האם מספיק לסגור עם קייטרינג לאירוע או שיש צורך בחברת הפקה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


האם מספיק לסגור עם קייטרינג לאירוע או שיש צורך בחברת הפקה?

פורסם בתאריך 06/20/2018 ע"י Kaily Siboni בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 385 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ספקים לאירוע, קייטרינג לחתונה, מפיק לחתונה, חברת הפקה לחתונה, ארגון חתונה, מפיק לאירוע קייטרינג לאירועים

כל אירוע מורכב ממספר רב של נותני שירות וספקים שמלווים את האירוע מתחילתו ועד לסופו. כמובן שהבחירות בנותני השירות מתבצעת על ידי בעלי האירוע. אך לא פעם מתעורר צורך להיעזר בשירות מקצועי של חברת הפקה. האם זה חשוב? האם ניתן לוותר על גורם מתווך זה? קראו על כך להלן.

מה מועילה חברת הפקה?

יש עורכי אירועים רבם שיכריזו בטון החלטי שאינו משתמע לשני פנים שחברת ההפקה הינה חברה מיותרת שיוצרת לכם הוצאה נוספת בלי שום סיבה הגיונית. אתם, עורכי האירוע 'גדולים' מספיק כדי להתנהל בכוחות עצמכם מול נותני השירות ומול חברת קייטרינג לאירועים ואין צורך בתיווך של חברת הפקה. אך מנגד יש רבים שיצדדו דווקא לצד השני. הם יאמרו שיש מספר תועלות משמעותיות כאשר מתנהלים מול חברת הפקה לקראת הזמנת קייטרינג לאירועים. ויש להם נימוקים משכנעים:

נימוק ראשון – הוזלה במחיר.

כולנו יודעים שכאשר לקוח פרטי מתנהל מול חברה אין לו אפשרויות מיקוח משמעותיות. ואילו כאשר לקוח עסקי גדול ניצב לערוך הסכם עסקי עם החברה, הרי יש לו יכולת לקבל שירות במחיר משתלם הרבה יותר. ואכן כאשר מפיק אירועים מתנהל מול הקייטרינג הוא עשוי להוזיל לכם משמעותית את המחיר של הסעודה. כך שההוצאה הזו עשויה להיות משתלמת בהיותה חוסכת לכם כסף.

נימוק שני – מה להזמין?

אתם כבעלי האירוע לא ממש יודעים מה כדאי לכם להזמין. אילו סוגים של מנות ימצאו חן בעיני האורחים ומהו האוכל הפופולארי שכדאי לכם ללכת עליו. איזה סוג הגשה? והאם המנות שהקייטרינג מציע לכם בתפריט הינן מוצלחות? חברת הפקה תוכל להיות לצדכם בקבלת ההחלטות. אנשי המקצוע בתחום ידעו לשאול אתכם את השאלות הנכונות ולכוון אתכם לקבלת ההחלטה הנכונה לאירוע שלכם. כך תדעו טוב יותר מה בדיוק להזמין לאירוע שלכם.

נימוק שלישי – תחושת שלווה ובטחון

אולי לא הזמנו מספיק? אולי האוכל לא ימצא חן בעיני האורחים שלנו? אם גם אתם מכירים את הלבטים הללו אתם חוששים תוכלו לחסוך את כל זה בעזרת חברת הפקה. חברה כזו תתשאל אתכם ותדע לשים את האצבע על הנקודות המדויקות של האירוע שלכם. וכך תכוון אתכם לקבלת ההחלטות הנכונות לכם.

נימוק רביעי – מעקב אחר התמורה שאתם מקבלים

הזמנתם, האם אתם יכולים לעקוב במהלך האירוע אחר המנות המוגשות? האם אתם יכולים להיות בטוחים שאכן התפריט מוגש במלואו וכל כמות המנות שהזמנתם הוכנה והוגשה לאורחים? חברת ההפקה נמצאת יחד אתכם במהלך האירוע ועוקבת אחר הנעשה. היא סופרת את המנות ומוודאת כי הכול מתנהל כמו בתוכניות. בצורה כזו אתם יכולים לחגוג בנחת ולדעת שהאירוע שלכם מתנהל כמתכונן. בלי פספוסים יזומים או אקראיים. רק בצורה כזו ניתן לוודא כי כל אורח מקבל את מנתו ומספר המנות באירוע תואם את מספר המנות בהזמנה שלכם.

נימוק חמישי – גורם מתווך למיקוח

אתם רוצים לחגוג באירוע ולארח את האורחים שלכם בכיף. אין לכם את האפשרות להתמקח מול מנהלי הקייטרינג ולדרוש את שלכם. אין לכם אפשרות לשקוע במה שמתרחש במבטח ולהזכיר את מה שנשכח בעומס האירוע. איש מקצוע מטעם חברת ההפקות יהיה כאן בשבילכם. יתנהל מול נותני השירות ויוודא כי אכן הכול מתנהל על הצד הטוב ביותר.
אם אתם רוצים לחגוג בראש שקט ולהיות בטוחים שהאירוע שלכם מתנהל על הצד הטוב ביותר, אתם צריכים לפנות אל חברת הפקות. חברה כזו תנהל עבורכם את האירוע ותעזור לכם לקבל את התמורה המלאה לכסף שאתם משלמים לקייטרינג שמספק את הסעודה לאירוע שלכם. זה מומלץ וכדאי בהחלט!

אודות Kaily Siboni

Kaily Siboni

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר