הביטוח מבקש ואתם מתקינים, כספת לבית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הביטוח מבקש ואתם מתקינים, כספת לבית

פורסם בתאריך 07/18/2018 ע"י noa sabag בקטגוריה בית | צפיות: 266 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: כספת, כספות, כספת לפי ביטוח

 הביטוח מבקש ואתם מתקינים, כספת לבית

מטבע הדברים במהלך חיינו אנו אוספים חפצים ורכוש, לעיתים אלו יהיו ניירות בעלי ערך לעיתים אלו יהיו תכשיטים וזהב ולפעמים תמונות בעלות משמעות וערך רגשי רב עבורו. על כל אלו אנו שואפים לשמור על מנת שזרים לא יגעו לנו, שגנבים לא יגנבו לנו או שפשוט ישמר טוב יותר לאורך זמן. יש לא מעט דרכים ואפשרויות לשמור על היקר לנו וזו בדרך כלל בחירה שלנו שאנו עושים לגבי האופן בו נגן על החפצים שלנו. כאשר מדובר על תכשיטים וחפצים יקרי ערך שערכם גבוה חברת הביטוח מחייבת אותנו להגן עליהם בעזרת כספת, על הכספת להיות עם קריטריונים ספציפיים שנקבעו על ידי חברת הביטוח. יש מגוון עצום של כספות שכל אחת נבדלת מאחרת על ידי רמת המיגון שלה. כאשר חברת הביטוח מבקשת כספת אתם צריכים להתקין אותה אחרת אותם תכשיטים לא יכללו בביטוח התכולה שלכם.

איזו כספת אני צריך?

כאמור אם אתם רוצים לבטח את היקר לכם ויש לו ערך ביטוחי גבוה סביר להניח כי ידרשו מכם להתקין כספת שבה תשמרו על החפצים שלכם. וכעת מתעוררות השאלה לגבי סוג הכספת, היכן נתקין אותה וממי נרכוש אותה. שאלות אלו לגיטימיות מכיוון שכספות הן עניין אישי ואנחנו די חוששים לשתף את עניין הכספת עם זרים ולא אחת גם עם קרובים. ננסה לענות על השאלות האלו.

סוגי כספות

ישנם לא מעט סוגי כספות הנבדלות ביניהן בכמה מאפיינים עיקריים כאשר החשוב מכולם הוא עניין התקן. כספת עם תקן טובה יותר, איכותית יותר ובעלת יכולת התמודדות בפני גניבה או פריצה גבוהה יותר. כאשר יש דרישה מחברת הביטוח לכספת לרוב גם תצורף הדרישה לרמת המיגון שלה. יש הבדלים נוספים בין הכספות כגון סוג הנעילה ומשקל.

התקנה

הכספת הטובה ביותר בעולה אינה שווה קליפה של שום אם אין היא מעוגנת ומקובעת כראוי. לרוב כאשר גנב פוגש כספת מורכבת לפריצה אין הוא מנסה כלל לפתוח אותה אלה לעקור אותה ממקומה ולברוח איתה. לכן עיגון הכספת חשוב לא פחות מרמת המיגון שלה. יש כמה שיטות עיגון נפוצות כאשר הנפוצה ביותר היא על ידי שימוש בברגי ג'מבו שמעוגנים לקיר בטון. הדרך השניה שהיא טובה יותר אך נפוצה פחות היא על ידי ביטון הכספת למקומה.

ממי לרכוש

כבר הבנתם איזו כספת אתם צריכים ובחרתם את סוג העיגון שלה כעת אתם צריכים לבחור את החברה ממנה תרכשו את הכספת, לכאורה פעולה פשוטה אך בפועל לא תרצו לתת לכל אחד את המידע הרגיש לגבי הכספת שלכם. השאלה היא מי הוא אותו מוכר בעל עסק או חברה שבאמת תוכלו לסמוך עליו ולתת לו את המידע הרגיש הזה? ובכן התשובה היא אחת, תסמכו רק על החברות הותיקות בעלות המוניטין, בררו וקבלו המלצות ממכרים או חברים. גם שאתם ניגשים לרכישה בקשו לקבל תעודות, הסמכות ורשיונות, כך תשמרו על המידע הרגיש יותר טוב.

בחירת מיקום ההתקנה

מיקום ההתקנה שתבחרו חייב להיות תוך לקיחה בחשבון של מספר גורמים והם נוחות הגישה אל הכספת, רמת ההסתרה שלה ואופן הקיבוע שלה. עליכם להקפיד על כללי אלו על מנת שתוכלו מצד אחד להסתיר את הכספת כראוי וגם שתהיה לכם גישה נוחה לפתיחה וגם לקבע אותה באופן שימנע את עקירתה בקלות.


אודות noa sabag

noa sabag

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר