אבסורד פוליטי – הפגנת הערבים – תודה על חיזוק חוק הלאום | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אבסורד פוליטי – הפגנת הערבים – תודה על חיזוק חוק הלאום

פורסם בתאריך 08/14/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 455 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, חוק הלאום, אזרחות ישראל, ח"כים ערביים, הפגנת ערביי ישראל, זכויות אזרח, משמיצי ישראל, הסתה נגד ישראל

הפגנת הערבים בכיכר רבין, לב תל-אביב העברית, עם דגלי פלסטין ורשימת הח"כים מהרשימה המשותפת, היתה השירות הטוב ביותר שערביי ישראל יכלו לעשות ולתרום – לחיזוק חוק הלאום – תודה למפגינים.
כיכר רבין המוצפת בדגלי פלסטין – ביניהם צצים כמה דגלי ישראל, תוך קריאות נגד המדינה, בנוסח: "בדם ואש נשחרר את פלסטין" – היא תרומה גדולה לכל היהודים הציוניים בנחיצותו לעת הזאת של חוק הלאום.
התמונה של ח"כ מוחמד ברקא ממשמיצי ישראל, ביחד מו"ל הארץ שוקן, שווה יותר מ-1000 מילים, מדברת בעד עצמה ומגלה את האג'נדה של העיתון.
ההפגנה הוכיחה בעליל - למי שעוד זקוק, היה להוכחה, שהשאיפה למדינת כל אזרחיה או דו-לאומית – היא מטרת ההנהגה הערבית.
לא האזרחות, לא השוויון, לא האפרטהייד כביכול – מעניין אותם, הם רוצים להפוך את ישראל למדינת הלאום הפלסטינאית, וזה אסור שיקרה, זה לא יקרה, ועד שלא ישנו את המטרה הזאת, לא יהיה שוויון מלא ואזרחותם תהיה על תנאי.
אזרחות, זאת לא זכות שעוברת בירושה, אזרחות זאת זכות שצריך להרוויח ולהוכיח ע"י מילוי חובות אזרחיות, כיבוד שלטון החוק, הממשלה הנבחרת וחוקי ישראל, הכנסת והמדינה על דגלה וסמליה. מי שלא יכול לעשות זאת – מתכבד לעזוב.
לסיכום – תודה למפגינים – הוכחתם בעליל למה צריך את חוק הלאום של העם היהודי.
הפגנת דגלי פלסטין
הערבים בליווי הח"כים שלהם בגיבוי ישראלים מתוסכלים, נעים לכיכר רבין להפגין נגד חוק הלאום והאפרטהייד. זה אותם ח"כים שמזדהים עם הפלסטינאיים ואבו מאזן, אותם ח"כים שמטיילים בארצות ערב העוינות את ישראל ומשמיצים בכל הזדמנות את המדינה. אותם חברי כנסת שהחרימו את ההצעה לשירות לאומי עבור האוכלוסיה שלהם. זה אותה גברת זועבי, זחלקה וטיבי שבכל נאומיהם מסיתים ומשמיצים את הממשלה בארץ ובחו"ל והם מתלוננים נגד חוק הלאום. אם זה לא היה מגוחך זה היה מצחיק. רוצים שוויון בבקשה -תחזירו בחובות למדינה, שירות לאומי, נאמנות לאזרחות ישראלית, הפסקת ההשמצות וההסתה ואז יהיה על מה לדבר. אין מחלוקת שכל אזרחי ישראל זכאים לקבל שוויון, אבל זה מחייב החזר בחובות, שוויון ומה שהציבור הערבי עושה ומקרין, זה ההיפך הגמור. הכלל הבסיסי הוא - זכויות מול חובות, וזה רחוק מהם ולא נראה להם. בתנאים אלה אין מקום לשוויון וזרע האפרטהייד נעוץ באוכלוסיה הערבית, לאור התנהגותה ועמדותיה. ליבי ליבי לישראלים שמצטרפים להפגנה זו, בה הם משדרים מסרים שגויים כנגד המדינה ותודה למפגינים, שהוכיחו בנאומים ובמעשים עד כמה חוק הלאום היה נחוץ, כדי להוכיח למפקפקים, לפוסט ציוניים, לתמימים ולחולמים בהקיץ כי מדינת ישראל היא מדינה יהודית ולא תהיה מדינת כל אזרחיה ולא מדינת הלאום הערבי. דגלי הפלסטין שהציפו את הכיכר, הנאומים וההתבטאויות בנוסח הלוחמני: בדם ואש נשחרר את פלסטין, עשו את העבודה, כדי לשכנע בנחיצות החוק דווקא עכשיו ודווקא היום. התמונה בעיתון ידיעות של ח"כ מוחמד ברקא ליד מו"ל הארץ שוקן, חוסכת לנו 1000 מילים על האיש העיתון ואג'נדה שמוביל הארץ. לסיכום האירוע: תודה למפגינים, הוכחתם ושכנעתם אותנו הרוב הציוני בישראל שדרכנו נכונה ומטרתינו הושגה - מדינה יהודית ציונית ריבונית וחזקה מדינת הלאום היהודי .

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר