עוללות השבוע שהיה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עוללות השבוע שהיה

פורסם בתאריך 06/26/2018 ע"י אברהם פכטר בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 222 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פכטר, שרה נתניהו, טיפול בעוטף עזה, תקציב הבית ראש הממשלה, ארגנטינה הפסידה בכדורגל, גונן שגב הבוגד, הקלטות היועץ חפץ

גונן שגב – רופא, שר בישראל, סוחר סמים, סוחר במידע על ישראל.
ריגול – או מגע עם סוכן זר – של מדינת אויב, הן מן העבירות החמורות ביותר בספר החוקים.
מסירת מידע לאויב – לא חייב להיות בתחום הבטחון בלבד, גם מידע על משק האנרגיה, מבנה שלטוני – קבלת החלטות, אתרים אסטרטגיים וקשרים עם ישראליים בכל התחומים, הן בבחינת ריגול ומסירת מידע לאויב.
גונן שגב – בגד בבוחרים – בגד במוסר ובשבועת הרופאים, כשסחר בסמים שמגיעים גם לילדים ולא פלא שהיה מוכן לבגוד במדינתו.
כל הטיפול בעוטף עזה – העפיפונים, הירי, השריפות, הנזק לחקלאים – כבר מעבר למעצבן.
התגובה הישראלית – היא אנמית ובבחינת אוננות צבאית.
ארגנטינה הפסידה ומצבה קריטי – אלא אם יקרה לה נס – שכבר החל בנצחון ניגריה ועכשיו תורה להוכיח שהיא שווה משהו.
יחד עם זאת קללת ירושלים והכותל – הוכיחה את עצמה ומסי הרגיש, זאת על בשרו ומשחקו.
שרה נתניהו – כתב אישום – לדעתי מיותר וניתן היה למצוא דרך מנהלית, דרך פרוצדורלית לפקח ולהגביל את תקציב הבית - כדי לחזור על הטעויות.
אם נשווה את תקציב בית ראש הממשלה בישראל – לתקציבים של ראשי ממשלה ונשיאים באירופה, אנחנו בתחתית הטבלה.
משפט לאשת ראש ממשלה – גם אם היא טעתה בשיקול דעת, היא פגיעה בתדמית המדינה.
ד"ר גונן – ומיסטר סוחר סוכריות אקסטזי
גונן שגב רופא ילדים סוחר סמים ח"כ ושר בישראל שמכר את נפשו וקולו עבור וולבו ובגד במסטר שלו רפול שצירף אותו לרשימתו והוא מכר אותו עבור משרה ובקולו, וקול של עריק נוסף עבר חוק אוסלו 2 שהביא אסון בהמשך לאוסלו 1, ועכשיו תמורת בצע כסף מכר את נפשו לשטן כדי לקרבו לישראל. לא יאומן למכור את סודות המדינה לאויב שהרי גם מידע על אנרגיה סחר חברה אישים מבנה שלטוני וסודות ממשלה הם בגדר בגידה ולא רק מהאספקט הבטחוני. רק בתחילת הקמת המדינה הצליחו הרוסים לשתול מרגלים בישראל, כמו ישראל בר ופרופסור קלינברג. עד אנא הגענו ששר לשעבר רופא במקצועו מרגל עבור מדינת אויב, איפה המוסר איפה המוסר, איפה התחשבות במשפחתו ילדיו גם בהם בגד. נורא.
הטיפול בעוטף עזה – אוננות צבאית
כל האירועים והסיפורים סביב עוטף עזה...העפיפונים השריפות הירי כבר מעבר למעצבן. הגיע העת לעוף עליהם, ביד חזקה ובזרוע צהלית, יותר נטויה, ולא בתגובות, אנמיות בנוסח 25 יעדים 0 נפגעים וצחוק מהדהד של חמאס. הדוגמה של לבנון השניה בה רובע שלם של חיזבאללה נמחק אולי ירענן את הזכרון של חמאס. נמאס לזעוק חמאס חמאס ולא לעשות מעשה נועז.
ארגנטינה וקללת הכותל
ארגנטינה הפסידה. היא אולי בדרך הביתה. מי שחשב שאפשר לפגוע בגאוות ירושלים ולהשפיל את הכותל אל יתפלא שקללת הכותל ורוחה הרעה של מירי רגב לא ירדוף אותו. אם מסי היה שם פתק בכותל הוא היה נראה אחרת בכל הטורניר. בקיצור שוב הוכח שיש אלוהים שמבין בכדור רגל ומי שמעליב אותו לא ינקה.

משפט שרה – מיותר, מזיק לתדמית המדינה, גם אם הגברת הגזימה
שרה נתניהו כתב אישום. רוב התגובות עד כה הם מצד אחד תמיהה על סירוב להסדר מתוך קמצנות או התחמקות או התעקשות. מאידך הגברת מיוצגת על ידי צמרת פרקליטים פליליים שמבינים את ההשלכות של משפט. האם מדובר בקמצנות או אולי עקרון. שהרי ההסדר היה נוח אבל קבלתו פירושו הודאה בעבירה. המשפט והפרסום סביב כולל השמצות רכילות ערס...הרס... שמחה לאיד גרועים מכסף אז מאין ההתעקשות. ושאלתי המלומדת אם תהיה, הרשעה, התוצאה ברורה שמחה וצהלה על נפילתה. אבל... אבל אם יהיה זיכוי האם כל המבקרים הפרשנים, הלעגנים יבקשו סליחה או יביעו צער... לא נראה לי הגיוני. אז מה יהיה להערכתי מה שהיה הוא גם מה שיהיה. אז נחכה ונראה.
הקלטות היועץ חפץ שהפך לחפץ חשוד
הקראת קטעים מהקלטות חפץ את היועצת המשפטית הביא את הקרון לכמעט אורגזמה. ניתן היה לסכם את כל הקטע שנמשך 15 דקות בשלוש שורות בלבד. אבל אז – אז היו מאבדים את אפקט התוכן הדל והמסכן.
גם אם הכל נכון, כנגד הגב' שרה מרמב"ם וקיסריה, ניתן היה וצריך היה לפתור אחרת. למשל: להוריד את הסכום החריג מתקציב הבית לשנה הבאה, או להוציא את תקציב בית ראש הממשלה, למשרד האוצר או גוף חיצוני אחר שיאשר כל הוצאה של הבית לפי הצורך.
מכל ההקלטות – התרשמתי במיוחד מקטע אחד דווקא חיובי, שרה נתניהו – לא מכבסת את "הכביסה המלוכלכת" – בארץ אלא בחו"ל, בצורה דיסקרטית ורחוק מהעין רחוק מהרכילות.

אודות אברהם פכטר

אברהם פכטר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר