות העולם מעל כל במה אפשרית מזדהים, מתחברים ומשמיצים את מדינת ישראל - הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון ובכלל שנותנת להם פתחון פה.
אז כל הפוליטיקאים האומנים סתם עמך שתומכים מתוך אי הבנת הנקרא או האינרציה מבלי להשקיע מחשבה שנייה, הגיע העת להתעורר ולהתעשת ואם לא תעשו זאת, אז נמשיך בלעדיכם אל המטרה.
ברגע האחרון ראשון:
1. טראמפ מכה בפלסטינאים – מתחת לחגורת הצניעות. אונר"א (און-רע) – זכות השיבה – ירושלים. אז מה נשאר להם במו"מ על הסדר שלום – קר או כלום.
2. בית המשפט העליון בשלוש פרשיות מתוקשרות נזף קשות במשטרה והפרקליטות, על רשלנות, יהירות ומהירות יתר. נוח לחפש מתחת לפנס במקום.
3. להציל את הגולן מאכברת - להציל את הגולן. ההיסטריה סביב העכברת הופכת מיום ליום לברברת. אפשר ורצוי לטייל בגולן גם מבלי לקפוץ למים. אפשר להרטיב את הנשמה במראות בטבע בנופים ובאתרים. החגים קרבים -הגולן קורה לכם -אז מהרו קחו תרמיל קחו מקל וצאו לטייל במרחבי ישראל בואכה הגולן. אל תתנו לעכברים לשלוט בכם -והכוונה לעכברים מכל סוג ומין. הזדמנות להפוך את הסיסמה, העם עם הגולן ממילים למציאות בשטח לעלות בהמוניכם לגולן.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר